• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Ahoj Kamčo,jak se vede?
5. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapi ale nijak..jsem už ..34 dc..nikde nic.. :fearful: bez ovu
Jinak to jde.Až na tu kosu venku.
A jak ty se máš?
5. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamča..ovu jedna praštěná,kde vězí :confounded: ....mně kosa neva,mám ji raději než horko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mám se fajn...včera jsme byli v Praze na tu krev na imunologii...udělali jsme si hezký výlet :grinning:
5. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju. Zapomněla jsem na to díky jedný kravičce, kterou jsem potkala, když jsem šla z práce. Je to jedna kolegyně a opět hrozně prudila. Jsem z ní byla ták vytočená, že jsem zapomněla na vše, co jsem chtěla. I koupit pečivo :grinning:. Vždy se najde v práci nějakej prudil a nedá vám pokoj, kor když je tak falešná....Fuj, radši nemyslet.

kkamco,jak se daří?
5. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamco, tak ty čekáš na ovu jo? Já jsem dnes 36 DC, holkyy to se mi nikdy nestalo, ted a jen jednou když jsem byla hodně mladá a nebrala ještě antikoncepci. Sem zvědavá co z toho bude??? :sunglasses: . Kéž by čápi byli předzvěst.
Kapi a kddy budete vědět výsledky?
5. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni...o kravičkách mi ani nemluv :angry: ...škoda mluvit...no,vypadá to slibně,leda že by to nějak rozhodila stimulka,ale mně to neudělala..
Výsledky až 13.července....ale mám si prý zkusit zavolat 26.června....
5. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapi a jak počásko?Chytli jste dobré -koukli jstte se do ZOO?(jinak kapi já taky vedro nesnáším..stačí tak do 22 st) :sweat_smile:
Sluníčko no čekám,,,ale to už asi nedojde..Tak ted se modlim aspon za mrchu at přijde co nejdřív a můžu na HP..a další postupy..aby se vidělo.Jsem nedočkavá fakt.
5. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamča...počasí bylo OK,na svetr....v ZOO jsme byli asi od jedenácti do pěti a když jsme odjížděli tak začalo pršet...takže fajn...a ještě jsme sfoukli Ikeu,malej spal v košíku i s autosedačkou,chudáček :grinning: ...ale my se jinak neutrhnem jen tak si dojet do Ikei,tak měl bojové podmínky...
5. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Ahojda holky :dizzy_face:
Kamčo - ať mrcha brzo přijde :slight_smile:
Sluníčko - ať mrcha nepřijde kvůli čápovi :slight_smile:
Kapi - ať výsledky dobře dopadnou :slight_smile:
6. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemur...děkuju...Tobě hlavně ať to dopadne,musí!!!!!
6. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky tak co je u vas noveho??nadi peti jak pokracuje tehulkovani?
6. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak už je zase konec neděle :frowning2: Zítra zase bušíme kačky.
Krásný týden všem gennetkám.
9. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem. Tak jsem po veškerých kontrolách a konsultacích.Ani ta štítná žláza to nezapříčinilaJsem naprosto zdravá..Mám to vypustit z hlavy a při druhém menzes začít stimul. Dle mudr.Petra je zbytečné čekat.Tak se už těším. Doufám, že na podruhé budu mít víc štěstí.Každopádně když bude ůroda nechám si zamrazit.Mějte se krásně a já se ozvu jak bude něco nového :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj Mob - to je dobře,že tvoje tělo je zdravé a připravené,budu držet palečky :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mob, tak to je dobrá zpráva, to je dobře vědět, že jsi zdravá, tak teď už jen se do toho zase pustit.... držím palečky a prskám těhubacílky prsky prsky prsky prsky..... :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Mob to je fajn. A kdy bude MS?
11. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: Ahoj všem,mám zprávu,která není dobrá...........miminko nepřišlo :cry: přeju vám,ať máte víc štěstí
18. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
lemurko .. :pensive:
18. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kamčo,jsi na řadě,tak držím pěsti :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemur...miminko si Tě najde :slight_smile: věř tomu :wink:

Kamčo...ty jsi teď v stimulovacím procesu,viď? :confused: jak je?
18. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj holky od včera..Jsem na to zvědavá.
Ale moc nadějí tomu nedávám.
Kapi a jak ty?
18. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo...naděje umírá poslední..a byla si i na HP,že?....já čekám na mrchu po laparce a taky začnu clostilem a IUI
18. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi byla,ale vysledky se dovím až příští středu ,bo to jedu na folikulometrii. :sunglasses: Mám bobany z výsledků,tuším že tam nebude něco ok.
18. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo...tak zase na druhou stranu,aspoň se to bude nějak řešit...já měla zvýšený prolaktin asi tak před rokem,zaléčilo se to a byl klid...tak ať Ti ty folíco pěkně rostou :sunglasses:
18. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jak se máte holky?
24. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,ahoj Kamčo...já zítra začínám s Clostilbegytem :wink: a jak Ty? jak dopadl UTZ?
24. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.Já jdu na folíky ve středu.. :dizzy_face: Ale zatim mě ani brřicho nebolí.Což je divný,jindy mě po clostíku bolelo.. :rolling_eyes:
24. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo...já myslím,že bolet pokaždé nemusejí...budou tam,neboj :wink: ...a budeš zrovna vědět i výsledky HP?
24. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi jj budu na tuty vědět i vysledky Hp...chjoo ,sem nervozní docela.
24. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo...jo,na mě ta nervozita taky padá :unamused: ale snažím se na to nemyslet a brát to pozitivně...prostě už nám to vyjít musí :wink: HP třeba aspoň konečně ukáže v čem je problém a zase se posuneš dál...
24. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek