Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

haaribo
8. bře 2010

Reny, gratuluju k holčičce!!!! 🙂

nadis.h
8. bře 2010

Hari super že? Lidi skvělý,prostředí pěkný. Jsem ráda že jste spokojení!!! 😵 A co Vám povídali?

nadis.h
8. bře 2010

Renuš jeee tak skvělý. Mám teda už budoucí ženu pro mého Káju. 😀 Tak do třetice pak musíte pro kluka no. 😅

janina79
8. bře 2010

:o)) Reny gratuluju moc moc...

Ma.ji: Kapi: žádná taková partička se dělat nebude....!!! mrzí mě to moc moc... ☹

haaribo
8. bře 2010

Tak povídali jsme si o Apolináři, sama dr. nám řekla, že navrhují 2x IUI, pak ev. na žádost ještě třetí a pokud se neotěhotní, jde se rovnou do IVF...takže IVF s ICSI...hned jak budeme mít výsledky odběrů, pošle žádost na pojišťovnu...

haaribo
8. bře 2010

Jinak ICSI není ai nutné, ale je to jistota...

gab.
8. bře 2010

Reny, holčička je super!!!! 😅

Haaribo, tak to je dobře, že jsi spokojená! Jak to tak čtu, nás čeká taky asi hned IVF... Máme za sebou 4 IUI... ☹
Brali ti krev? A manžel dával sperma?

nadis.h
8. bře 2010

Hari a nevíš zda Ti brali antimullera?Páč jestli ne, tak by měli být výsledky zpátky už zítra. Tudíž by to byl fofr. 😉 Nebo Vám řekla kdy si máte zavolat?

haaribo
8. bře 2010

Nabrali nás kompletně, ale co je ten váš anti muller, to teda netuším... Ale říkali výsledky tak za týden....navíc ještě musíme dovézt moč.... 😒

gab.
8. bře 2010

Moč oba dva? Tak to my zrovna vezmeme s sebou...

reny01
8. bře 2010

nadi 😀

jani na tebe zítra taky budu myslet 😉 ale už žádný špatný zprávy 😠

jinak holky dík.jsem štastná 😵 😵 😵

haaribo
8. bře 2010

Gab, chtějí první ranní od obou, docela mě teď štve, že nám to neřekli...

gab.
8. bře 2010

Reny, holčička je můj sen 😅 Moc ti to přeju! 🙂

nadis.h
8. bře 2010

Hari tak to je v tom i ten Anti muller.To posílají do Prahy a trvá to ten týden. Je to lepší prokazatelné FSH jak Ti fungují vaječníky.

Gabi nemusí to tak být. Oni Tě do ničeho nebudou tlačit.Když řekneš že chceš IUI tak Ti ho udělají. Je to jen jejich doporučení.

gab.
8. bře 2010

To věřím, mohli jste to mít už vyřízené... My ji teda vezmeme oba, sice tam máme být až odpoledne, ale to vydrží, ne? Sestřičky, řekněte... 😉

reny01
8. bře 2010

gab však já vám to tady přeju moc všem 😵 a určitě se všechny dočkáte 😉

gab.
8. bře 2010

Nadi, uvidím... Nechci zase ztrácet čas... Asi uvidíme po výsledkách krve a spg.

Hari, dával manžel vzorek na spg? 😉 Jeslti jsi to teda už nepsala...

haaribo
8. bře 2010

To určo vydrží, jen si nejsem jistá, jestli nemá být na chlamídie sterilní...pak by to byl problém...

Jako do ničeho mě netlačila, byl to náš nápad, jít rovnou do IVF, už nechceme zbyteně čekat...

gab.
8. bře 2010

Musím mazat, když tak se na ten spg zeptám, Hari, zítra znova 😀

haaribo
8. bře 2010

I spg dával...to on už dává na požádání... 😀 😀 😀

nadis.h
8. bře 2010

Renuš v dalším kole si to prohodíme. Já půjdu pro holčičku a Ty pro chlapečka. 🙂

Gabi já nosím do poradny taky ranní moč i když jsem objednaná třeba na půl 3.

haaribo
8. bře 2010

Jenže nadish, ty nosíš močkvůli příměsem, typu bílkovina, cukr, bakterie, kdežto tohle je podle mě kultivační vzorek. Ale nejsem si fakt jistá...

petra49
8. bře 2010

Krásné odpoledne.

Reny, gratuluju - jsi mi tu holčičku vyfoukla a Kája a můj Tomáš se o ni poperou 😀

Maji, Kapi škoda, ale super, že to tak berete. Však ono se zadaří.

Tak prádlo hotový, 100ks vizitek taky, chvilku odpočinu a musim ještě tak 150 udělat, ale docela mě to baví

nadis.h
8. bře 2010

Jee a jo Péti Ty vlastně taky čekáš klučíka. 😀 Tak se dá mladá Renušková na mnohomužství asi jo. 😀

reny01
8. bře 2010

holky 😀 😀

no mladej ještě chce toho kluka,ale já nevim no,v dnešní době 😒

holky hlavně ať je máme zdraví 🙂

teď musím jít,ale večer ještě juknu 🙂

nadis.h
8. bře 2010

Už plnim papriky. Ale že jsem se nemohla rozhoupat dneska. 😝

veverusa
8. bře 2010

Pamatuju si, jak jsme šli my. Byla jsem strašně nervozní.
A to vám hned udělali i všechny odběry? Já musím čekat na menstruaci a tak se to trošku protahuje, ale už jen 14 dní a půjdu na krev a pak už to snad pojede. 😉

veverusa
8. bře 2010

No teda, příspěvek, který jsem psala více než před hodinou se sem vložil až teď. Reagovala jsem na první kontrolu Haribo.

veverusa
8. bře 2010

Nám řekli, že máme moč dát do ledničky, když jsme tam šli až odpoledne.

nadis.h
8. bře 2010

Vever já si přišla jako bych šla na první rande. 😀 A 1.otázka dr. Petra. Zeptám se Vás: Pro co jste si za mnou přišla... 😀