• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Nadi - to sis užila se zrcadlama :unamused: hlavně,že čípek je OK :slight_smile:
tuhle jsem se smála,jak jsi psala,že s malým Kájou hraješ hru a on se snaží chytit ocásek :grinning:
15. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapi - inseminace se v G neplatí :slight_smile: a je to úplně nenáročný
Indri - už přijela mrcha? :wink:
15. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jakpak se máte??
15. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Hari, hojky :slight_smile:
U mě dobrý! A ty?
15. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi, v rámci možností jo, ikdyž ještě v neděli to vypadalo, že se sem manža už nevrátí a ani bych se mu nedivila....uvidíme, jak dlouho to vydrží. Ale je to tu jak časovaná bomba...
Jinak v po jsme měli být v G na konzultaci, úplně jsem to vypustila, ani jsem si nevzpomněla, tak jedeme 26.4.
15. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jo, už bych taky chtěla zařizovat věci na mimi.... popravdě do ivf vkládám docela velké naděje...
15. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Hari, počkej, jako že se manža sem nevrátí? Jako k tobě domů? A proč jako???
15. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
A co auto, už jezdíte?
15. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Nechtěl se sem z Olomouce vrátit. To jsou ty jeho nekončící hádky s mojí mámou....nechápu, co toho ona má. Jinak auto už máme, tak to snad chvíli vydrží...
15. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostě pro mojí matku není dost dobrej...a dává mu to patřičně najevo...
15. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
A vy bydlíte s mamkou? Tak to se mu ani nedivím... Mě by se taky do takovýho prostředí nechtělo...
15. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo bydlíme v jednom domě, ale každý má svoje. Jde po něm jak po uzeným... Víkend byl děsiý a už jsem fakt myslela, že skončím na psychině, takzle mi ještě nebylo...
15. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
To věřím, musí to bejt strašný... My máme taky mamku v baráku (ale MM) a taky máme každej svůj byt, ale ještě nedošlo ani k jedný neshodě, natož hádce...
15. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kočky :wink:

Lemur...já píchlala od 2.dne cyklu 225 gonalu do 9.dne,10.den cyklu 300 gonalu.....k tomu od 6. do 10.dne luveris...a od 8. do 10.dne cetrotide...11.den ovitrelle...13.den OPU..... :wink:

Gab...podle návodu u ovu testů píšou,že po pozitivním výsledku má proběhnout ovulka za 24-48 hodin....u mě proběhla už včera zřejmě dle bolesti na vaječníku....a stalo se mi to už několikrát....to jsou moje zkušenosti....takže na to hupnout raději dřív než později... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ....zkusím ještě dneska jeden testík pro zajímavost a dám info
15. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejde, kurňa, s mamkou promluvit, aby mu dala pokoj?
15. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to tady to nefunguje od začátku a je to čím dál horší. Je přesně jako děda - její otec - stejně se choval tátovi....
Je to strašně těžký.
No a teď řeším další problém - ivf by nám mělo vyjít na červen a zatím orientačně opu někdy v termínu karpálů. Tak jsem na to zvědavá.... Zase další komplikace...
15. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
To nefunguje, dostaneme se akorát do role největších nevděčníků a ona do role ještě větší trpitelky...
15. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kapi!!!
15. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapi, každopádně na to hupsnout před ovulkou, aby byly připravené spermijky na vajíčko. Spermijky vydržej i 6 dnů, když jsou ve formě, ale vajíčko jen asi 24hod. Takže kolem ovulky furt :grinning:
15. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Hari, tak jeslti je trpitelka, tak je to v prdeli, s tím nic nenaděláte.... :frowning2:
15. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Fakt ne a aby tomu dala grády, postěžuje si bráchovi a od něj to pak dostanu ještě jednou...
15. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Hari a brácha není soudnej? On nevidí, jaká mamka je?
Někdy mě ty rodinný vztahy pěkně štvou! Se člověk domluví spíš s cizím, než s rodinou... :angry:
15. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Gab....dnes už je test negativ....ty rapiclear fakt super fungujou...hupsli jsme na to včera i předevčírem a ještě dnes pro sichr :grinning: :grinning: :grinning: víc už udělat nemůžeme...a Tvoje poloha včera proběhla též :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Haari....ahojky,to co popisuješ máme doma přesně my....jen ještě v podstatě z obou stran rodičů...takže lahoda...občas se to dotkne i našeho vztahu a to je to nejhorší!!!!!!!
15. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Popravdě, tohle není domov.
Bráchovi se strašně hodí mámy přítel, páč z něj má co potřebuje. A taky jsem jí to už včera řekla, ať se konečně probere a nechá si to projít hlavou....
Ségra to neřeší, sama toho má až nad hlavu a ví jaká je.

To je jedno, nechci tady kazit ovzduší....jen doufám, že to ivf nějak klapne....
15. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapi, skoro ti závidím, u nás nebyl sex od //, ale my si to vynahradíme, já vím... :wink:
Snad moje rady pomohly. Aspoň k pěknýmu večeru :grinning: Co na to říkal MM, když jsi mu oznámila, jakou polohu zvolíte? Můj koukal jak péro z gauče :grinning:
15. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapi, nás se to dotýká skoro denně a jak už jsem psala, o víkendu to vypadalo že se rozvedeme....jen kvůli ní...
15. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Hari, odstěhovat se asi nejde, co? To už byste byli dávno pryč...
15. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Netuším, kde bych na to vzala peníze... A proč, když je polovina naše...
15. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Gab...manža už je zvyklý :grinning: :grinning: :grinning: raději to neřeší :grinning: :grinning: :grinning: hlavne že je sexování,to mu stačí ke spokojenosti :wink:

Haari..tohle je přesně na prd...můj manža měl přede mnou několik přítelkyň a vesměs se všechny s ním rozešly jen kvůli jeho rodině,pač to je fakt psycho....my to spolu zatím úspěšně ustáváme...ale je to taky kvůli tomu,že chceme v dohledné době stavět svůj domek....a snad konečně budeme mít relativní klid aspoń doma
15. dub 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapi, nemáš ani tušení jak se těším, až ji klepne. Jí vím že je to děsný, ale ze srdce ji nenávidím....
15. dub 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek