Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

trudy
7. dub 2011

V Gennetu od 1.4. zlevnili PICSI ze 17 000,- na 14 000,- Tak aspoň k něčemu je to čakání dobrý, ušetřili jsme tři tisíce 😉

olusenka
5. kvě 2011

@trudy : k čemu je to PICSI? Nám to včera napsal doktor do papírů. Nevím proč. K problémům páru taky připsal"mužský faktor". Přitom můj chlap je v pořádku (spermiogram) a doktor říkal, že můžem podstoupit normální IVF nebo IVM. Tak tomu nerozumím.

trudy
5. kvě 2011

@olusenka Koukni se na stránky Gennetu, tam to máš všechno posaný 🙂 🙂

trudy
5. kvě 2011

@olusenka Koukni se na stránky Gennetu, tam to máš všechno popsaný 🙂 🙂

olusenka
12. kvě 2011

Díky. Stejně si myslím, že se spletl. Po každé návštěvě mi napíše do zprávy nesmysly. Už se přestávám divit. Blbý je, že když mu to chci říct, stejně si to neopraví, a pak z toho pokaždé vychází a přitom je to špatně. 😖

annakarol
13. čer 2011

ahoj,můžete mi prosím poradit?Jaká je přesná adresa Genetu v LBC,zda musí být doporučení,jaké jsou objednací lhůty?Děkuji a přeji hezky den

indriela
13. čer 2011

@annakarol Ahojky, adresa je: Liliová 1, 460 01 Liberec 1 (je to rohový dům naproti knihovně, za radnicí směrem k libereckému plaveckému bazénu), tel: 483 101 300 - objednací doby bývaly kolem 14 dnů, teď je to ale spíš 3 - 4 týdny, protože se tam zaučuje nový personál 🙂

bruni
14. čer 2011

@indriela a jací doktoři tam teď ordinují? Jsem objednaná na 22.7. ale nevím ke komu.

indriela
14. čer 2011

@bruni Urcite je tam MUDr. Petr - ten je skvelej, pak ti novi z Turnova MUDr. Mokra a MUDr. Juraska
(o tech radsi psat nebudu, kazdopadne ja uz bych k nim rozhodne nesla) a snad se tam mihne jeste MUDr. Johannova - ale to nevim jiste, ta je taky fajn. Snad budes mit stesti na Petra nebo pripadne na Johannovou, Drzim pesticky 🙂

bruni
14. čer 2011

@indriela to jsi mě moc nepotěšila, já nevěděla že tam šli z té zrušené porodnice z Turnova. Já v turnově ležela na laparoskopii a děsný. Asi tam zavolám, že chci jen Petra. I tak ale až půjdu na OPU a ET tak si stejně nevyberu 😒 Doufám že na utz budu moct opět chodit ke svému gyndaři. Měla jsem to teď tak když jsem byla v Pronatalu.

indriela
14. čer 2011

@bruni No, ja z nich taky nemela radost. Z obema jsem mela tu "cest" a stacilo. Bohuzel to neni jen muj nazor, takze na tom asi neco bude 😝 Tak na OPU je to jedno, to jsi v narkoze, a na ET treba budes mit stesti na Petra, moc bych Ti to prala. Na UTZ se chodi do Gennetu jen do te doby, nez Ti potvrdi, ze jsi tehulka , pak uz Te prehodi na Tveho gyndare. A na konzultaci jsem se taky vzdycky objednavala k Petrovi a zadny problem s tim nebyl. Tak at to vyjde a dej vedet, jak to dopadlo. Drzim pesticky 🙂

ma.ja
14. čer 2011

@bruni byli jsme v G asi před 14ti dny, objednaní k MUDr. Mokré a díky nepěknému ohlasu na G- poslední dobou slyším jen samé negativní ohlasy- jsme tam šli s tím, že pokud budeme mít jakoukoliv pochybnost, berem výpis z karty a jedem do Prahy... no a byli jsme oba velice mile překvapeni, MUDr.Mokrá byla příjemná, milá...takže jsme zůstali.... a k MUDr.Juraskovi chodila v Turnově neteř a říkala, že je v pohodě...tak nevím

indriela
14. čer 2011

@ma.ja Ahoj ma.ji 🙂 No jasny, kazdemu vyhovuje neco jineho. My meli s MUDr. Mokrou problem az pri zakroku, uz obycejne zavadeni zrcadel bylo hodne neprijemne. Jinak co se tyka jen setkani s ni, tak na mne taky nepusobila nijak neprijemne... Ale treba uz zjemnila i "prakticky pristup" 😉 Co se tyka MUDr. Jurasky - tam si udelejte obrazek samy, az se setkate 🙂

indriela
14. čer 2011

Jinak preju dobrou nocku 😵

bruni
15. čer 2011

@ma.ja
@indriela holky díky za info. Já byla v Turnově v péči primáře Mikla a Mudr. Nožičky a ostatní neznám. Já doufám, že půjde chodit na utz k mému gynadaři doma jako jsem chodila teď a pojedu do LBC jen na OPU a ET. Uvidim co mi řeknou.

nadis.h
14. črc 2011

🙂

lucie821
27. črc 2011

Mohu se přidat? 🙂 Rozhodla jsem se objednat do Gennetu do Liberce a teď tu čtu ne zrovna pozitvní zprávy. Objednala jsem se k MUDr. Petrovi, tak doufám, že nebudu zklamaná .... ☹

indriela
27. črc 2011

@lucie821 Luci, dr. Petr je skvelej, budes spokojena, uvidis 😵

lucie821
27. črc 2011

@indriela
Děkuji, než jsem se objednávala, tak jsme mrkla na tuto diskuzi, a proto se objednala přímo k MUDr. Petrovi...můj gynekolog mi říkal, že co do Gennetu nastoupili noví doktoři z Turnova, tak si hodně žen začalo stěžovat...uvidíme, když tak změním zařízení 🙂

indriela
27. črc 2011

@lucie821 Jojo, tak to mel Tvuj gynekolog dobre informace, taky jsme s holkama ty nove zazily a zadnej slagr teda 😒 Ale je fakt, ze kazdemu vyhovuje neco jineho, takze muzes mit klidne opacny nazor, az se s nekym z nich setkas. Kazdopadne dr. Petr je fakt prima, sama jsem k nemu chodila a byla jsem moc spokojena - je to takovej pohodar, vsak uvidis 🙂

lucie821
27. črc 2011

@indriela
Pokud to půjde, tak se budu objednávat k němu. Teď jsem objednaná na 26.8. 🙂

indriela
27. črc 2011

@lucie821 Ja myslim, ze s tim nebude problem - ja se taky vzdycky objednavala k nemu a vzdycky mi vyhoveli. Jen v dobe dovolene clovek holt musi k nekomu jinemu, ale to se da 🙂 Tak preju hodne stesticka a hlavne brzo plne brisko 😵

ma.ja
27. črc 2011

@lucie821 ahoj, taky jsem chodila k Petrovi, ale teď mám štěstí na MUDr.Mokrou...není špatná, ale Petr není...Jen mojí kamarádce nesedl jeho vtip, který údajně pronesl, když u něho byli na 1.konzultaci: "na mne si vzpomenete i na smrtelný posteli" 😖 ....a co takhle slyším od holek zkušenosti z jiných CARů, mám pocit, že v Gennetu asi? mají hodně klientů, nestíhají a asi jim i vadí každému vše vysvětlovat polopatě, protože na co se vyloženě nezeptám, to nevím...a navíc i přijde, že někdy zdržuju.... Teď tam jdeme na 3.IVF a dlouho jsme rozmýšleli, jestli nezměníme CAR....

lucie821
28. črc 2011

@indriela
... moc Ti děkuji 🙂

lucie821
28. črc 2011

@ma.ja
ahoj, děkuji za odpověď. On si člověk v těch CARECH asi moc nevybere. Já zvažovala ještě Hradec Králové, ale bylo mi řečeno, že to tam berou, jak na běžícím páse...Jdeme teprve na první konzultaci, tak uvidíme, jaký z toho budeme mít dojem a když tak CAR změníme... I co mi říkal můj gynekolog, tak prý si hodně žen na MUDr. Mokrou stěžuje.... ☹ Je pravda, že to jsou individuální postřehy a ne každému vše sedne...Budu držet palečky 🙂

ma.ja
28. črc 2011

@lucie821 Luci, když mne "nenápadně"přehodili od Petra k Mokré, tak jsme měli trochu vztek. I když to bylo v době, kdy měl Petr dovču a museli bychom dlouho čekat, navíc k Petrovi jsou delší čekací lhůty a my bychom to rádi měli "za sebou". Takže jsme rozmýšleli, zda změnit CAR, ale jelikož věřím na osud, tak jsme zůstali....

ma.ja
28. črc 2011

@lucie821 a děkuju za palečky 😵

lucie821
29. črc 2011

@ma.ja
.... přesně tak, pokud to má vyjít, tak to vyjde 🙂 a kdy se chystáte? Musíš věřit, určitě to dobře dopadne a štěstí se na vás usměje 😵

ma.ja
30. črc 2011

@lucie821 ve čtvrtek jsem byla na injekci Decapeptyl, 10.8.jsu na UTZ a pokud bude vše ok zrovna dostanu injekce a budem stimulovat....tentokrát dlouhý protokol....

lucie821
30. črc 2011

@ma.ja
...budu držet palečky 😵 jednou to vyjít musí... 🙂