• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
to mi říkal i doktor..... holky je to fakt bojovník... a jak je živej... samozřejmě živej musí být ale dok. říkal, že má srdce jako zvon a je hodně aktivní.... za 5 dnů vyrostl z 3 mm na 6,5... je to rychlost... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jdu si lehnout ať nic nepokazím.... děkuju a držte palečky .... a já vám posílám těhu tfuj tfuj tfuj bacíky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Čus trambus :grinning:

Sluníčko - tak máš u sebe dvě :slight_smile: a další tři v mrazáčku :slight_smile: to je super :dizzy_face:
Jani - to sis zažila krušný chvilky,viď :unamused: dobře to dopadlo,hurá :sweat_smile:
16. bře 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
lemur, jo jo přesně tak, dvě si teď v bříšku doufám lebeděj :slight_smile: . Jen se bojím, abych něco neudělala špatně, něco blbýho nesnědla nebo nevědomky nějakej prudkej pohyb. No bláznim z toho, i zakašlání se bojim. Nerada bych je ze sebe vypudila, i když to doufám snad tak nejde.
16. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Sluničko, jeslti jsi měla PK, tak už budou zakouslý :wink: Neboj!!! Zakusujou se skoro hned a pak se jen "dozavrtávaj" :slight_smile:
16. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Sluníčko - já vím,člověk se bojí i jít na WC :confused: ,ale snaž se "žít běžný život",jen nikde nehopsej a tak :slight_smile:
Gab - šťastnou cestu dens a dobré zprávy :slight_smile:
16. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dens=dnes :grinning: ale dens taky dobrý,viď angličtinářko :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Lemur, v pohodě, pochopila jsem :grinning:
16. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
16. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska musím na školení :angry: :frowning2: :fearful:
16. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
gabi, takže myslíš, že se už jen tak pustit nemůžou? měla jsem PK 96 hodin...
Jinak dnes taky palce
lemurko, dík, naštěstí na hopsání nemám náladu :wink:
16. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Není hopsání jako hopsání :sweat_smile:
16. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
16. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Hopsání jako sex bych vynechala a jiný hopsání vlastně taky :grinning:
16. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě to taky řekli, že sex ať teď aspoň 3-4 týdny neprovozujeme, tak to vydržíme :slight_smile:
16. bře 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano,nehopsej tak ani onak :dizzy_face:
16. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě řekla dr. po KETu žádnej sport a sex je prej taky sport :frowning2:
16. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha,tak proto můj manžel chce furt trénovat :grinning: Sex je jediný sport,který dělá :sunglasses:
16. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
gabi, neboj ono to uteče a zas budete pak moc zas sportovat do aleluja :grinning:
lemur, provedu!!! :slight_smile:
16. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
lemur, no taky mám doma takového sportovce :sweat_smile:
16. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo,ty chlapi by trénovali pořád :sweat_smile:
16. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré dopoledne,Dámy :grinning:

Včera jsem byla na konzultaci v Gennetu u dr.Johannové....dohodly jsme se na novém HP v květnu...myslí si,že jsem moc hubená a tím zřejmě vajíčka nebyla úplně kvalitní...ale jsou to jen doměnky....prostě pokračovat se bude v květnu,já se mám do té doby dát do kupy a uvidí se :sweat_smile:

Jinak dnes jsem byla u své gynekoložky na UTZ...folíky pěkně rostou,zítra mám přijít na Pregnyl...a též jsem dostala doporučení na rehabilitace....tak....

Jinak všem samozřejmě držím pěstičky :wink:
16. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Maji,mám dojem,že jsme se potkali v Gennetu včera....v 1.patře kolem jedenácté
16. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem včera koukala na seriál,no zatím nic moc,snad se to rozjede,brekla jsem jen jednou.A co mě fascinovalo - to jejich oblečení :confused: Ta červená barva jakoby na mě křičela MRCHA ! :grinning: :grinning: A Zach jako Červená Karkulka - a to ho miluju :slight_smile: A ředitel v zelinkavém plášti vypadal jako školník :dizzy_face:
16. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Nene,Maji....Sliníčko,pardon.....
16. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kapi, zdravím te.
nevim jak mája, ale mám dojem, že jsem te vcera v gennetu taky v 1.patře viděla, my tam s manželem čekali taky tak v těch 11hod., až si pro nás přijdou a odvedou nás na pokoj. A právě tam přišla jedna hubená holčina s partnerem a seděli vpravo od nás, tak mám pocit, že jsi to byla ty. Já jsem blondýna a můj manžel taky blond. :wink:
16. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, tak to jsme se tam opravdu potkaly. No škoda, že nebyl moc čas, mohly jsme pokecat.
16. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapi - tak se pěkně vypapinkáš a uvidíš :slight_smile:
Sluníčko - ty musíš být blond,to by ani jinak nešlo :slight_smile:
16. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Navrhuju nosit do G vlaječku s modrým koníkem jako identifikaci :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
No já taky koukala na ten seriál a ty jejich červené obleky by mě asi v reálu úplně vystrašily. Proč nemaj klasické bílé, to nechápu,ale co je to jen seriál. A přesně ten Zach, jak karkulka, no musela jsem se smát.
16. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
lemur, to je dobrej nápad, to by to tam asi pěkně ve všech patrech plápolalo :grinning: ,ale nějaký znamení by to chtělo. By asi ty naše drahé polovičky koukaly hi hi :slight_smile:
16. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek