• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Reny a Nadis - pěkný fotečky :slight_smile: ale nemůžu si na vás zvyknout :sunglasses:
6. dub 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi - to je hnus,co se to tady děje :angry: chápu,že mít plné album něčěho jiného než snažení a těhotenství je blbina,ale jedna fotka,která je mi blízká a vypovídá něco o mně snad nemůže vadit
6. dub 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemur...taky nechápu...za chvíli nebudeme moci mít ani přezdívky :angry: a jak se jinak máš? :slight_smile:
6. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi - teď jsem ti napsala óbr dopis o laparce a neodeslalo se mi to :unamused: tak znova
6. dub 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi - já byla letos na laparce,hysteroskopii a kontrole průchodnosti vejcovodů,jedna dírka pod pupíkem a jedna vlevo v podbřišku,po operaci krvácení spodem,asi týden špinění po hysterce,druhý den drén ven /ale všude ho nedávají/ a domů,mám nítký tlak,takže motanice palice,ale jinak dobrý :slight_smile: lepší než jsem čekala
6. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemur..dírky jsou to poslední,co bych řešila :wink: spíš se bojím výsledku...tlak mám supernízký,tak to bude lahoda :grinning: ale konečně budu vědět na čem jsem...
6. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi - jasně,dírky jsou to nejmenší :wink: mě našli na pravým vaječníku endometr.cystu a na sonu dva měsíce předtím nebylo vidět nic,odstranili mi ji a prim v G říkala,že nejlepší léčbou je těhotenství :slight_smile: no a o to nám vlastně jde,že :sweat_smile: neboj,neboj a kdyžtak aspoň budeš vědět,co a jak :slight_smile:
6. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi, já byla taky na tý laparce... strach jsem měla taky ..... uplně jsem byla po probuzení z narkozy na mrtvici než mi řekli výsledek... ale byla jsem v poho... budeš taky a pokud tam něco bude, hned ti to přijednom dají dokupy.... nebudeš tam mít nic, nebooooj....... :wink:
je fakt, že ten dren jsem měla taky.... jeden den a noc a ráno mi ho vyndali... nic moc ale jako pohoda, jako kapačka... neboj, výsledky budou OK :slight_smile:
6. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemur..doktorka tam právě taky něco neidentifikovatelného vidí a ten vaječník je zvětšenej..říkala taky,že by to mohla být i endometrioza...já chodím na UTZ každý měsíc a toto se tam objevilo až teď...jsem zvědavá i na průchodnost...já počítala,že laparku mi udělají v G,ale nic...tak teď to řeší moje gynekoložka
6. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani...uvidíme...aspoň to budu mít za sebou :wink:
6. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi - já taky myslela,že mi to udělají v G,ale zatím to nedělají
6. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemur...no,mně bylo řečeno,že když už jedno dítě mám,tak to není potřeba :confused: úplně tak si to nemyslím a dnes se to jen potvrdilo...já jako myslela,že v G si to vyžádají...ale nějak to tam asi neřeší,obejdou to IVF
6. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme schválenou žádost :dizzy_face: po 6-ti týdnech,ale přece,uff :unamused: ,v pátek to musela vytelefonovávat / to je ale slovo :sunglasses: / staniční a pak mi volala,že je to schválené
Rekapitulace - 26.2.volám do G,ať žádost podají,2.4.schváleno,žádost platí do 17.6.takže mi vyplývá,že to bylo schválené 17.3.-nevím,kde se co zašprclo,ale v pátek si jedu pro arsenál,stejně čekám na mrchu,jinak bych to uháněla dřív,tak jen info pro ty,co taky budou žádat
6. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, jeslti zmizela nějaká fotka mě! Tak to asi obrečím! :grinning:
6. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi - mě taky všichni mudři v CARech i jinde tvrdili,že je to zbytečný zákrok,když jsem dvakrát otěhotněla spontánně :unamused: až prim mi to doporučila vzhledem k tomu,co mám za sebou
6. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemur...tak budu držet pěsti :wink: musí to vyjít!!!!!
6. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi - díky za pěsti :slight_smile: tobě taky držím :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemur...doktoři to prostě obejdou IVF...ale stejně,když už se tak dlouho nedaří a ani IVF nevyjde,tak by to asi doporučit měli...no,nejsem doktor...tak pak průběžně piš,ať tady máme info :grinning:
6. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem taky na kontrole na hematologii a píchám si Fraxiparin na ty moje trombofilie,abych byla správně naředěná a co se nestane.........po týdnu alergie na břiše,vyrážka,svědění atd. :frowning2: a přitom před 2,5 lety v pohodě
Takže změna - píchám Clexane a dobrý :slight_smile: je to to samý
Ještěže jsem na to přišla teď a ne až při píchání hormonů,protože bych nevěděla,jestli mám alergii na to nebo na to :fearful: protože se obé píchá do břucha
6. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemur...no,to je teda radost :rolling_eyes: aby těch injekcí nebylo málo :unamused:
6. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lemurko ty se mi vždy líbíš,jak vše shrneš :grinning: ještě indri :wink:

lemur jinak je super,že už to máš schválené a že už se to pomalu začíná něco dít :dizzy_face:
moc ti budu držet pěsti :dizzy_face:
na fotku si zvikneš :wink: za chvíli ti jí taky smáznou a budeš muset dát taky novou :sweat_smile: :wink:

jinak kočky krásnou noc :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
janičko ty prosim tě nic nečti :angry:
nemysli vůbec na takový věci :angry:
tvoje miminko je bojovníček a má se čile k světu :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny - čekám každou chvíli,že mě smáznou :grinning: jinak si budu připadat méněcenná :sunglasses:
Já se dostanu ke kompu vždycky jednou za uherák,tak pak shrnuju :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny - díky za pěsti :slight_smile:
6. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Clexane štípe jako sviňa,pupek samá modřina,ale já to vydržím.... :slight_smile:
6. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Clexane štípe jako sviňa,pupek samá modřina,ale já to vydržím.... :slight_smile:
6. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná mě vymažou,protože píšu dvakrát odpovědi,ale já to fakt nedělám schválně :confused:
6. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lemur :grinning: :grinning: :grinning:
ty je provikuješ schválně :sunglasses:
6. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
neprovikuju :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď už ale opravdu dobrou :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
provokuješ no :sweat_smile: :sunglasses:
6. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek