Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

veverusa
11. bře 2010

No třeba jo. Musíš vajucho ukecat aby vydrželo 🙂

nadis.h
11. bře 2010

Dobré ráno,

jestli já se někdy vyspim. 🙄 Pro změnu mi dnes tekla krev každou chvilku a ve 3 ráno v kuse asi hodinu. 😨

Kapi to je ještě maluškatej ten Tvůj. 🙂 Taky jsem do školky nechodila ráda na tom začátku. 😝

Sluni držím palce na OPU! 🙂 Já když šla na OPU tak jsem taky poctivě dodržela vše co mi napsali..Tak jsem byla jak smrtka... 😝 😀 S cytolkou mi ani nemluv.. 😝 Když si vezmu co chtěli dělat bez té cytolky a bylo by to zbytečné... 🙄 Tu krev berou na pohlavní nemoce. Musí se to dělat tak. Mě jí brali od dubna do teď už 5x a chlapovi 2x takže já jsem prošetřená skrz naskrz... 😀

Vever tak to jsi dopadla dobře. 😀 Mnam palačinky bych si taky dala...Ale ta práce s nima mi kazí trochu chut na ně.. 😀

Gabi copa se stalo? 😕 Ale já se nebojím, že to nedoženete! 😅 Dneska je taky den! 😀

gab.
11. bře 2010

Nadi, to je teda vopruz s tou krví z nosu... chjo, to je furt něco...
Já se jen bojím, aby vajíčko vydrželo a počkalo na spermijky... Ale co, asi to tak má prostě bejt, no...

veverusa
11. bře 2010

No Nadi, tak to jsi měla "veselou" noc 😒
No já bych taky palačinky nedělala. To mamka 😀

gab.
11. bře 2010

Palačinky jsou hnedka, tuhle jsme na ně dostali všichni chuť a za chvilku to bylo na talíři. Mňam, bych si dala...

veverusa
11. bře 2010

Holky tak doražte. Ještě zbyly. 😉

gab.
11. bře 2010

Mě zase zbyl bůček, taky nabízím. 😀

haaribo
11. bře 2010

Ahoj holky! Tak jsem zase tady!!!
Nadish, to je smůla s tím krvácením z nosu... A z čeho to máš??? 😒

Gab. nebuď smutná. Nemáš tušení, kolik ovu jsme takhle prošvihli, zkrátka každý máme pracovní dobu jinak a z toho se děti prostě nerodí... Někdy se nevidíme třeba celý týden... 😢

Vever, mě něco říkej o injekcích. Když jsem chodila na IUI, přemýšlela jsem, kdo mi to bodne. U mě taky platí, že z cizího krev neteče, ale já??? Sama sobě??? To nepadá v úvahu. Ale doufám, že pomocí pera to půjde. Normální jehlou to je moc brutální.... 😀

nadis.h
11. bře 2010

Beru bůček i palačinky! 😀

haaribo
11. bře 2010

My máme uzený, domácí...!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jo a dneska k o svíčkovou... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gab.
11. bře 2010

Haaribo, ale u nás to nebylo prací nebo tak, prostě si MM neodpustil fotbal a hospodu, tak mi to přišlo od něj tak nějak líto, no...
Domácí uzený bych si dalaaaaa, mňam!!!!!
A svíčkovou!!!! Vy si teda žerete 😀

haaribo
11. bře 2010

Hmm, to je blbý, ale řešit to nemá smysl, pak se z tebe stane stíhačka...aspoň z jeho pohledu, ikdyž ty to tak nemyslíš a z tvého pohledu to nechápeš. Trvalo mi to roky, ale přestala sem to řešit. Akorát to ublížilo vztahu a hádali jsme se...

To je jen vyjímečně, že jsem doma... O víkendu si musí udělat jídlo sám... 😀

veverusa
11. bře 2010

A jaké jídlo zbude na mě? 😀
Haaribo no nejsem si jistá, že všechny léky jsou do pera. Myslím že třeba Cetrotide se nedá dát do pera, takže natahuješ do normální inj. ☹

gab.
11. bře 2010

Hari, já vím. Byla jsem už 16 let vdaná před tím, tak je mi to jasný. Ale taky nemá smysl všechno dusit v sobě, když se mi něco nelíbí, tak to řeknu. Obvykle jde o prd, ale miminko mi přijde fakt dost důležitý a když je na oplodnění jen 24 hodin v měsíci, tak by si ty priority mohl pro ten den přehodit... Ale asi jsou moje očekávání přehnaná.. 😒

lemurka.m
11. bře 2010

🙂 Zdar a sílu ,najdeš v jídlu 🙂

gab.
11. bře 2010

Veveru, u nás je masa vždycky dost 😀

lemurka.m
11. bře 2010

Ahoj všem vařilkám,rychle hledám kastrůlky a všechny si vás objedu 😀 k obědu 😀 😀

veverusa
11. bře 2010

Tak uděláme takový kulový blesk. Každý dá něco a pak si to rozdělíme 😀

gab.
11. bře 2010

Já mám dneska k obídku buchtičky se šódó, tak se stav, určitě zbyde 😀

gab.
11. bře 2010

Veveru, uděláme žrací srazík, každá něco doveze a budeme ochutnávat 😀

haaribo
11. bře 2010

Vever, no tak to jsem na to zvědavá. Mám kámošku veterinární techničku a když jsem po ní chtěla, aby mi pícha pregnyl, řekla mi, že do psů a koček klidně, ale mě ani omylem....roura!!!

JInak já o lécích nemám představu, co a jak často a jak dlouho si budu muset píchat, to bude překvápko!!!

Gab., to je právě to, co chlapi nechtějí pochopit. Manža htěl po mě vysvětlit, o čem jsme se to vlastně bavily s dr....jak o IVF...no připadala jsem si trochu jak úča, která se klukovi snaží vysvětlit cyklus...

haaribo
11. bře 2010

Lemur, to by ses asi našťouchla...!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Ale buchtičky bych si taky dala.... 😠

lemurka.m
11. bře 2010

Hlasuju pro kulový blesk 😅 ale mám jen celozrnné lupínky 😒

haaribo
11. bře 2010

Jsem taky pro!!! 😉

lemurka.m
11. bře 2010

Holky - já už mám poslintanou celou klávesnici 😵

veverusa
11. bře 2010

No tak mám zase změnu. Přijde ségra a donese mi sekanou 🙂

veverusa
11. bře 2010

Co takhle udělat sraz? Mám chuť se družit 😀

haaribo
11. bře 2010

Lemurko, mrkni ke mě do albíčka gennetu, je tam něco pro tebe!!! 😀

lemurka.m
11. bře 2010

A teď vzkazy dne:

Maji - už si se vrátila z Němec?vizitky budou od Petruš určitě krásný 🙂
Nadi - cytolka je OK,super 🙂 tobě nestačí modrý koník,ty musíš mít ještě modrého medvěda 😅
Isaoso - držím palce na výsledky 🙂
Mob - 9.den neg test nic neznamená,na další IVF můžeš za 3měs.kvůli pojišťovně,ale snad ho nebudeš potřebovat
Kapi - dej na své pocity a radu lékařů,taky chodím do G s papírkem 😵 někdo má seznam na nákup /a je mu prd platný,že... 😀 /,někdo k dr.
Vever - už je splín pryč?ať táhne a už nechodí 🙂 píchání perem je ouplně prkotina,fakt,čestný pionýrský 😵
Gab - chlapi mají opravdu někdy zvláštní myšlenkový pochody 😎
Jani - lež a na koníka jen mysli 😉
Kapi - pytlíky 5let zdarma,super 😎

lemurka.m
11. bře 2010

Haribo - jeduuuuuuuu hneddddddddd 😀
Teda zdálky to vypadalo jako oběšený krysy,ale po zvětšení obrázku jsem uviděla boží zázrak 😀 😀