Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
2. dub 2010

Já s těma hodně věcma ted nemyslela Káju juniora. Ale Káju taťku. 😀 Tomu vyhazuju věci aby se tam vešli věci malému. 😀

A věř, že nahrané to nebylo!! Kdybych Ti vyprávěla o ... víš o čem... Tak tam se taky děly zvěrstva!!

janina79
2. dub 2010

fakt jo??? no tak to je mazec.... 🙂 🙂

aha tak taťka je frajer, no tak synáček bude po něm 🙂 🙂 🙂

nadis.h
2. dub 2010

Taťkovi vyhazuju věci jako ručníky a utěrky a ubrusy a tak... 😝

Jojo natáčení bývá husté... 😀

janina79
2. dub 2010

jdu sníst tu hlavu od berana a do sprchy... 😉 😉
ozvu se za chvílu... papa zatím 😉

nadis.h
2. dub 2010

Přindi. Hezky mi to jde takhle od ruky při tom drbání. 😎

monka21
2. dub 2010

já vím že tady máte veselo,jsem po porodu v šestinedělí a začala jsem od včera pracovat,práce léči ....
nadi- děláš jarní uklid?
jani-ničeho se neboj to nejhorší už sme vybrali my

nadis.h
2. dub 2010

Moni to je nejlepší jít do práce. Doba uteče a soustředíš se na něco jiného. 😉

Jarní úklid? Noo dá se to tak říct. Ale spíš předělávám přítelovu domácnost maličko k obrazu svému a dělám místo na nové věci.

janina79
2. dub 2010

tak já jsem hrozná, ještě jsem nevstala z toho gauče!!!! 😀 😀
holky teď jsem si zase četla o barvení vlasů v těhotenství a prý neva, já už to mám fakt strašný a jak se mi mastí to je děs... musim s tim právě něco udělat..

Monko: tak to je fakt, že v práci příjdeš asi na jiné myšlenky, a hlavně mezi náma DRBNIČKAMA 😀 😀

holky já už fakt ale jdu ... vstávám a jdu do tý sprchy.... lenochu jeden.... fakt 😀

nadis.h
2. dub 2010

Holky??? Mému chlapovi je 40 let a našla jsem pod ručníkama 4 plyšové kachničky!! 😲 Co to má za úchylku???? 😀

nadis.h
2. dub 2010

Jani já takhle občas vstávám z gauče třeba celý den!! 😀 Pak vyletim na poslední chvíli až když se má vrátit muž domů. 😀

janina79
2. dub 2010

🙂 hm... jsem tu pořád... akorát sem si zase ukrojila z beránka... nezbyde nic......

jéé to je roztomilý, kachničky... no to má určo pro prcka schovaný 😵

nadis.h
2. dub 2010

Uuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaa tak nejen 4 kachničky, ale i 1 želvičku jsem našla.. 😀 😀 😀 Já se tady směju jak volek... 😀 😀

nadis.h
2. dub 2010

To asi ne. Ty jsou nějaký starý.To bude mít určitě ještě z dob kdy byl z bejvalkou. Ale jsou hezounký. To prckovi nechám. 🙂

Nikam nechod Jani. Jen hezky lež a naper se beránkem. 😅 Vana neuteče.Bude tam i později. 😀

haaribo
2. dub 2010

Holky těhulky, netrapte se tím, jestli se mimísci narodí dřív nebo ne....
Mám kolegu, manželka z ničeho nic začala krvácet - 24+0...naštěstí ji udrželi, než dorazil tým od Apolináře, aby si zajistili mimi a pak jí udělali sekci. No, ze začátku fakt tragédie. Kolega seděl s námi do rána v práci a brečel a brečel, že Adámka nechce - buď ať je zdravý nebo ať umře. No zkrátka zdravotník, který si je vědom všech možných i nemožných rizik. Před pár dny oslavili "rok" a Adámek je úplně OK, srovnala se mu i oční vada, která je zezačátku trápila. Zkrátka úplně zdravý mimi. Při narození měl nějakých snad 350g.

Takže hlavu vzhůru!!!!! 😉

janina79
2. dub 2010

😀 😀 😀 🙂 no tak mu je tam nech..... 🙂
ale culim se teda taky.... 🙂 náhodou je to roztomilý. to já u toho mýho ve skříni nacházim max. posmrkaný kapesníky, nevim co to má za zlozvyk, že je tam zahrabává 😒

nadis.h
2. dub 2010

šiš..Kdy byl S bejvalkou. Já vím že dělám hrubky...Ale takovýhle učivo nějaký 3 třídy.. 🤐

janina79
2. dub 2010

ahojky Haribo: ne to snad ani není možná 350 g .... to je fakt malinkato ... neskutečně..... zázraky se dějí ...... tomu věřím.

Holky a neslyšeli jste něco o tom, že jaký těhotenství a porod měla matka, takový to bude mít dcera?? jestli jo, tak se mám taky na co těšit, mamka byla od 5. měsíce na udrzování 2 měsíce a rodila o 2 týdny dřív... ale zase porod uplně bez problému...

nadis.h
2. dub 2010

Hari tyyy jo. Tak to je fakt zázrak!!! 😨 Já si to neumím vůůůůbec představit rodit takové maluškaté miminečko. 😨

janina79
2. dub 2010

a ty Nadi víš kolik vy vážíte a měříte teď? protože 350 g je mi fakt málo

nadis.h
2. dub 2010

Janííííí bleee. 😀 😀 😀 😀 Tak to u mého nehrozí. Ten je na pořádek nemocný. Ten vidí vlásek a už letí ho sebrat. Ten je úúúplně přesně takový jak by řekla Babička ( Božka Německá ) správná hospodyňka i pro pírko přes plot skočí!! 😀 😀 😀

na to jakou jsem měla depku mám dnes super náladu! 😎

haaribo
2. dub 2010

No, bylo to děsivý, obrečely jsme to v práci všechny. Ze začátku byli oba na mrtvici, ale jak už potom začali "klokánkovat", strašně je to s malým stmelilo....

nadis.h
2. dub 2010

Jani s tím porodem jsem to slyšela. Mamka mi to řekla. Já se porodu hrozně bojím, ale mamka mě pořád uklidnuje,že to budu mít po ní v pohodě. Ona se otevírala už od brzy to po ní zatím naštěstí nemám. tak uvidíme.

janina79
2. dub 2010

dnes mi to strašně na koníkovi s váma utíká, už je půl druhý tyjo....

no to věřím, že to bylo na mrtvici.... asi je to i tím jaký to je bojovníček a jak se s tím popere.... a popral, malý hrdina 😵

nadis.h
2. dub 2010

A kolik měříme a vážíme nevím, protože můj gyndr to na jeho utz už změřit nemůže a měli mi to říct ve špitále na velkým utz co jsem byla a řekli mi prd.Bylo to tam celkově takový zmatečný.Bylo mi lto, že jsem nebyla v Gennetu na tomhle utz. To bych věděla vše. 🙄

janina79
2. dub 2010

kéž by to tak bylo ... až na to otevírání... mamce totiž odtékala plodovka od pátého měs. tak musel přísný režim a ležet..... v nemocnici.

haaribo
2. dub 2010

Tyjo, já jsem zvědavá jednou na sebe...pořád přemýšlím jak porodit bez porodu..... 😀 😀 😀

janina79
2. dub 2010

hmmm... já jsem taky zvědavá, kdekoliv čtu zážitky tak to jsou skoro horrory.... ale říkám si, že budu radši myslet, že to je horror a pak to třeba bude lepší ... maličko..... 🙂 no bez porodu to holčičko asi nepůjde...... a taky jsem četla dostkrát, že císař je snad horší na psychiku i bolesti potom

nadis.h
2. dub 2010

Hari nad tím stejným přemýšlím už od mala!! 😀 Neechciii rodit... 😢 😢

jani moje mamka taky měla s tímhle problém už od
4-5 měsíce. Mě udržela a pak mě vyvolávali ale brácha se narodil na 7 měsíci. Pak se ségrou a druhým bráchou v poho.

haaribo
2. dub 2010

Když někdy chodíme píchat epidurály na porodnici, taky zažíváme různý věci. Už 2x jsem řekla, že rodit nebudu ani náhodou...
A ptala jsem se tam dr., jestli je to takhle normální a ona se mě snažila uklidnit, že to jsou děsný hysterky a mám prostě smůlu na porody.... A že se vlastně nemám čeho bát, páč naši doktoři mě taky napíchnou a bude to OK. Si myslela, že mi to jako stačí, aby mě uklidnila....

nadis.h
2. dub 2010

Hari přesně!! 😀 Taky mě takovéhle řeči fakt neuklidní!!Prostě si ve svym mozečku jedu tu svojí myšlenku a nikdo a nic jí nezažene! 😀