Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
27. dub 2010

Jani já to ani nechci snad vidět. To je asi to jak ho našli v tom batohu ne?Já tady brečim,abych svého chlapečka donosila a jiné své děti nechtějí. Ale aspon ho nechala v nemocnici a ne někde pohozeného. 🙄

janina79
27. dub 2010

ona mi přišla dost primitivní ta mamina.... ale hlavně že jsou v pořádku a tim, že bude otec chtít žalovat nemocnici chtějí získat jen prašulky podle mě.. 😒

haaribo
27. dub 2010

Já o tom porodu na WC taky vím. No, upřímně, ta matka mi přišla trošku jednodušší, proto ji taky našli až na pokoji....
A ani se nedivím. U nás v porodce tvrdila kolegyně sestrám, že už asi bude rodit, že má šílený tlaky mezi nohama a ony nic..... No, dobelhala se na pokoj a už byl fofr, páč měla mezi nohama hlavičku....

veverusa
27. dub 2010

No k té ČL - měla jsem z té maminky pocit, že toho moc o porodu neví a nechci být ošklivá, ale přišla mi "jednodušší". No hlavně, že to dopadlo dobře.

janina79
27. dub 2010

No rochnim se ve věcičkách Nadi rochnim a jsem pokaždý dojatá, neprojdu kolem té komůdky nikdy bez aspoň otevření šuplíku, jakobych kontrolovala, jestli něco nechybí... 🙂
vycucala jsem ted celou jesenku,.... to jsem prasátko... 😉

veverusa
27. dub 2010

Haari tak máme stejné myšlenkové pochody 😀

veverusa
27. dub 2010

Já se chodím rochnit do obchodů 😀

janina79
27. dub 2010

jak jsme se všechny shodly 🙂 🙂

janina79
27. dub 2010

vever: no tam já jsem jak blázen stojím u regálku nebo stojánku a nechtěla bych vidět ten svůj přiblblej úsměv 😅

haaribo
27. dub 2010

Jo, jo, Vever, koukám na to.... 😀

nadis.h
27. dub 2010

Jsem ráda holky, že máte stejný názor. Já nechtěla být nijak ošklivá na tu maminu.

Jani já to samé. 😀 Teď mam část těch věcí hned naproti očím v ložnici na sušáku tak mám na tu krásu modrou výhled. 😀

haaribo
27. dub 2010

Nadis.h, já myslím, že se to dalo napsat i jinak a hůř... 😉

nadis.h
27. dub 2010

Hari no já bych to napsala jinak. 😀 Ale nechtěla jsem kvůli Vám,abyste si nemyslely že jsem nějaká too... 😀

veverusa
27. dub 2010

Taky jsem dlouho hledala slova a několikrát je změnila 😉
Jdu uplácat pizzu a zas nakouknu.

kapibara
27. dub 2010

Nadi...jak píší holky,můžeš klíďo přenášet...a že by neměl malý dost místa,toho se neboj....můj malej měl 3,5 kila a já vůbec nevypadala těhotně 😉
Haari...měli jste tupou pilku,to dá rozum 😀 😀 😀 v Gennetu mají super pilky 😉
Vever...zdravím
Lemur..mně dělal OPU dr.Landfeld...takže prim.třeba opravdu nešila rok 😅
Jani...já raději Pikao 🙂

A včera ta kauza s porodem na WC....mně nejvíc přišel mimo tatínek 🙄 ....

haaribo
27. dub 2010

Nadis.h, já to myslela úplně stejně.... 😀 😀 😀

haaribo
27. dub 2010

Kapi, mě přišlo, že ta matka měla naučený 3 věty a ani nevěděla, co říká a jemu jde o prachy....

haaribo
27. dub 2010

Už mě zase chytá mánie s miminkovskýma věcičkama, bych tyhle stránky netěhotným zablokovala...... 😀 😀 😀 😀

nadis.h
27. dub 2010

Tak jo. Karlíka už necháme být. Bude to v pohodě a fertig. 😎

Vever já taky. Už jsem něco měla napsaného,ale pak to smázla a napsala to tak. 😅

janina79
27. dub 2010

Kájušku nech spinkat 😉 on se v tobě bude ještě rochnit chvíli, abys to neměla takjednoduchý ju?

kapibara
27. dub 2010

Haari......Asi nemá cenu řešit tu kauzu WC.... 🙄 🙄 🙄

nadis.h
27. dub 2010

Kauza WC .. 😀 😀 😀 😀

monka21
27. dub 2010

Ahoj holky,
koukám dnes ste jse rozjely se psaním mám co dočíst
Nadis.h,to bude dobrý jste oba bojovníci
Jani,hezké fotky v albíčku
tehulky hodně odpočívejte pak už asi se tolik odpočívat nebude
😅

nadis.h
27. dub 2010

vyfocené ted. Stejně ho mám netěhotné na 28 tt. 😒

nadis.h
27. dub 2010

Ahoj Moni. Máme se? 🙂 Děkuji. Snad to bude dobré. musí!!

monka21
27. dub 2010

pěkné bříško a ty říkáš že nemáš? 🙂

haaribo
27. dub 2010

Nadis.h, máš pocit, že nemáš břicho???? Takový pěkný.... 😉

nadis.h
27. dub 2010

Moni no ve srovnání s jinýma.. 😨 Ale je to asi tím, že je malej dole no.6e není kulaté a nahoře. 😒

haaribo
27. dub 2010

Kolegyně je v 5. měsíci a nemá tam vůůůůbec nic.....tak klid...

monka21
27. dub 2010

docela to jde mám celý týden noční tak jsem jak zpráskanej pes ,konečně my porevizi dorazila první ms ješte mesíc a můžem se začít snažit .tak jsem zvědavá jak to dopadne.Tovíš určite to bude dobrý