• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
holky já dřív nakupovala jsem pro sebe, parádu, hadry a teď chodim jako hastroš v teplákách a mimi bude mít to nejhezčí.. :sweat_smile:
10. dub 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to já na sex vůbec nemyslím. My si prostě s malym Kájou takhle jedeme své a je nám dobře. :slight_smile:
10. dub 2010 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Děvčátka :slight_smile:

Teda vy brebentíte :wink:
Já byla včera na folikulometrii a zkontrolovat ten bolavej vaječník...a taky na Mojžíšce a absolvovala jsem i mobilizaci kostrče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak v úterý se jdu objednat na tu laparku,tak jsem zvědavá....
10. dub 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem to samé. :sweat_smile: Taky kupuju jen pro prcka. Je to normální. Je to větší radost momentálně než kupovat pro sebe.
10. dub 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kapi a kde jsi na Mojžíšce byla?A folíci dopadli jak?
10. dub 2010 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj Kapinko :slight_smile: a jakej máš pocit z tý mojžíšky?

jako my si s mrňouskem jedeme taky ty svoje pohodičky a tatínek nás sexuálně vůbec netankuje.... :wink:
10. dub 2010 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo,pro mrňousky to nejlepší :dizzy_face:

zdravím kapi :slight_smile:
10. dub 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem dodělala perník, dala jsem tam dvojitou dávku polevy... a posypala bílou a hnědou strouhanou čokoládou... už chladne na balkoně... :slight_smile:
10. dub 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky =)
Nadis...folik je jako každej měsíc :slight_smile: ovulace by měla asi být tak v úterý,ale ještě jdu v pondělí na kontrolu a uvidím jestli dám Pregnyl nebo ne....jenže takhle se to opakuje už dva roky a nic z toho...
Jinak Mojžíška zatím dobrý a mobilizace je taky v pohodě :grinning: takže každej den cvičit a mobilizace vždy před ovulací....

Holky,já na prcka nakupovala až asi kolem toho 35.týdne...já měla strach :frowning2:
10. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Já musela odmastit. Vrátil se taťka z práce a já zjistila,že nemám rýži k té číně. :rolling_eyes: Tak jsem mastila ještě pro rýži.

Jani tak v kolik zítra mám dorazit na snídani?Kakavíčko s perníčkem. :sunglasses:

Kapi to dokopání se ke cvičení je nejhorší aby to bylo každý den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Guten Morgen. :slight_smile:
11. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
čusík :o) jo perníček s kakavíčkem jsme si dali s Láďikem

a já jsem dnes ráno rozhodla, že si ten ranní utrouš už nedám, jen ten večerní, doktor mi to tak řekl, že ranní můžu vysadit.... hurááá nesnášela jsem to... :slight_smile:
11. dub 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem se těšila až vysadím utrouš. Ale byl to pak nezvyk po tolika týdnech. :grinning: Byl to pak už takový rituál ranní jak jsem vstala tak nejdřív do lednice pro utrouš a pak wecko.. :grinning:
11. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím holky :slight_smile:
nějaký ptáčata dnes :slight_smile:
11. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem uvařila polívku a teď čučim na telku :wink:
11. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si celkem chrupla dnes.Asi do 8.Šli jsme spát pozdě..A miláček chtěl sexovat a já ho docela vyfakovala.. :pensive: Dnes musím být milejší...Bylo mi to pak až líto ale usnula jsem. :sweat_smile:
11. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, pořád někde lítám a není vůbec čas.

V nemocnici to bylo moc pěkný a dostali jsme spoustu vzorečků.

Na velikonoce jsme byli v Českém švýcarsku, počasí i příroda krásná, takjsme si to užili.

Teď jsem upekla štrůdl a děláme obídek.

Jinak se máme fajn a vše je snad v pořádku.
11. dub 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky petruško :slight_smile:
konečně si se taky ukázala :angry: :slight_smile:
to je fajn,že jste v pořádku :dizzy_face:
štrůdlík pošli :wink:

nadi chudák Kája :grinning: to na něj teda buď dneska milá :slight_smile:
11. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Péti,
já byla v Českém švýcarsku se svojim bývalým přítelem.Bylo to tam krásné!! Potřebovali jsme místo nějaké zašité z určitých důvodů a tam to bylo fakt super.

No renuš.Teda byla jsem pěkně hnusná jak jsem ho odbyla.Furt na to myslím od noci. :sweat_smile:
11. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi tak mu to dneska vynahradíš :dizzy_face:
ono to chce je někdy trochu pomazlit :dizzy_face:

my jsme měli včera mazlivou :dizzy_face:
ale už se david taky bojí na mě šáhnout :wink: a na bříško jak opatrně šahá :dizzy_face:
11. dub 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Petruško hoď fotečku bříšánka :dizzy_face:
11. dub 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Renuš jak ho znám tak dnes už nebude chtít. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak štrůdlík vynikající, Reny bříško snad někdy dám.

Jinak já teď mám na sex docela chutě, občas si dáme, ale né nějak často :grinning:
11. dub 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré poledne :grinning:
Nadis...já včera tátu taky odmítla...mám nařízeno od gyndařky a fyzioterapeutky vyčkat až na ovulaci...jenže vycvětlujte to nadrž....chlapovi :sweat_smile:
11. dub 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak holky, vždycky jsem měla jména vymyšlený, ale teď nemůžem nic vybrat. Líbí se nám Kvído, ale je škoda, že nejde nijak zdrobňovat. Tak asi Tomášek - ach jo
11. dub 2010 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
petruško já sex taky můžu,akorát se teda snažíme být hodně opatrný :sweat_smile: :wink:
Tomášek se mi taky líbí :dizzy_face:

nadi on si dá říct :wink:

zdravím kapi :slight_smile:
11. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Já na sex chut nemám.To je ten problém proč jsem ho tak odmítla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neumím se nějak navnadit na požádání.

Péti teď jsem si pořád říkala jak sklionit Kvída a fakt jsem na nic nepřišla.Ale je to nezvyklé jméno.Také jsem původně chtěla nějaké co nemá jen tak někdo..
11. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
u kluků se mi zdají ty jména těžší :unamused:
mě se líbí:David,Tomáš Michal a to už se mi líbí hrozně moc dlouho :slight_smile: kdybych měla kluka,byl by to určo David :dizzy_face:
u holek se mi líbí fůra jmen :slight_smile:
11. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Petruško já bych se přimlouvala za Tomáška :dizzy_face: ale je to samo vaše věc :slight_smile:
11. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky teď jsem se tak nacpala,tak tu tak funim jako nějaká důchodkyně :grinning:

jdu se na chvilku natáhnout :pensive:
11. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek