• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
No třeba jo. Musíš vajucho ukecat aby vydrželo :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

jestli já se někdy vyspim. :rolling_eyes: Pro změnu mi dnes tekla krev každou chvilku a ve 3 ráno v kuse asi hodinu. :fearful:

Kapi to je ještě maluškatej ten Tvůj. :slight_smile: Taky jsem do školky nechodila ráda na tom začátku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sluni držím palce na OPU! :slight_smile: Já když šla na OPU tak jsem taky poctivě dodržela vše co mi napsali..Tak jsem byla jak smrtka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: S cytolkou mi ani nemluv.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když si vezmu co chtěli dělat bez té cytolky a bylo by to zbytečné... :rolling_eyes: Tu krev berou na pohlavní nemoce. Musí se to dělat tak. Mě jí brali od dubna do teď už 5x a chlapovi 2x takže já jsem prošetřená skrz naskrz... :grinning:

Vever tak to jsi dopadla dobře. :grinning: Mnam palačinky bych si taky dala...Ale ta práce s nima mi kazí trochu chut na ně.. :grinning:

Gabi copa se stalo? :confused: Ale já se nebojím, že to nedoženete! :sweat_smile: Dneska je taky den! :grinning:
11. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi, to je teda vopruz s tou krví z nosu... chjo, to je furt něco...
Já se jen bojím, aby vajíčko vydrželo a počkalo na spermijky... Ale co, asi to tak má prostě bejt, no...
11. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Nadi, tak to jsi měla "veselou" noc :unamused:
No já bych taky palačinky nedělala. To mamka :grinning:
11. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palačinky jsou hnedka, tuhle jsme na ně dostali všichni chuť a za chvilku to bylo na talíři. Mňam, bych si dala...
11. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak doražte. Ještě zbyly. :wink:
11. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zase zbyl bůček, taky nabízím. :grinning:
11. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem zase tady!!!
Nadish, to je smůla s tím krvácením z nosu... A z čeho to máš??? :unamused:

Gab. nebuď smutná. Nemáš tušení, kolik ovu jsme takhle prošvihli, zkrátka každý máme pracovní dobu jinak a z toho se děti prostě nerodí... Někdy se nevidíme třeba celý týden... :cry:

Vever, mě něco říkej o injekcích. Když jsem chodila na IUI, přemýšlela jsem, kdo mi to bodne. U mě taky platí, že z cizího krev neteče, ale já??? Sama sobě??? To nepadá v úvahu. Ale doufám, že pomocí pera to půjde. Normální jehlou to je moc brutální.... :grinning:
11. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru bůček i palačinky! :grinning:
11. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme uzený, domácí...!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a dneska k o svíčkovou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, ale u nás to nebylo prací nebo tak, prostě si MM neodpustil fotbal a hospodu, tak mi to přišlo od něj tak nějak líto, no...
Domácí uzený bych si dalaaaaa, mňam!!!!!
A svíčkovou!!!! Vy si teda žerete :grinning:
11. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, to je blbý, ale řešit to nemá smysl, pak se z tebe stane stíhačka...aspoň z jeho pohledu, ikdyž ty to tak nemyslíš a z tvého pohledu to nechápeš. Trvalo mi to roky, ale přestala sem to řešit. Akorát to ublížilo vztahu a hádali jsme se...

To je jen vyjímečně, že jsem doma... O víkendu si musí udělat jídlo sám... :grinning:
11. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaké jídlo zbude na mě? :grinning:
Haaribo no nejsem si jistá, že všechny léky jsou do pera. Myslím že třeba Cetrotide se nedá dát do pera, takže natahuješ do normální inj. :frowning2:
11. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hari, já vím. Byla jsem už 16 let vdaná před tím, tak je mi to jasný. Ale taky nemá smysl všechno dusit v sobě, když se mi něco nelíbí, tak to řeknu. Obvykle jde o prd, ale miminko mi přijde fakt dost důležitý a když je na oplodnění jen 24 hodin v měsíci, tak by si ty priority mohl pro ten den přehodit... Ale asi jsou moje očekávání přehnaná.. :unamused:
11. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Zdar a sílu ,najdeš v jídlu :slight_smile:
Veveru, u nás je masa vždycky dost :grinning:
Ahoj všem vařilkám,rychle hledám kastrůlky a všechny si vás objedu :grinning: k obědu :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uděláme takový kulový blesk. Každý dá něco a pak si to rozdělíme :grinning:
11. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dneska k obídku buchtičky se šódó, tak se stav, určitě zbyde :grinning:
11. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veveru, uděláme žrací srazík, každá něco doveze a budeme ochutnávat :grinning:
11. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vever, no tak to jsem na to zvědavá. Mám kámošku veterinární techničku a když jsem po ní chtěla, aby mi pícha pregnyl, řekla mi, že do psů a koček klidně, ale mě ani omylem....roura!!!

JInak já o lécích nemám představu, co a jak často a jak dlouho si budu muset píchat, to bude překvápko!!!

Gab., to je právě to, co chlapi nechtějí pochopit. Manža htěl po mě vysvětlit, o čem jsme se to vlastně bavily s dr....jak o IVF...no připadala jsem si trochu jak úča, která se klukovi snaží vysvětlit cyklus...
11. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemur, to by ses asi našťouchla...!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale buchtičky bych si taky dala.... :angry:
11. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasuju pro kulový blesk :sweat_smile: ale mám jen celozrnné lupínky :unamused:
11. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem taky pro!!! :wink:
11. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - já už mám poslintanou celou klávesnici :dizzy_face:
11. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mám zase změnu. Přijde ségra a donese mi sekanou :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co takhle udělat sraz? Mám chuť se družit :grinning:
11. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemurko, mrkni ke mě do albíčka gennetu, je tam něco pro tebe!!! :grinning:
11. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď vzkazy dne:

Maji - už si se vrátila z Němec?vizitky budou od Petruš určitě krásný :slight_smile:
Nadi - cytolka je OK,super :slight_smile: tobě nestačí modrý koník,ty musíš mít ještě modrého medvěda :sweat_smile:
Isaoso - držím palce na výsledky :slight_smile:
Mob - 9.den neg test nic neznamená,na další IVF můžeš za 3měs.kvůli pojišťovně,ale snad ho nebudeš potřebovat
Kapi - dej na své pocity a radu lékařů,taky chodím do G s papírkem :dizzy_face: někdo má seznam na nákup /a je mu prd platný,že... :grinning: /,někdo k dr.
Vever - už je splín pryč?ať táhne a už nechodí :slight_smile: píchání perem je ouplně prkotina,fakt,čestný pionýrský :dizzy_face:
Gab - chlapi mají opravdu někdy zvláštní myšlenkový pochody :sunglasses:
Jani - lež a na koníka jen mysli :wink:
Kapi - pytlíky 5let zdarma,super :sunglasses:
11. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haribo - jeduuuuuuuu hneddddddddd :grinning:
Teda zdálky to vypadalo jako oběšený krysy,ale po zvětšení obrázku jsem uviděla boží zázrak :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek