• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Hmm, to já nevím, na čem si pochutnám, to je jedno, uvidíme!
26. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to měla taky tak.... a v Gennetu jsem za ně hned "vyplázla" asi 5000 kč.... za ty injekce

no a v lékošce mě to vyšlo asi na 700,- to už šlo..... :wink:

No ať holčička nebo chlapeček, jména mám, a těším se na oboje..... ty se máš, máš mrazíky, já už ne e ..
26. dub 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj kočky :wink: . Jdu vás po víkendu pozdravit. My byli pořád někde venku,byl by hřích být doma. V pátek jsme byli s manžou na večeři a moc jsme si po dlouhé době pochutnali.
Jinak Gabi, to je dobře, že je vše v pořádku. To je krásnej pokládek v tvým bříšku. Já chci takýýýýý už :slight_smile: . Tak se opatruj a přeji, aby už ty těhu nevolnosti co nevidět přešli.
Jani, gratulace i tobě. Jinak ses zbytečně stresovala z té dnešní kontroly. Raduj se a mysli pozitivně. A gartulace k těhu průkajdě.

kapi, to je super,držím palce, aby ten čas rychle utekl a měla jsi už mimi u sebe. :wink:
Holky, musím dát kafe, jinak usnu..... :slight_smile:
26. dub 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jo, tak uvid´íme. Napadlo mě tam zavolat už 7.5., co kdyby náhodou. Za to nic nedám.... Ježiš, holky, já se táááák těším....
26. dub 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hari: to věřim.... já se taky těšila, pamatuju si to moc dobře. :wink:
budem s tebou neboooj... určo tam cinkni už toho sedmýho...

ahojky sluniii: no jasný víkend byl super, ale teď se nám to nějako kaboní...

holky mě je zase už zima....
manžel je nastydlej a bolí ho v krku, tak snad to nedostanu od něj... vitamíny musim baštit... :slight_smile:
26. dub 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haari...mně to taky pojišťovna schválila za 14 dní...jen zkoušej volat :wink:

Sluni...zdravím,nejlépe když budeme těhu co nejdřív obě :wink: jaképak copak :grinning: :grinning: :grinning:

Jani...zalez pod peřinu :slight_smile: jen bašti,bašti
26. dub 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapi, to bude nejlepší :slight_smile: snad co nejdřív to tady oznámíme :wink:
Jani, tak zalez do peřin. Já mám manžela taky nějak nastydlého, má takovej dávivej kašel.
hari souhlasím s jančou, cinkni toho sedmýho za to nic nedáš :wink:
26. dub 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky :slight_smile:

jani tak to bylo nervů pro nic za nic :wink:

gab krásnáááá fotečka :dizzy_face:

haari mám radost s tebou :slight_smile: mě to shválili za 14dní :wink:

sluníčko dočkáš,jen věř :dizzy_face: večeře teda mňam :wink:

já dnes dopolko nebyla doma,byla jsem u mamky :slight_smile:
odpoledne jsem se pěkně válela v posteli :sweat_smile: :wink:

nadi taky se už těším na ty věcičky malinký ,voňavý :dizzy_face:
26. dub 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, holky!!!! Jsem ráda, že vás mám!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
haari my jsme taky rádi,že tu jsi s námi :dizzy_face:

holky tak jsem si ještě vyžehlila pár kousků a teď zahučim do postele :wink:

přeju krásný večer :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte berušky :dizzy_face: jak vám rostou bříška??? Doufám, že pořádně :grinning: :grinning: :grinning:

Holky já se z toho asi picnu, asi před měsícem jsem byla na tý cytolce, a mudra říká, že má pocit, jestli nemam zánět...pak jsem asi 16dní čekala na výsledky...a taky že jo..takže antibiotika pro mne i pro Jirku...no a dnes jsem byla na kontrole a žene mne ještě do Lbc nemocnice na mikrobiologii, že možná mam v sobě nějakej fujtajxl....už mne z toho klepne...jen jsem přestala lítat do Gennetu, tak tohle :frowning2:
26. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko holky :dizzy_face:

maji tak to je teda,pořád něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale třeba to byla i příčina,že se otěhotnění nepovedlo :confused:
držím palečky,aby bylo vše o.k. :wink:

holky to byla zase dneska noc :confounded:
každou chvilku jsem lítala na wc,do toho malá taky pěkně řádila :dizzy_face: měla nějaký mejdan či co :grinning:
musím ten spánek přes den nějak dohnat :sweat_smile: :slight_smile:

hezký den kočky :dizzy_face:
27. dub 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Dobré ráno,tety koníkovky :dizzy_face:
Včera jsem byla na OPU - ze 14 folíků bylo 11 vajíček :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před chvilkou jsem volala do laborky a máme 4 embrya :slight_smile: nejdřív jsem byla trošku zklamaná,že jich není víc :frowning2: ,ale manjel mě ujistil.že chceme 1-2 děťátka,takže to stačí :slight_smile: je to zízrak a jsem šťastná :sweat_smile:
27. dub 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zázrak :grinning:
27. dub 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
popisek pro ty,které ještě neznají:
včera v 7:30 nástup na recepci,hupky dupky do komůrky,šli jsme oba,oba přece chceme miminko,tak ať mám nějakou zásluhu,že? :grinning: a pak o patro výš,tam jsou pokoje,manjel byl se mnou na pokoji,asi v 8:30 rozhovor s anesteziologem / sympaťák :wink: /,asi v 9:30 tradááá na sál,jely jsme se sestřičkou a peřinkou výtahem dolů,manjel šel na kafčo,asi za 3/4 hodinky jsem byla zpátky na pokoji,pak tě přijde informovat embryoložka a hlídá tě sestřička na monitoru a chodí se na tebe koukat anesteziolog a gyndař přinese zprávičku a postup,co dál,potom tamponáda ven a jedem domů :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď moje specialitky: :confused:
peřinka - šlupička...říkám sestřičce,že mi asi potom bude zima :unamused: hezky mě přikryla :slight_smile:
na sále personál říká - to je vedro....a já zmrzlá,jak sobolí h..... a říkám,že jim trochu zimy dám :slight_smile:
při odběru jsem krvácela po punkci,mám tam steh.....prý už rok nešili :fearful: manjel koukal,tak jsme mu vysvětlily,že JÍ nemám zašitou :grinning: ,ale jeden vnitřní steh,který se sám vstřebá :slight_smile: píchám si Clexane na ředění krve,může to být i tím
po narkóze mám motanici palice vždycky........šla jsem vyndat tamponádu a cítím,že už to přichází :unamused: při cestě na postel jsem sebou křápla...vzhůru do bezvědomí...ale manjel mě zachytil,dali mi nožky nahoru a pak jsem se probrala :confused: dali mi kapačku a zpátky na monitor a šla jsem domů asi v jednu
27. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad jsem vás moc nevyděsila,vy ostatní to budete mít normálně jako ty tři,co tam byly taky na odběru :slight_smile:
Manjela jsem vyděsila hodně,stalo se mi to poprvý.....říkal,že to bylo,jako kdyby mě vytáhl někdo kabel :pensive: jako pytel vody :pensive:
Jsem ráda,že tam byl :slight_smile:
Bolí mě žebra a tak všude,jak mě chuděra tahal na postel........ :frowning2:
27. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak mě ještě zkontrolovala prim.na UZ v ordinaci,byla jsem v pondělí ve všech patrech G :sunglasses: a bylo to OK :slight_smile:
Holky,já s ní mám jen dobré zkušenosti
27. dub 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zavádím ode dneška Utrogestan /200,-/ a pokračuju Estrofem,Prednison,Euthyrox,Clexane,Femibion
27. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Lemur.... , no jsi statečná.... vážně super.... :slight_smile: 4 embrijka budou stačit, uvidíš :slight_smile: teď ještě aby pěkně rostli a vyvíjeli se.... dali jste si prodlouženou kultivku?? no kočko, tak to budeš za chvíli zpátky v Gennetu na transferu.... :slight_smile: :slight_smile: tak přeju štěstíčko a prskááááám bacílky..... :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a kdy jdeš na transfer?
27. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od soboty mám citlivé bradavice :sunglasses: ,celý kozouchy mě nebolí,jen ty trčavky furt stojí :grinning:
Od neděle břicho jak po hrnci hrachu :grinning: po včerejšku jak po hrnci hrachu a hrnci fazolí :fearful:
Tak já jdu zase odpočívat,ale jinak teď mě tu budete mít každý den :slight_smile: ............pááááááááááá :sweat_smile:
27. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,bříško mám podobný jako ty na fotce,vzpomněla jsem si na tebe
27. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dali jsme prodlouženou kultivaci,ale říkali,že nám každý den poradí embryolog,co bude nejlepší
ET od středy do soboty :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím palečky... to už je brnkačka pak.... no odpočívej, a NAKUKUJ.... :slight_smile:
A HODNĚ PIJ!
27. dub 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a ty jsi brala tak Estrofem,ale před KET,viď?a narostla ti sliznice?no jasně,že jo,jdyž tam bydlí už 13 týdnů miminko :slight_smile: beru ho od soboty 3x1,tak snad mi taky naroste pelíšek
Děkuju za palečky :slight_smile:
27. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
brala jsem 3x1 estrofem, ale na utz mi řekla prim. že sliznici musíme víc popohnat tak jsem pak jedla 2-1-2 no a vyrostla peřinka... :slight_smile: teď máš to nejhorší za sebou a to nejhezčí před sebou... :wink:
27. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tentokrát mi to fakt dalo zabrat :pensive: je to moje 3.IVF,byla jsem na pokoji č.3,tak snad dobré znamení :slight_smile:
A jak jsi psala o ZOO - v Praze se narodilo třetí gorilátko,krásňoučkýýýý :wink:
A ke všemu - včera měly narozeniny dětičky našeho psíka :sunglasses: ...............................to je ale fůra znamení :grinning:
27. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile:
já jsem to opravdu (věřim tomu) že ze začátku vyležela.... ten první týden jsem jen ležela a pak jak jsem šla do práce, začala jsem 2. den špinit, takže okamžitě domů...
27. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek