Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
13. dub 2010

Ahooj holky,

já byla venku a nakoupit. Koupila jsem si Maminku časopis. Moc pěkný! 🙂

Jani ráda Tě vidím. 🙂 Ještě neházej flintu do žita! 😉

Kapi neboj nic. 😎

kapibara
13. dub 2010

Ahoj

Holky,potřebuju radu...dneska byl folík jen cca 18 mm a mám pozitvní ovu test...neměl by být folík větší?

slunickosedmitecn
13. dub 2010

ahoj holky 🙂

kapibara
13. dub 2010

Ahoj Sluní 😀 dneska jsem na Tebe myslela...jak se máš?

slunickosedmitecn
13. dub 2010

Ahojky, no nic moc ☹ . Ale těším se za měsíc na KET. Včera jsem byla v gennetu na uz a vše je po ET v pořádku.

slunickosedmitecn
13. dub 2010

kapi, IP 🙂

slunickosedmitecn
13. dub 2010

Jinak kapi, s tím folíkem co máš, to vypadá dobře, měl by být těch 18-20mm velký, takže pohoda.

janina79
13. dub 2010

sluni máš tam odpověď 😉

jo jo 18-20 mm je Oka

janina79
13. dub 2010

holčiny jdeme s bobáskem spinkat, dobrou a pa zítra 😵

kapibara
13. dub 2010

Díky za odpovědi...no,uvidíme,co z toho bude 😉 dobrou

gab.
14. dub 2010

Dobré ránko všem 🙂
Jeslti se dneska nepoblinkám, tak už nikdy ☹ Takhle zle mi ještě nebylo...

janina79
14. dub 2010

ahojky holčiny,

gab, já to měla jednoutaky tak.... blinkala jsem od půl šestý ráno..... fujky, to ber ale tak, že mimi ti dává o sobě vědět, je to sice hnus v tu chvíli, ale pak jsem byla ráda..... teď je mi sice špatně, ale nezvracím 🙂

to víš kočko, je to bojovník, tak expanduje.... objevuje a roste no a tvůj žaludeček to prostě nedal... 🙂 bude dobře.

janina79
14. dub 2010

NO KONEČNĚ TAM MÁM TEN 12. tt!!!!! 🙂 🙂

gab.
14. dub 2010

Jani, mě taky vždycky potěší změna tt 😀 Dneska jsem 6tt+6 🙂
Já ještě neblinkala, ze mě to jde asi spíš spodem. Teď taky.... Ale blbě mi je teda fest... i když zaplať pán bůh za to 😉 Aspoň mám pocit, že je všechno v pořádku, začnu panikařit, až mi bude najednou dobře 😀 Já lae neblinkala ani při Kubovi, tak teď asi nebudu taky.... No, abych to nazakřikla 😀

janina79
14. dub 2010

ale já bych měla už být 11+4 a přitom mám teprve ode dneška 12 tt

jinak mě od včera dole docela tahá... jakoby se to tam celý zvětšovalo... tak to jsem taky ráda, jen mě štve ten utrouš.... protože z něj mám výtok... dám ho do úterý a pak KONEC! 🙂

gab.
14. dub 2010

Taky zavádím utroš, 1-1-1 a už mi to nebaví! Používám intimky Always a neprotýkaj na rozdíl od jiných! Ale raději budu zavádět, než abych něco po.... Ale ten 12tt se to snad už vysazuje, že je to pak už zbytečný...
Máš zadaný dobře všechny datumy????? To je divný, že to nesouhlasí... 😒

janina79
14. dub 2010

mam ale doktor mi to spočítal kvůli tomu umělku o 5 dní víc protože embria byla 5 dní stará.....
každopádně já to budu brát podle MS asi...

janina79
14. dub 2010

jo Alwaysky jsou nejlepší..... a zásoba je potřeba... 😀 😀

gab.
14. dub 2010

Při umělku se to bere, jako bys byla v den OPU 2tt+0, jak ti to podle toho vychází?

janina79
14. dub 2010

opu jsem měla v září. víš? protože já jsem měla mrazáčky a byla na KETu.... takže poslední menzes : 30.1.2010 , KET 13.2.2010 (měla jsem šestidenní blastocysty) tak jsem? já to asi neumim spočítat... 😉

petra49
14. dub 2010

ahoj holčiny 😀

janina79
14. dub 2010

ahoj Petruš, jak se máš? 🙂

gab.
14. dub 2010

Jani, tak to je teda komplikovaný, to bych brala taky podle poslední ms... 😒
Peti, ahojky 🙂

petra49
14. dub 2010

ahoj Jani docela dobře, i když jsme dneska měli docela dobrý ráno 😢 , manžel se mi málem zmrzačil. Šel se koupat, já ještě v posteli a najednou strašná rána. Rychle jsem vstala a běžela za nim, seděl chudák ve vaně plné střepů, pořezanej, poškrábanej. Ujela mu noha a strhl na sebe skleněnou poličku co tam máme

petra49
14. dub 2010

jinak příští týden ve čtvrtek jdu na ten cukr, ble už teď se netěšim a vpátek mám kontrolu

janina79
14. dub 2010

tyjo, tak tos měla docela šokový ráno co?
fujky hlavně že to dopadlo, jak to dopadlo.... 🙂
Peti, na ten cukr chodí každej? prej to je nic moc to vyšetření.. hlavně se musí strašně brzy vstávat... 😲

uvidíš kontrola bude OKa... 🙂 já jdu př. pátek na screening, ale zatím jsem v klidu, těším se 😉

dvojcata2
14. dub 2010

ahojky teda holky co já bych dala za těhu zvracení já chci taky zvracet.

gab.
14. dub 2010

Dvojče, není to tak dlouho, co jsem to taky psala a koukej, je to tady 😉 Nezoufej, to klapne, jen to trvá už dlouho, co? ☹

dvojcata2
14. dub 2010

to jo ale můj věk utíká

gab.
14. dub 2010

Kolik ti je? Mě 37 a mám 18ti letýho kluka 😉