Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

gab.
9. dub 2010

Jám yslím, že u nás bude tatínek to samý v bledě modrým a je fuk, jeslti to bude Emička nebo Filípek... Je to ale dobře, takovej tatínek není samozřejmost a miluju MM i proto, že vím, jakej bezvadnej bude taťka 🙂

janina79
9. dub 2010

já jako nepochybuju a nepochybuju ještě jednou, žádný vady, a nic takového se nás netýká.... 😉 🙂
já se psíš bojim celkově abych to donosila.... je to první těhu a tak nevim a jsem občas vystrašená, ale teď ne, MÁM FOTEČKU Z UTZ a ta mě psychicky drží.. 😵

holky on to bude kluk.... bude to kluk.... ježiš já to nějak cítím.... no UVIDÍME

GAB: děkuju za ty stránky mrknu na to....

ten můj bude rozcapovat a ani se s tím netají, já se z něj picnu... fakt 😝

gab.
9. dub 2010

Jani, já zase cejtím, že to bude holka 😉 Ale nebude to žádná krajková princezna, už mám vyhlídlý miminkovský věci s lebkama 😀 A super sluneční brejle 😀

reny01
9. dub 2010

gabi 😀 my taky na krajky zrovna nejsme 😀 😉

holky je lepší táta,který udělá pro dítě první poslední,než táta,kterej na dítě se..

a že mám kamarádky,který s takovýma blbcema žijou 😒

gabi to bude kočka 😵

janina79
9. dub 2010

já jsem zase na ty medvídky, kytičky, heboučký fleece, béžovoučký pastelový no prostě rozkošný, a čim víc medvídku tim líp 😀 😀

dneska jdu ke kadeřnici..... to jsem na sebe zvědavá.. těším se... mam to totiž jako mánička... dlouhý konce zničený, splihlý...

reny01
9. dub 2010

jani to budeš kočka 😵

no taky bych potřebovala ☹

gab.
9. dub 2010

Mě čeká melír, ale půjdu až tak v půlce května, to už budu po 12tt. Já vím, že možná zbytečně blbnu, ale tak dlouho jsme se snažili a je mi 37 a mám děs, že něco pokazím.. To si raději počkám... 😒

janina79
9. dub 2010

nepokazila bys.... 🙂 melír je neškodnej... ale chápu tě GABi.... já taky plašila, ale teď jak už př týden mám 12 tt tak jsem "ostřílenější" a tolik se nebojim.... ale ty máš 7 tt to ještě bych taky neriskovala

reny01
9. dub 2010

do toho 12tt je to takový nejhorší 😒 to jsem se bála taky 😉
ale zase si to člověk nesmí moc připouštět a snažit se myslet pozitivně 😵

nejlepší je,když už cítíte pohyby 😵 to už jsem byla úplně v klidu 🙂

gab.
9. dub 2010

Reny, pozitivní myšlení bych mohla vyučovat 😀
Ale prostě se bojím, jak píšete vy, do toho 12tt budu stokrát opatrnější, než bych musela být.

reny01
9. dub 2010

gabi jen na sebe dávej pozor 😉
vždyť Emička je dar 😵

janina79
9. dub 2010

no tojá jsem taky.... žádná námaha.... odpočívám, žádný velký pobíhání nikde.... do schodů pomalu a tak,......

monka21
9. dub 2010

Ahoj holky,
jsem ráda že jste v pořádku a blahopřeji k ultrazvukům.Ten screning si dejte dělat ve 12tt ja o něm nevědela a tak to dopadlo.Jdu do práce a večer vás dočtu.Mějte se krásně a hodně sluníčka.

janina79
9. dub 2010

holky kde je nadis...? už tu 2 nebo 3 dny nebyla že?

reny01
9. dub 2010

monka tak ať ti to v práci hezky utíká 😵

a zesa přijď 😉

janina79
9. dub 2010

jé ahojky 🙂 Monko.....

já na něj jdu 23.4. to budu 12+4

reny01
9. dub 2010

jani naďenka má doma miláčka 😵

reny01
9. dub 2010

a včera mám dojem nakoukla 😕 😉

reny01
9. dub 2010

holky já se teď musim trochu zkůlturnit,jedeme pro malou a k rodičům 😉

večír zase nakouknu 😉

mějte se zatím hezky a hlaďte ty svý miláčky v bříšku 😵

gab.
9. dub 2010

Reny ,pa 🙂

janina79
9. dub 2010

jo jo..., já se už taky připravuju, k tý kadeřnici, venku tak nějak zlehka svítí sluníčko tak to jsem ráda...

holčinky zatím papa ozvu se 🙂

reny01
9. dub 2010

tak jsme vykoupaný a napapkaný 🙂

reny01
9. dub 2010

kočky jdu skočit k telce 🙂

hezký večer 😵

janina79
9. dub 2010

tak jsem sešmikaná, ... jako vždy nezvyk ale vlastně ve skutečnosti jsem jako na tý profilovce

s manžíkem jsme byli na nákupu, tak jsem si přivezla domů mimikabátek krásnej béžovoučkej s medvidkem 😀 no jsem poděs 😀 😀

jsem nějaká zmožená a pořád zívu, tak se půjdu natáhnout k telce .... příjemný večer kočky 😉

slunickosedmitecn
9. dub 2010

Ahoj holky, tak vás jdu jen rychle pozdravit a jdu taky k telce. Jsem totálně dnes nějaká grogy. Asi mě zmohl ten výlet do Lb. Byla jsem v gennetu a v pondělí znova na uz. Jsem ráda, že jsme se s primářkou domluvily. Byla moc příjemná a fajn 🙂
Tak přeji krásný večer všem a celý víkend k tomu. 😉

haaribo
9. dub 2010

Ahoj holky, tak už je na 99% jasná příčina toho mého šíleného kašle....astma ! 😲 Zatím nic nezabralo, ale dneska v práci už mi ruply nervy a vzala jsem si jeden ověřený inhalátor na astm.záchvaty a hrozně se mi ulevilo. Já fakt nevím, co nás ještě potká....
Jinak auto je opravdu za 20000, takže jsem odevzdala manžovu výplatu a čekáme na moji. Z té nám zůstanou tak 2000 . Uvidíme, jak to všechno dopadne, ale nijak dobře mi není. I tak vám všem děkuju za podporu! 😉

indriela
9. dub 2010

Ahoj kobylky moje, tak jsem se vcera vratila z lazni a vubec se mi z toho raje nechtelo. Dneska jsem cely den poklizela, vybalovala kufry a hazela veci do kose na pradlo. Zitra asi budu cely den prat a pak to taky vyzehlit, bleee 😝 Ale mam novinu, dnes jsme byli v Gennetu, zadost teda jeste vcera nebyla schvalena, tak jsem se modlila, a dr. Petr nam pak rekl, ze to vytelefonovali (asi proto, ze jsme meli domluvenou tu konzultaci, tak aby to bylo ready - jsou moc hodni), takze SCHVALENO a uz jsem vyfasovala 2 krabicky Gonalu (zatim nic vic), vysolili jsme pres 5 tisic korun a ted cekam na mrchu, abych mohla zacit se stimulkou. Mela bych to dostat snad uz pristi tyden 🙂 Docela jsem se tam dneska pobavila, pac mi sestricka vysvetlovala, jak se s tim perem zachazi - musela jsem vyndat jehlu, nasadit ji na pero, natahnout urceny pocet jednotek...do te doby to bylo v pohode. No a pak to prislo, pry: "Tak a ted naprazdno si to zkuste pichnout." A ze mne vylitlo:"Ne!" Nakonec jsem to po ujisteni sestry, ze to ani neucitim, do sebe zabodla, ale hned jsem se toho tak lekla, ze jsem s tim hned vylitla ven - ten reflex jako kdyz se spalite 😀 Ale stacila jsem zjistit, ze to fakt neboli, takze jsem to zkusila jeste jednou a dobry. Ale stejne se doma zas budu nejakou chvili odhodlavat, je mi to jasny.
lemurka: tak super, taky se vam to konecne hnulo, ty urady, to by clovek obcas vylitl z kuze! A k zilnatym kozenam - to mam bezne, asi bych mohla byt imrvere tehotna 🙂
janina79: krasnej obrazek, to jsem zvedava, jestli to fakt bude klucik 🙂
haari: no to je pech, to je jak naschval, sakra! Hlavne to nevzdavejte, ono to urcite driv nebo trosku pozdeji dopadne, uvidis 🙂
Holky, nevite jak to je pri transferu... kdyz se davaji ta 2 embrijka, oni uz vedi, jake pohlavi tam davaji? Protoze si zacinam vsimat toho, ze kdo ma dvojcata z umelka, tak ma kluka a holku, tak ze by tam davali fakt 1 holcicku a 1 hosika? Neslysela jste nektera? Zajima me to ciste informativne, nic bez ceho bych nemohla zit 😉
Preju vsem krasny vikend a jdu docist 😵

gab.
9. dub 2010

Indri, pohlaví by věděli, pokud by dělali PGD, jinak to nemají šanci zjistit.

reny01
10. dub 2010

krásné ránko holky 🙂
jani tak to jsi kočka,když vypadáš jak na tý profilovce 😵

sluníčko je fajn,že jste se s prim.domluvili,držím palečky 🙂

haari to je ale smůla fakt ☹ moc mě to mrzí ☹ ale bude líp,jen to nevzdávat 😉

indri tak už se ti to blíží,a brzy se budeš s námi těhulit 😵

já dnes nevím co dřív 😒
uklízet,vařit,žehlit 😝

jdu na to,občas nakouknu 😉

nadis.h
10. dub 2010

Holky ahoooj.

Mě nešel až do teď internet. To bylo hroznýýýý. Taková dlouhá chvíle vždycky přes den když jsem sem nemohla. 😲 Už nechci být bez netu.

Gabi gratuluji k srdíčku. 😵

Jani já taky cítila, že to bude pindis a je. 🙂 Já věděla, že to bude kluk už na screeningu ve 12tt. Ale musí se pořádně ukázat,aby se to poznalo. Ale potvrzeno jsem to měla až ve 20tt. Dřív doktor můj tvrdil, že se to nepozná s určitostí. 😉