• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
To jo, taky to nechápu...
5. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, budu muset mazat, ať stihnu do osmi udělat manžovi véču...ať má co jíst, až dorazí z odpo....
5. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hari no já měla od začátku jít na laparku na gyndu.Ale on si myslel že se to dělá na chirurgii a má u Vás známého primáře z chíri.
No mě se ty porody líbili. Skoro u každého jsme plakali všichni. No jsem zvědavá jak se mi bude líbit vlastní porod :unamused:
zatím páááááá!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holky mě normálně bolí z toho už celej spodek... fuj... jiný téma ju? :wink:
5. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak kámoš s Tomášem, no tak to jo, je to machr na laparky,akorát že teda ne na ty gynekologický!
5. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veveru tak já brečela skoro taky u toho co jsem viděla. :grinning:

Holky taky musim jít. Každý den mě vidí drahouš s PC na klíně když dojede domů... :sweat_smile:
5. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani už jsem si říkala zda jsi neomdlela.. :grinning:

Hari jojo to je on. Ono by to šlo,ale musel by být u toho nějaký gynekolog a tak to bylo trochu komplikovaný.
5. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já myslela jako ten pozitivní pláč :grinning:
5. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
páááá :grinning:
5. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky tak já vypínám.Jdu si udělat čajík a zapnout sporák at se hřeje papkání.
Hezký večer a see you ráno. :slight_smile:
5. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to jsem moc ráda,že se ti to zklidnilo :slight_smile: to bude dobrý,uvidíš :dizzy_face:

jinak k tomu porodu:když mě dali poprvý do předpokoje a vedle hekali rodičky,tak jsem myslela,že tam umřu :fearful:
ale jinak já porod měla celkem dobrý.nejhorší byli pro mě ty kontrakce :rolling_eyes: malou jsem vyprdla na druhý zatlačení.
taky jsem si pořád říkala,že když to přežili ostatní,přežiju to taky.teď je to pro mě horší,protože už vím,do čeho jdu :wink:
holky ale jak vám dají miminko do náruče,tak na vše zapomenete.je to něco nááááádhernýho :dizzy_face:
už se strašně těším :dizzy_face:
mladej to k porodu bohužel nestihl :frowning2: tak doufám,že to tentokrát výjde :wink:
jinak jsem ani nepípla,ale sestry mi tam říkali,že je lepší si trochu zakřičet,že se uleví :slight_smile:

koukala jsem na tu novou verzi koníka a moc se mi líbí :slight_smile: je tam dost vylepšení :slight_smile: jen to ze začátku asi bude hrozný,než si zviknu :unamused:

jani já taky miluju Bruse :dizzy_face: a ještě Vin Diesla.nevím jestli jsem to napsala správně :confused:
toho žeru úplně ze všeho nejvíc :dizzy_face: dnes ho dávají na nově :slight_smile:
to zase u toho filmu budu vzdychat a mladej ze mě bude hotovej :sweat_smile:
jak tam bude do půl těla,tak to je konečná :grinning:
5. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte berušky :slight_smile:

koukám nikde nikdo, jen ta svině mrcha asi přijela :cry: na testu duch jestě menší než včera a to jsem myslela, že to už není možný a ráno špinění s kouskem krvičky....
to už je fakt na Chocholouška...už jsem o tom taky začala přemýšlet....

zas jdu a zas přijdu, papá :dizzy_face:
6. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno.
Maji to mě mrzí. Nevzdávej to.
6. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou sobotu holky :slight_smile:
Máji,to mě moc mrzí,ale ještě tomu nepodléhej,třeba je to normální. Držím moooc palečky,aby to nebyla mrcha.
Péti, a po OPU opravdu to břicho tak bolí? A s tím pitím 5l denně, to pro mě budou teda muka,takhle toho moc nevypiju, tak 2l maximálně denně,musím to vždy hlídat a natož 5l. A to se musí pít po OPU do ET tolik jo?
No já včera byla u Dr.Petra na ultrazvuku a byl moooc spokojený, sliznice prý krásná 13mm a folikulů na každé straně 8,prý jsem dokonale připravená již na OPU,takže kontr.utzv v pondělí ráno a možná v úterý prý už OPU.Holky, jak se to blíží,mám z toho strach. Já se bojím hlavně té anestezie,abych třeba nevyváděla,včera mi totiž jedna kolegyně z práce vyprávěla, jak po té anestezii chytla nějakou sestru a začla se s ní prát, když byla napoprvé darovat vajíčka.Tak snad nebudu taky vyvádět :grinning:
6. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a dobré ránko princezničky... huráá je sobota..... :sweat_smile:
Ma.ji.... a rozjelo se ti to?? nad ne? ach jo.... no zkus vydržet ju? bojujou malí miminka... tak bojuj s nima... :wink:

sluni: neboooj bolí bříško, ale někoho víc někoho míň, buď ráda, že jich tam máš tolik... tak i kdyby to bolelo, neni to tak hrozný... a kvůli těm 5-ti litrům určo budeš muset být doma, v práci by to nešlo.... myslím, že když máš na kdždé straně tolik, budeš se hlídat doma i kvůli OHSS.... tak radši klídek doma, víš?
anestezie je OK... já jsem taky trošku vyváděla, oni jsou zvyklý.... :wink: :wink:
6. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

dneska jsem měla debilní sny to snad ani neni možný. :grinning:

Maji nesmí to být mrcha.Kuš od tebe.

Sluni to je parádní! opravdu hodně pij. To bude krásná úroda a sliznice suprová!!!

S vváděním se neboj. Oni toho každý den vidí. U mě museli použít zábranu na postel... :grinning: :grinning:
6. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a Nadi, moc díky za uklidnění,tak ono to nějak dopadne, hlavně aby se nějaká vajíčka chytla a podařilo se to. Nic jinýho si nepřeju. Holčinky a kolik jste měly vy tu sliznici před OPU a kolik vajíček? Asi jste to tady možná už psaly,ale nechce se mi to hledat :wink:
6. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.

Maji, néééééééééééééééééééééééééééééééééééééé.

Dneska mám nějakou blbou náladu, dala jsem teda nějaký fotečky bříška.

Slu, já měla 25 folikulů, z toho 16 vajíček, samo se oplodnilo 11, zbylo jich 8 - 2 mi zavedli a máme 6 mrazáčků, sliznici už nevim kolik jsem měla, ale s toui jsem nikdy problém neměla
6. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni já jsem měla slízu taky pěknou. Měla jsem 13mm nějak hned na té první kontrole co se chodí 7 dc pak jsem se už neptala a nikdo to nekomentoval.Tam jsem problém neměla. A vajušek jsem měla ze 14 folíků 14, z toho 10 zralých a 7 se oplodnilo a už zůstalo.

Péti ahojky,mě je dneska taky zvláštně. Ale spíš smutně než že bych měla blbou náladu.
6. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti krásné bříšánko.. :dizzy_face:
6. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi díky.
6. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste sluníčka, ještě že vás mám. Už jsme to s Jirkou oba ořvali...uvidíme, ale je to červený...sice jen na intimku, ale i tak to asi není dobrý... :cry:

Dneska je fakt zas den blbec, tchánovcům praskl kotel nebo trubky topení nebo něco tak, takže se to se.e všechno...

péti jdu kouknout na bříško :dizzy_face:

Nadi a Jani už je líp?

Sluníčko já měla teď (2.IVF) ze 12folíků 8vajišek, 6oplodněných ICSI a prodlouž.kultivaci nám přežili 2 bojovníčci a ty mi zavedli, ale asi se jim u mně nelíbilo :frowning2: v pondělí jdu na krev
6. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
péti krásný bříšečko :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji pokud by to náhodou nevyšlo teď...Nezkusíš minimálku nebo nativ? Nebo popřípadě při dalším IVF bych zkusila nedát PK.

Mě pořád bolí v krku a jsem celkově taková bez nálady. Chtěla bych uklízet, ale nejsem schopná se k tomu dokopat.
6. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dámy :grinning:

Kurňa,co to tady čtu....tu smůlu jsem měla vybrat snad já!!!!!!!!
Maji...držím šíleně pěsti,ale je duch,to už nebude Pregnylák :sweat_smile:
Sluníčko...já měla sliznici taky vysokou,vajuch 18,po PK 6 embryjek....4 máme v mrazáku

Jinak ostatní taky moc zdravím :wink:
6. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi nevím ci je nativ a minimálka? PK docela fandím, protože odpadnou ty embryjka, co se nevyvýjí..tedy aspoň tak jsem to pochopila :unamused:

Kapi pregnyl už je v čudu určitě, ale ta krev se neokecá, bohužel :frowning2:
6. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji..mluvila jsem ve čtvrtek s dr.Petrem,říkal,že krev může znamenat,že se potrácí pouze jedno embryo a druhé může zůstat...já jsu v pondělí taky na krev,tak se tam třeba potkáme....držím Ti pěsti,ať dopadneš líp jak já...kua

A já taky fandím PK,myslím si,že je to dobrá věc....
6. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapi taky se tím utěšuju...po všech těch vitamínech a kapičkách a jiných "zaručených přípravcích" jsem byla šŤastná, že mám víc zralých a oplodněných vajec než při 1.IVF, i jsem byla šťastná jak blecha, že přežily PK a měla jsem pořád břichabol...máš pravdu, v pondělí budem moudřejší a třeba se potkáme :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek