• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
trochu :sweat_smile:
3. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to budeš hodná. Tak já je zkusím. :dizzy_face:
3. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Renuš Ty máš neschopenku? Bych chtěla vědět za jak dlouho mi příjdou peníze.
3. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
nemám nadi nic :frowning2: já jsem na ÚP :unamused:
tak ti moc neporadim :unamused:
3. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už to našla..No to si ještě počkám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mají na to měsíc ode dne kdy dojde lístek na peníze.. A ten bude účetní odesílat až příští týden..paráda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to si ještě teda počkáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

řekni miláčkovi ˇať tě něčím založí :wink:
3. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Bude muset... :grinning:
3. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo,taky si nerada o něco říkám :unamused:
ale holt to jinak nejde :wink: a miminko co čekáš,je i jeho a jste rodina :slight_smile:
co je moje,to je tvoje :slight_smile:
3. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Hrozný já to úplně nesnášim!! Vždy jsem z toho úplně rozhozená.Ale co máme dělat vid?Přesně.Hlavně ty peníze utratím za jídlo pro nás.
3. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si dala 2 talíře polívajdy a je mi ještě hůř než předtím. :sweat_smile: Šla bych spát.
3. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu do krámu... Musím se odlepit z toho gauče. Za chvilku jsem zase tu. :sunglasses:
3. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi já musela obsloužit mladý,už přijeli :wink:

máš se jít natáhnout,když se ti chce :pensive:
já půjdu za chvilku :slight_smile:
3. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem zkusila dát jinou fotku.buď jí smáznou,nebo né :confused:
je už starší,ale jinou zblízka nemám :unamused:
bych se musela blejsknout a to se mi moc nechce :confounded: :wink:
3. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už jsem zpátky. Trochu jsem si protáhla cestu at se rozhýbu. Koupila jsem maso a udělám gyros s hranolkama a zítra zkusím ty knedle. :wink:

No já se blejsknout ted, tak se mi rozsype foťák!! :grinning:
3. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta fotka je z dovči že?? Jsi taaak krásně černá! Miluju se opalovat u moře. :sunglasses:
3. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi :grinning: :grinning: :grinning:

já na tom nejsem o moc líp :grinning:

já zase neumím gyros :confused:
3. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ne ne nadi na dovče mi ještě ani nebyli :grinning: :frowning2:

já jsem v létě od rána do večera v kuse venku na zahradě,tak tam se vždy přismahnu :sunglasses:
to nejsem líná vstávat brzo ráno,abych co nejdřív byla venku :dizzy_face:
přes léto i zanedbávám dost úklid :sweat_smile: vždycky jenom tak frk,frk a je to :grinning:
3. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Reny na gyrosu není nic složitýho. Není to ten klasický dobrý gyros co dělají turci. Ale jen maso vepřové naložené v takové šťávě. Jen to osmahnu a je to. Nechtělo se mi vymýšlet nic pracného.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Týý brďo tak to se parádně opaluješ!! Já mám hrozný pigment i přes to že mám tmavé vlasy! V česku se max spálím a u moře se opálím, ale během 14i dní jsem zase bílá jak sejra. :unamused:

tak to já budu jezdit v létě na opalovačku k Vám s Kájou ju?? :sweat_smile:
3. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
hele tak ty knedle:nastrouhám brambory,(dělám tak ze 2kg a upozorňuju,že je toho fakt dost,tak udělej pro vás dva míň)
osolím,opepřím,přidám majoránku ,jedno nebo dvě vejce a pol.mouku.
nadi ale než začneš vařit ty knedle,musíš vyzkoušet´ve vroucí vodě,jestli se ti nerozpadaj :confused:
dělám je větší,tak je vařím tak 5min.
hlavně je tam nenaházej najednou,ať se ti nepřilepí :grinning:
uvaříš si zelí,opečeš uzený ná kousíčky a já si ještě upeču aspoň 4-5cibulí a vše smícháš a je to :dizzy_face:

on někdo dělá těsto,že půlku brambor má uvařených a půlku syrových,ale výjde ti to nastejno,uvidíš :wink:
3. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
A s Karlem jsem taky na dovče ještě nebyla. A nevypadá to že bychom v nejbližších letech jeli. :rolling_eyes: Naposledy jsem byla před 2 lety s mamkou a ségrou v egyptě.
3. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně,klíďo přijeď :slight_smile:
3. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
A ty brambory strouhám už vařený že jo? :confused:
3. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dojedu ráda. :slight_smile:

Je mi líto, že jsem vždy zabalila schůzku s Péťou. Už jsme se mohly znát 3x. :angry: Jsem hrozná.

Ale už bude teplo čím dál tím víc, tak se půjdeme brzy někam vyvalit všechny společně na terásku na zmrzku třeba. :slight_smile:
3. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi já když ty knedle dělala poprvý,tak jsem se u toho hrozně vztekala a pořád volala mamce,jak je to možný že se mi to pořád sype to těsto,když pořád přidávám mouku :angry:
tak aby jsi se nelekla,fakt je tam potřeba tý mouky dost :slight_smile:

no já u moře ještě ani nebyla :frowning2:
ale slíbyla jsem malí,že někdy pojedeme :sweat_smile:
do Egypta bych jela hnedka,musí to tam být nádherný :dizzy_face:
3. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ne ne nadi dělám ze syrových :wink: neboj se toho,je to stejný :wink:
3. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
nebo nadi zkus nějaký recept z netu,jak chceš,ale já už je takhle dělala tisíckrát a jsou dobrý :dizzy_face:
3. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
petruška ta se nám ani neozve :angry: :wink:

někdy se sejdeme všichni :dizzy_face: budu se muset ale trochu zkulturnit,aby jste se mě nelekli :grinning:
3. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
a dneska na nás všichni nějak prdí :unamused: :grinning:
3. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Já moře miluju. Je to něco úžasnýho. Jen je se mnou přes den nuda na dovče. To jen ležím u moře od rána do večera dokud je slunce. :sweat_smile: Jako bylo tam hezky to jo. Ale zas že by to byl nějaký zázrak to se říct nedá. Oni ty hotelové komplexy mají luxusně udělané, ale pak jedeš do města.. :confused: Já jela s mamkou jednou a víckrát jsem nechtěla. Bylo mi líto těch lidí jak žijí. My si tam žereme jak králové a oni chudáci pomalu nemají ani kde bydlet.Rozbouraný baráky,bordel na ulici..Nic moc. Djerba to samé. Tam se mi líbilo víc. Jsou tam krásní kluci. :sweat_smile: Ale když jsem viděla místní kluky jak každý má co týden jednu či 2 turistky tak bych takovému nedala ani pusu ze strachu že něco chytím. :confused: Prý si turistky vozí sex s těmahle klukama jako suvenýr z djerby... :astonished:

Udělám knedle podle Tebe!! Jsou nejlepší recepty co jsou osvědčené! :wink:

No já se nesejdu dokud nebudu ostříhaná a nebudu mít co na sebe. Jinak nejdu!! :grinning:

Nojo holky mají doma chlapi tak nemohou vyprndávat na netu. :sweat_smile:
3. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi fakt jo? :confused: tak to je děs,ale některým ženským to asi tak vyhovuje :sweat_smile:
manžílek je vyšle na dovču a ženský,co si budeme povídat,jsou to mršky :sweat_smile: :wink:

nadi taky se musim už nějak zkůlturnit :wink:

to jo,já když je mladej ve vnitř,tak tu taky nejsem :sweat_smile:ale on je taky od rána venku na zahradě,pořád něco kutí :dizzy_face:
pořád lepší,než kdyby chodil do hospody :slight_smile:
3. dub 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek