• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Teda jdi=jdu :grinning:
7. dub 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni a Kapi, on po vás jako někdo jde? :astonished:
7. dub 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gab...nene,nejde :grinning: ale mohl by :grinning: ne,jen se nechci vystavovat tomu,aby se mě na to ptal někdo cizí v obchodě...jsme malá dědina,takže se tu drbe o sto šest....až budu těhu a v pořádku,tak sem klíďo foto dám,ale teď ne :angry:
7. dub 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě nenapadlo, že by tu mohl být někdo ze vsi... No jestli jo, tak zdravím :grinning:
7. dub 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gab...no,když jseš tam ty,tak tam může být kde kdo...mně právě stačí už ty otázky teď...kdy budete mít druhé apod......nebaví mě to,natož aby si někdo pak povídal o tom,že jsem podstoupila IVF a jaký mám krámy a tak....
7. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ty otázky taky nebavily... Už dali sousedi pokoj, naštěstí...
7. dub 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gab...no právě..mně to akorát ubližuje..taky daj pokoj až budu těhu :slight_smile: ...a poslouchám to fakt každý den,lidi nemaj co na práci a tak drbou a vyzvídaj...
7. dub 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám pokoj už dlouho. Odpovídala jsem na otázku "kdy konečně budete mít dítě" třeba "až vy přestanete pít" a tak :grinning: No, mají mě ve vsi rádi :grinning: Dobrý známí nepruděj a daj nám čas a klid a ty prudiči mě nezajímaj...
7. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už mě nějak všechno štve. Fakt má pocit, že nám to mimi prostě není přáno a asi ani souzeno... Ráno se nám totálně vys... auto - spojka - oprava bude stát min. 20.000. Tím se nám definitivně zavřla cesta k IVF...já už fakt netuším, kde ty prachy brát a nekrást... :cry: :cry: :cry:
A do toho se tady mažou fotky jak na běžícím pásu...
7. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi a nikdo ve vsi ještě neví, že jsem těhu :wink: Teda jselti tu není nějakej agent...

Hari, ahojky, když se daří, tak se daří, co? Mrzí mě to! :frowning2:
7. dub 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, to je fakt děsivý...ještě ani nevím, kde ty prachy do konce týdne seženeme... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale je mi to úúúúplně jedno....jsem po noční a ještě jsem nezavřela očko....
7. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný, 20 litrů je spousta peněz! Chjo... Vyspi se na to, třeba tě něco napadne :wink:
7. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, mě se už kouří z hlavy, ale spát musím, už jsem KO..... manža chudák spal 1,5hodiny a teť odjel na 16 hodin do práce....
7. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: Zdravím :sweat_smile:
Přišla jsem z města,venku je tak krásně,potkala jsem spoustu kočárků,poseděla u řeky a blízala zmrzlinu a pozorovala kačeny a kačery,taky na ně vlezlo jaro,ten jeden tu káču při tom málem utopil :grinning:
7. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hari - to je pech,že se to pos... zrovna teď,chjo :unamused:
Kapi - mě už se teď nikdo naštěstí takhle blbě neptá,ale dřív jsem taky byla vyřízená z těchto dotazů :frowning2: a pak vždycky dodali - hlavně na to nemysli :angry: a já si myslela a občas i řekla - ono je těžký na to nemyslet,když se mě každý měsíc někdo zeptá :angry:
7. dub 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - já už chci mít taky žilnatý kozouchy :dizzy_face:
7. dub 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdypak se nám vrací Indrielka z lázní? :slight_smile:
7. dub 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si pokecala.......... :grinning:
7. dub 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :grinning:

Gab...dej si pozor,agenti jsou všude :grinning: no,mě se na to ptá furt někdo a nejhorší,že mi nedaj pokoj ani v rodině...a to mě mrzí nejvíc...já se o tom snikým neba a proto každej se tě na to musí zeptat,vymyslet tak nějakou odpálkovací větu,aby se už neměli na to chuť ptát nikoho :grinning:
Hari...o autu mi ani nemluv!!!!
Lemur....žilnatý kozouchy by tady asi bral kde kdo :grinning:
7. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hari...ber to tak,že spálená spojka je znamení....třeba už ty penízky na IVF ani nebudete potřebovat...Gab je toho živým důkazem
7. dub 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky drbničky,

tak jsem zpátky z města a od doktora, ... holky v tescu mají 25% slevu na koejnecký a mimi věci oblečení a já se proste neudržela a pár koupila, vim, že brzo, ale tak nááádherný, bylo mi u toho do breku, kupovala jsem jen béžovobíloučký kvůli neutrálnosti ale mám strašnou radost.

pak mi to nedalo s těma mejma kozuchama nebolavejma žilnatejma a jak jsem byla u doktora pro prášky, nakonec jsem místo na gennet zamířila na gyndu k Dr., a řekla jsem si o ty léky i o tom, že mi přestali bolet, doktor byl super a hned říkal, že se na mě podívá, na UTZ jsem viděla krásnýho bobánečka, hlavička, ručičky, nožičky, bříšánko.... srdíčko bušilo a všechno je v pořádku jsem 11TT takže všechno je OK. Já jsem dnes zase tak šťastná...... :slight_smile: :slight_smile:

přeju vám to všem, občas jsou to nervíky, ale tohle je na tom nádherný.... mám fotečku a tak nějak zítra ji tam frknu do albíčka :slight_smile:

tak jsem se rozepsala zase jako v rauši :grinning:

tak zatím paaa paa ozvu se zas :dizzy_face:
7. dub 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
janičko no tak vidíš :dizzy_face:
tak jsi koupila hnedka mimískovy něco za odměnu :slight_smile: mám radost za tebe :dizzy_face:
jsou krásný ty pidivěcičky viď, :dizzy_face:

jinak já dnes nebyla doma,byla jsem u mamky a ještě i táty :slight_smile:

tak jsem vás přišla jen pozdravit :dizzy_face:

teď jdu chystat véču :wink:

večer nakouknu :wink:
7. dub 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj kočky, tak se jdu mrknout co se tady děje a tady asi nikdo není :unamused:
7. dub 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se trochu prospala a je to ještě horší než před tím. Beru tuhle událost s autem jako další z ředa znamení k tomu, se na dítě totálně vykašlat. Zítra zruším konzultaci v G. Už to nechci řešit. Tímhle stylem se dopracuju akorát do blázince. Vy se všechny dopracujete aspoň k IVF, my absolutně nemáme šanci, pořád nám něco hází klacky pod nohy. A manžovi jsem teď napsala, že pokud chce děti, ať jde jinam, nebudu mu bránit. Tohle už není normální. Já prostě nevím, co jsme komu udělali.....
7. dub 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tahle část života nám prostě není přána...
7. dub 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haari...neblbni,to je jen depka,bude líp,věř mi....prožívá to každá snažilka,fakt :wink:
7. dub 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, Kapi, vy jste rozhozený z nezdarů, ale my se prostě nejsme schopní k nějaké šanci na úspěch vůbec dopracovat. U nás jsou největší problém prachy. Neměli jsme 15000 na IVF a teď potřebujeme 20000 na auto, dítě jde opět stranou....
Snad v příštím životě, možná to bude lepší než teď...
7. dub 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, přesně jak píše kapi, neblázni, je to pro nás všechny těžký, kterým není hold přáno mít miminko a přesně tě chápu.Kolikrát mám dojem, že nám nikdo nic nepřeje a mám hroznou depku. I s manželem jsme to hodněkrát oplakali, ale vždy se zas vzchopíme a jdeme dál a bojujem. Nevzdávej to, však ono se i na tebe štěstíčko usměje a budeš mít krásné miminko a třeba i přirozeně. Mě o těch penězích povídej, máme taky málo, ale chceme to ještě jednou risknout. Prosím vydrž to, jsme tady na jedné lodi, přece nás v tom nenecháš. jsi přece holka bojovnice. Věřím, že touha po mimi zvítězí a ty to nevzdáš :wink: .Drž se a opatruj se.
7. dub 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, my nemáme ani korunu...jo, takhle na dně jsem ještě nebyla a fakt nemám řešení... Víš, není nad to, když "máš" oporu ve vlastní rodině... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ale i tak všem děkuju, já vím, že to myslíte dobře.
7. dub 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
haaribo:mluvíš mi z duše.... :pensive:
7. dub 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek