Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petrajda
28. črc 2010

kkamča- a.ano? Tos mě docela potěšila? nevadí ti,když ti tu zrekapituluju to co si "myslím" že mě teďka čeká?Jestli to máme podobné,případně,že sem na nic nezapoměla 😅 . Objednala sem muže na spermiogram,půjdu ještě na odběr krve 2-3 den ms,přinesu moč svou i manžela. Jemu udělají také odběry. V případě dobrých výsledků obou mi udělají inseminaci, v jiném případě půjdem na IVF.
Ty už máš po všech odběrech ? Ptám se jako pako,promiň,ale ještě teď z toho mám hlavu v pejru
😕 . Jinak to tam na mě působilo celekm dobře.

kkamca
28. črc 2010

petrajdo ahoj..
my už máme hormonální profily hotové--tj jak se dává 2 až 3 den cyklu-ms--
a máme spermio za sebou.
Ted jedem příští týden na genetiku.-
U koho jste byly?My u Brandžovské--zdá se mi fajn.
Jinak to tam na mě působí zatím dobře.

U nás to bude na delší běh..inseminaci nám dělat vůbec nebudou-špatné spermio.No a než bude hotová genetika,tak to taky potrvá určo měsíc-
Tudíž počítám že stimulka u nás tak nejdřiv říjen.Ale je to jen odhad.

petrajda
29. črc 2010

ahoj kkamco - já jdu na hormonální profil,pravděpodobně někdy za tejden,dle ms..manžel na spermio asi ve čtvrtek,ale pokusím se ho přeobjednat-moc se mu nehodí termín ani čas..naše doktorka se jmenuje Bydžovská. Nepřijde mi taky špatná. jak dlouho jsme čekali na výsledky?

petrajda
29. črc 2010

kkamca-s tím spermio je mi to líto...takže rovnou postoupíte na IVF?

nadis.h
29. črc 2010

Ahoj holky,
Petro urco nejsi sama kdo na poprve cuci jako puk!🙂)) ja taky vedela velky kulovy a az na ruznych diskuzich jsem ziskala infosky co a jak. 🙂
klidne se ptej na cokoliv.
Pi primarka Bydzovska je skvela! Pomohla mi k memu malemu a celou dobu me drzela hodne v psychicke pohode. Je fakt zlata!

petrajda
29. črc 2010

nadis - na mě působila taky dobře.Ostatně snad všichni..jen jsem furt lítala s nějakýma papírama nahoru a dolu 😀 .Byla jsem vykulená jak Alík Jsem ráda,že je někdo kdo k ní také chodí nebo chodil,jsem ráda za tuhle diskuzy..plno věcí mi není jasný. Jestli jsem to diobře pochopila až budem mít všechna vyšetření v kapse..spermio, hormonální profil,vyšetření moče..tak se budu asi znova objednávat. Asi to nedělají automaticky,je to tak? Musím sama.. 🙂

kkamca
29. črc 2010

Myslím..že až bude vše hotové--tak se asi musíš objednat sama. 😕
Snad někdo poradí. 🙂

nadis.h
29. črc 2010

Petro az pujdes na odber horm.profilu,tak Ti sestricka rekne kdy si zavolat. Zavolas a pokud uz budou u sebe sestry mit vsechny vysledky tak Te objednaji na konzultaci kde se domluvi uz konkretne co dal.

kkamca
29. črc 2010

Tak my to měli jinak.
Nejdřív naráz hp a spermio..a rovnou nás objedali na genetiku.
A myslim že pak si máme volat a objednat se na další konzultaci,ale ještě se poptám.

Jinak nám ani nic jiného než ivf nezbývá..takže asi tolik.

petrajda
29. črc 2010

holky děkuju..je toho tolik 😕

kkamca
29. črc 2010

Taky si říkám..
Já sem faakt zvědavá ,kdy bude tak stimulace.. 😀

petrajda
29. črc 2010

holky mě se stal ještě ke všemu takovej trapas,když mi dávala má gyndařka doporučení,tak říká ať si tam nejprve zajdu sama..no vrtalo mi to hlavou,ale v gennetu se všichni divili že jdu sama bez partnera..Kdybych se byla zeptala..je to logické. Takže já tam s manželem stejně ještě budem muset jíti společně,ale až on bude mít ten spermio a já hp hotový.

petrajda
29. črc 2010

kkamča - no podle toho jak to ta doktorka všechno na mě chrlila,tak mi to připadalo,že vše jde strašně rychle. Jen ze zvědavosti,kdy jsi byla v gennetu na první konzultaci?

kkamca
29. črc 2010

13.7 ....sem tam byla prvně.A jelikož jsem to zrovna vychytala i s menses..a schválně sem dala chlapovi 4 dny absták--tak jsme vlastně uplně náhodou byli připraveni na odběry-hp a spermio.Moč neseme ted toho 4.8. 🙂

Ty jsi byla kdy?a kdy jdeš-jdete zas?

kkamca
29. črc 2010

Petrajdo já se objednavala na 1 konzultaci telfonicky a hned mě upozornily a dojdu s partnerem,. 😀

petrajda
29. črc 2010

kkamca - no mě objednala gyndařka hned z ordinace sama, já si tedy následně ještě upravovala termín,páč se mi pak moc nehodil. Byla jsem poprvé teď toho 27.7 v úterý.Jinak mi ms vychází asi na 5-6.8. Muž na spermio jde až 11.8.-s tím byl problém,aby se vůbec mohl trhnout z práce. Moč se tuším může přinést kdykoliv,jeho i má-nebo se zas pletu?
Takže jestli se pak po hp dozvím kdy budou výsledky všeho,páč mi v úterý brali taky krev, tak jestli to dobře chápu pak se objednám na další konzultaci. Co já vím tak má ta doktorka Bydžovská stejně dovolenou,nějak kolem 14.

nadis.h
29. črc 2010

Tak ja byla pokazde sama. I na 1 konzultaci. Chlap sel se mnou az pak jedno rano podepsat papiry a na spermio a pak az na Opu. My si vystacily s pi primarkou sami. 🙂))

nadis.h
29. črc 2010

Peto jj moc doneses kdykoli.

petrajda
29. črc 2010

nadis - fakt? muž nechtěl s tebou chodit 😀 ?

nadis.h
29. črc 2010

To ani ne ze by nechtel. Ale byl by tam zbytecny.

dvojcata2
29. črc 2010

Ahoj Nadi tak jak funguje kolotoč je OK??? 🙂 A co brouček??

petrajda
31. črc 2010

holky-vy zkušené ,nemůžu se dohledat,nebo hledám blbě,od kolika hodin v gennetu premávají? Hlavně kvůli těm odběrům?jsou tam už v osm ráno? Půjdu na hp o něco dřív,dostala jsem to o 😠 tejden dřív a teď řeším jak se tam dostat a hlavně organizaci v práci jak si najít za sebe zástup.Chjo..normálně mám cyklus jak hodinky 😒

nadis.h
31. črc 2010

Petrus odbery jsou od 7.30 do 8.30

petrajda
31. črc 2010

nadis - dík..vidíš jak sem informovaná? 😀 😀 ,kde bych byla nebýt vás 😉

nadis.h
31. črc 2010

Peto ja byla to same na zacatku. Jen se ptej!

petrajda
31. črc 2010

Nadis- jak dlouho jste se před prckem snažili?A povedlo se napoprvé?
To dnešní ráno byl šok.Ms jsem dostala o týden dřív,takže v pondělí musím narukovat na ty odběry..muž už dal taky najevo zklamání,dnešní den byl takovej melancholickej. Strašně moc si oba přejem to mimčo...o to ještě víc,že mužova sestra nedávno porodila druhého,zdravého chlapečka 😵 a teď jsme konečně zkoukli jejich fotky..no zlatíčko 😵

petrajda
31. črc 2010

..pardon..myslela jsem..kolik Ivf jste měli? Povedlo se na poprvé?? 🙂 🙂

nadis.h
31. črc 2010

Peto ja nemam vejcovody,tak jsem nemela jinak sanci. Mam to popsane v albu. U nas to slo celkem rychle. V listopadu jsme se s mojim dali dohromady,v breznu laparka v cervnu 1 pokus ivf ale nereagovala jsem na injekce tak mi to stopli,v rijnu 2 pokus s jinyma injekcema a je z toho kulihrasek.🙂 takze v podstate 11 mesicu nam to trvalo,protoze jsme meli oba jasmo v tom ze mimi chceme od uplneho zacatku vztahu.

petrajda
1. srp 2010

nadis - promiň..já koukla jen na fotky. Je to tak skvělé,že se zadařilo 🙂

nadis.h
1. srp 2010

Jsem hrozne vdecna ze to existuje. Neumim si predstavit zustat bez deti.