• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
ahoj-holky:slight_smile:
maji-drzim-pesticky :wink:
5. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky ležim. Bolí mě celý člověk a hrozně hlava. Ale taky mě to neba. Jsem pak rozlámaná a nevydržím ležet v noci. To furt s sebou melu a opusinkovávám pořád K..:grinning: Chudák už teď se se mnou nevyspí.Co pak od léta..
5. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Majdi, počkej, až bude malý na světě, budeš ráda, že s sebou na chvíli flákneš do postele :wink:
5. bře 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné odpoledne. Konečně jsem doma z práce.
Bohužel jsem chytla bacila - bolí mě v krku a smrkám, ale horší je, že jsem přišla o hlas :frowning2: Tak se budu celý víkend léčit a nebo se nechám léčit od manžela :grinning:
5. bře 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: Gabi to bude jiné poleženíčko pak. Ale ted ležet jen tak mi nebaa.
5. bře 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte recept jak zase normálně mluvit?
5. bře 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi, rozumím tomu, je to vopruz... taky se kolikrát převaluju do půl třetí a nemůžu usnout a když mi v 6 zazvoní budík, jsem jak přejetá...

Veveru, nejlíp přes víkend nemluvit, nechat hlasivky odpočinout a ono to pak půjde :wink: Jinak bych zkusila medík.
5. bře 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gab jo med jím ve velkým a citrony taky. Potřebuju v úterý mluvit normálně, tak snad se to přes víkend napravý.
5. bře 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Vever tak to TY za to můžeš!! Mě bolí v krku taky jako blázen!! :grinning:

Gabi přesně. V noci nespím a když jsem pak vstávala do práce tak bych vraždila a spala klidně ve stoje. :grinning:
5. bře 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Nadi já jsem ten bacilonosič :wink:
5. bře 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám asi dva tejdny rýmu a nemůžu se jí zbavit, to je taky vopruz... Ale do hospody s tím můžu, takže dobrý :grinning: Jo, napadlo mě na ten hlas studený, třeba právě pivo :grinning: Ale stopro hlasový klid, jeslti potřebuješ v úterý mluvit!
5. bře 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Znám fajn psychologa, ale nevím čím konkrétně se zabývá. Tuším, že kdysi se zajímal hlavně o péči o pacienty s úmrtím v rodině a pod. Na druhou stranu možná se neúspěch při IVF tomu trošku podobá. Nás školil o přístupu ke starým lidem a bylo to fajn.
5. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Gabi
5. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vever Ty jis zdr.sestřička?
5. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, původně jo - mám zdravotku, ale to už je dávno, teď jsem speciální pedagog.
5. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zajímavý.Já jsem ráda,že mám doma zdravotníka. Hodně mi topsychicky pomůže až se malý narodí. Jsem ze všech možných komplikací vyjančená.
5. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pro spoustu kamarádek jsem pohotovost na telefonu :grinning: Ale hodně toho zapomínám, když už ve zdravotnictví nejsem.
5. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi, nebojvlkanic, to bys dala i tak :sunglasses:
5. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z některých věcí jsem taky vyklepaná. Možná to v pár případech je na škodu, když vím co se může stát, ajké jsou komplikace a tak :unamused:
5. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Tak já nemít Karla tak bych Ti asi taky zavolala.
5. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak klidně volej :grinning: z okna :grinning:
5. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: Vever ale poradíš si. Já jsem hrozná povaha v tomhle. Strašně se bojím, že budu zmatkovat když se mi bude třeba malý dusit nebo něco..
5. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No poradím si u cizích, ale jak budu reagovat u vlastního si jistá nejsem. To se pozná praxí :confounded:
Ono ti to nějak samo naskočí. Kamarádky se taky bály a všechno jim to jde a nemají problém.
5. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: To by byla prča kdybys fakt bydlela někde u nás..
5. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlíme v Ruprechticích.
5. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ne.Já v Pavlovicích..To bych musela mít nějaký kecafon abys mě slyšela.. :grinning:
5. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jste neviděly moji paniku, když se něco děje...páč dělám na ARO! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hari klobouk dolů! Fakt.Obdivuju strašně moc zdravotníky. Já vždy otáčím hlavu i když je něco krvavého v televizi. :grinning:
5. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadis.h, to já taky otáčím hlavu! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Neee, kecám, snasu hodně, ale když je fakt vyhrocená situace, po akci si musím sednout, páč jinak bych šla k zemi, ale to se mi už roky nestalo.
5. bře 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: Hari to věřím. Mě stačí co občas "donese" domů přítel z chirurgie. Hlavně musíte mít hrozně pevné nervy co? Když někdo vyšiluje.
5. bře 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek