• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Ještě neblinkám, teď odpoledne je mi sice líp,ale zase usínám u kompu. :frowning2:
Nejsem ve svý kůži posledních několik dnů.
20. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem už asi 4 týdny skoro pořád jako po flámu :fearful:
navečer mívám dost často zimnici a tak se balím do deky... no co ti budu vykládat :fearful:
zívu i ráno když vstanu ale nejvíc kolem sedmé večer..... :zipper_mouth:
snad to bude za ty dva týdny lepší
20. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je taky furt zima! Tak to jsem ráda, že to máš taky. Teda, ne že bych ti to přála, ale jako že to je normální :grinning: V sobotu jsem ležela pod třema dekama a klepala jsem kosu...
Zívám taky celej den. Tak asi je vechno OK :wink:
20. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty zimnice mě ale štvou.... ale je dobře že nejsem sama... :slight_smile: opět se do mě dává potvora jedna... myslim, že je to tim, že máme zvýšenou teplotu... :slight_smile:
20. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky někdy připadám, jako že mám lehce zvýšenou teplotu. MM mi sahá na čelíčko a říká, že ne, ale já to cejtím jakoby "uvnitř", jeslti mi rozumíš.
20. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu zvýšenou teplotu fakt mám pořád tak 37,2-37,3 a myslim, že ta zima je mi z toho... měřila sis?
20. dub 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemám pořádnej teploměr! Odpoledne jdu do lékárny, tak si asi nějakej koupím... Ale já teplotu na sobě obvykle poznám.
20. dub 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, že zvýšenou budeš mít taky.... ale to je prý v těhu normální... :slight_smile:
20. dub 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, taky jsem slyšela, že 37,2 nebo 37,3 je normoš. Mě je zima od nohou pořád, tak teď je to tuplem děs běs :grinning: Spím v pletenejch podkolenkách :grinning:
20. dub 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:

Kurňa tady to je samá těhule :grinning: :grinning: :grinning: a Lemurka už se tam taky blíží :wink: .....tak ještě já a bude to super :dizzy_face:
20. dub 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem...ja bych se tedy, s dovolenim, taky rada uz konecne pridala, kdyby to jen trochu slo :sweat_smile:
Lemurka: jasan, koukej to prubnout, at mame s Kapi cerstve info :slight_smile:
20. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: . I já bych se taky ráda už přidala :slight_smile: . Nás čeká v půlce května KET, tak snad se povede... :sunglasses:
20. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indri....ahoj...snad teď štěstí taky zavítá k nám :sweat_smile:
Sluni...budu držet pěsti,povede,Janča taky čeká mimiňáka z KET :slight_smile: jseš odvážnější než já,já se zatím do KET nehrnu :rolling_eyes:
20. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusik berušky,
:slight_smile: tak jsem tu dnes první?? od osmi nám tady v baráku někdo vrtá do zdi a je to šílenej rachot! Jako kdyb\y mi to dělal u ucha...!! děsný......

no jasně, že všechny budeme těhulky jednou, holt to chce čas..... a z KET to jde... tak toho jsem důkazem já, a jak mi dává prcek, pěkně se mnou už mává...... :wink:
21. dub 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem zase po nějaké době zpět!!!!!
Doma zatím klid, řekla bych před bouří.
Mrcha dorazila tentokrát v termínu, takže dobrý.
Mě na plicním potvrdili alergické astma, takže mám léky, ale chce se mi po nich děsně spát.
A v pondělí jedeme na konzultaci ohledně poslání žádosti na pojišťovnu. Tak snad to už klapne.... :wink:

A co je tady nového?????
21. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dlouho jsem tady nebyla tak jsem mělaco dočíst.Holky nevíte jak dlouho v gennetu trva j geneticky testy,byli jsme na ne 15.března a ještě je nemám,ráda bych se k vám přidala těhulit ale musím čekat
21. dub 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Haribo: jsem ráda, že doma máte klídek ... :slight_smile: vidíš pošle se žádost a jde se na to :slight_smile:
nového? čas běží, už jsem ve 13. tt, gab myslím 9. tt, nadis a reny mají 3. trimestr utíká to.... :slight_smile:

Monko: myslím, že to trvá tak měsíc.... že by toho měli tolik?
21. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to děsně utíká, Jani.... Kéžby se nám zadařilo....
21. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dloho jsem se neozvala. Nemohla jsem se sem nějak dostat. :unamused: Tak se nám to 1.IVF povedlo, ale vydrželo mi tam jen 8tt.V neděli jsem o to přišla. Prý zaniklý plod. :frowning2: :cry: Už je mi trochu lépe, ale myslet na to budu asi dlouho.Navíc když jsem neměla žádné problémy.Začala jsem trochu špinit tak jsem zajela do porodnice ať na mě kouknou a doktor mi oznámil, že je plod bez ozvy.Jsem málem omdlela.Rovnou si mě tam nechali.Manžel byl na kole a když jsem mu to volala tak nemohl ani mluvit.Dle lékaře je to teď velmi častý problém,ale proč zrovna já??? Teď nás čeká pauza a další pokus jenže nemáme mražáčky, takže úplně vše nanovo...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. dub 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky :slight_smile:

mob to je mi hrozně líto :cry: ani nevím co na to říct :frowning2:
musí to bolet :frowning2:
já vím,že se mi to říká,ale teď si pěkně tělíčko odpočine a vrhnete se znovu na snaženíčko :wink:
věřím,že tam miminko na tebe někde čeká,jen si dává na čas :slight_smile:
budu na tebe myslet a držet palečky,aby ti to příště vyšlo :dizzy_face:
21. dub 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dnes jsem ráno uvařila,trochu poklidila a v poledne si šla zdřímnout :wink:

koukám ale,že dnes se tady spinká ve velkym :grinning:

dneska přijel mladej domů,a koupil mi pantofle a říká mi,že si je můžu schovat do porodnice :grinning:
nevím že ho napadli zrovna pantofle,když doma mám :grinning: jsem se musela smát :grinning: jako bych už jela :slight_smile:
ale samozřejmě jsem ho pochválila,jak jsou pěkný :wink:

a copak dělate všichni?
21. dub 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky znovu,

MOB chudáku, achjo, já jsem taky slyšela že je to časté, taky jsem měla a mám ještě strach i já.... na posl utz jsem byla v 11 tt... a dobrý
chudáčku čas vše vyléčí, držím ti palečky a pěstičky.....

jedeme na nákup ozvu se... papa :dizzy_face:
21. dub 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme po večeři :slight_smile:

janičko pěkně pokupte :dizzy_face:
21. dub 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík holky,dám vědět jak vše pokračuje :confused:
21. dub 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mob určitě se ozvi,budeme rádi :wink:
přeju ti moc štěstíčka :dizzy_face:
21. dub 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a já jsem uplně kántry... :slight_smile:
mob: ozvi se ju? držím palečky.

večeře a spinečkat :slight_smile:
jo a jedna novinka: koupila jsem si těhotenský olejíček HIPP na bříško a od zítra začnu poctivě masírovat pupíček :wink:
21. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem se dočkala dnes genetických testú po tem všem a jsou v pořádku,tak jsem moc ráda že další mimi bude zdraví jen musím čekat .Přeji dobrou noc
21. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj!!! Tak jsem tu a tady nikdo, tak v tuhle hodinu, co byc vlastně chtěla....
Mob, moc mě to mrzí, ale hlavu vzhůru, zase se zadaří a tentokrát to vyjde!!! :wink:
22. dub 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, holky :slight_smile:
Jani, já už mám krímíky dva na bříško, prsa, stehna a zadek a mažu! Jeden je ElastiQ asi za 150Kč a druhej nějakej francouzskej, drahej, asi 350Kč, tak je střídám. V mým věku musím začít s údržbou dřív :grinning:
Jinak Mob. moc mě mrzí, že miminko nevydrželo :frowning2: Chápu, jak ti musí bejt, jsem akorát dneska 8tt+0...
22. dub 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
krímíky=krémíky :grinning:
22. dub 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek