• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
@bonifac Děkuju, moc mi pomáhá jak mě uklidňůjete. Já vím že hodně stresuji. Já se totiž bála, že když mizí hyper.stymul syndrom, je to proto, že mizí hcg a proto je něcov nepořádku. Jsem hrozná..
22. pro 2013 v 18:27  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac jéé, to je můj velký sen, vždy jsem chtěla koně, jezdila jsem jako holka, ale je to náročný koníček
22. pro 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fachy potřebovala byc nakou kartáčku ke konim,můžeš se k nám přidat :wink:
23. pro 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janitschka netuším jestli má hyper stym.syn. co docineni s hcg ale jednou se zmírnit musí,a tělo vajíčka nepotřebuje v těhotenství :wink:
23. pro 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Klidné svátky vám přeji děvčata. Já se díky medrolu štědrým dnem prozvracela,udělala si výlet na pohotovost a dnes mužů jen šeptat protože mi vypověděli hlasivky... Ať žijí vaaaanoceee :grinning:
25. pro 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. pro 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak jak jste si užily svátky? Já den hekticky, ale večery už byly mnohem hezčí a klidnější.
26. pro 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 já sem se zrovna vrátila od obvodacky... Chtela mi dat antibiotika,když sem řekla že beru medrol a chystám se na ivf že je nechci riskovat tak se tvářila uraženě.Jestli si prej myslím že to zvládnu a bylo na ní vidět,že neví co medrol je... Achjo ty obvodaci...
27. pro 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy
omlouvám se že píšu až teď, ale doufám že jste si Vánoce užili i bez mého přání, jediné volno jsem měla 26.12. a to jsem opravdu odpadla
Už se těším až to po novém roce vypukne, a doufám, že mě do té dopby přejde ta rýma a kašel, no děs běs. :slight_smile:
28. pro 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bonifac No jo ono je to s těma obvoďákama težký někdy. Zkus si na ten krk koupit propolis, je to moc dobrý.
@megara to mi povídej, já 23.12. rozvážela dárky a pak o půlnoci dělala bram. salát a bowli, 24. jsme chystali večeři a chlebíčky a pohoštění na druhý den, jelikož jsme dělali oslavu narozenin, 25. jsme asi do půl dvanáctý večer oslavovali, další den jsme uklízeli a teprve včera jsem měla čas vydechnout. byl to teda pěkný kolotoč.
To jo já už se taky těším, až to dostanu, podstoupím tu hysteroskopii a pak dostanu další prťousky. Určitě tě to přejde, uvidíš, jen to chce být v teplíčku.
28. pro 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara teď řáďí všude něco ... Hrůza :frowning2: teplicko,vitaminky a bylinky :slight_smile:
@jilu04 mám bioparox,šalvěj,jitrocelovy sirup s medikem :slight_smile:
Hlavně tělo zprovoznit do injekci ať mě to nezkoli...
28. pro 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy
tak to je dobře že se nám to všem už pomaloučku začne rozjíždět :grinning: a po trensferu si vezmu rovnou PN a můžou mi být všichni ukradený :grinning: , jen je mi to trošku blbý vůči klukům v práci, ale když si oni berou ošetřovačky na dětičky taky ostatní držíme pusu a nenadáváme :slight_smile:

@bonifac zen bioparox to je utrejch to ti povim
@jilu04 u nás tohle všechno vzvládl přítel já byla celou dobu v práci, teda salát jsme dostali od babičky a od dědy, ten je nejlepší, ještě že je mám :slight_smile: jsou naprosto úžasný
29. pro 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac to jo bude to zápřah
@megara to ti věřím, to bych taky brala, takovou babi a dědu, ale bohužel u nás už nikdo takový není. To on mi taky pomáhal, takže jsem byla moc ráda.
29. pro 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 přítel je od 19.12. doma celou dobu a jde do práce až 6.1. takže si to odpočívání užívá, i když je to trošku i starost o domácnost když jsem v práci, i když holky jsou ve stavu blaženosti, že je s nimi páníček doma, pořád se na lepí :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Ty jo tak to jsou na tom ty naši chlapi stejně. Ten náš divoch je tak rozmlsanej a rozmazlenej, že granulky mu moc nejedou a proč by spal sám na svojí dece vedle naší postele, když může být v té posteli. Je to s ním poslední dobou docela sranda. Jsme se normálně rozhodli, že když nevyjde pokus s těma našema třema zmrzlýma, tak půjdeme do adopce, že už jsme moc dlouho sami a chce to nějakou změnu.
29. pro 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megara to je to potvrzuji,hnus fialovej ale lepší než bobule.
U nás taky zvířátka silej.Kocky furt zevlujou za oknem a psiska nechápou co děláme furt doma :grinning: Jen chudinky kobylky sou sami :frowning2: jak nemuzu ven tak stradaj :frowning2:
@jilu04 jak je tobě?Uz si se z toho dostala?
30. pro 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 paní do adopce,to je skvěly,doufám ale že se snehulacci umoudreji a budou se te držet jako klistatka :slight_smile:
30. pro 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám typ na zajímavý pořad,možná že to znáte,je to dokument o 4rech rozdílných tehulích.Našla sem to na iVysilani ct1 "Čtyři v tom"
30. pro 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac
@jilu04
Určitě se teď budou sněhulky držet pevněji, a i kdyby ne jak přeju aby vám ta případná adopce výšla,znám pár lidí co adoptovali a pak se jim narodilo vlastní mimo.
Zkusim ten dokument najít a podívat se na něj. :slight_smile:
30. pro 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem hezký a hlavně úspěšný nový rok :grinning:
31. pro 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky poradu radu prosím...za pár dnů začnu pichat ... Ty tekutiny nějak zvládnu... Nebude to legrace ale budiž... Ale zajima mě druhá část úkolu.Kupovali ste nějaký proteinovy nápoje v lékárně?Nebo bastili vajíčka a kuřecí maso?
1. led 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jedna vec... Mám napsano calcium 500mg 2x denně ... Bobule nebo radši jogurty mlíko a sýr?
1. led 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac Mě doktorka řekla jen hodně pít, min 4 litry denně, koupím si nějaké mléčné nápoje a uvidíme :slight_smile:
1. led 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac Ahoj, mě také toto napsali, určitě co nejvíce proteinů, to hodně pomáhá, a co nejméně léků, sice obsahují to, co potřebuješ v jedné tabletě, ale mají další pomocné látky a ty až tak moc nepomáhájí :frowning2:
Vajíčka, jogurty, mléko, pudingy, kuřecí maso, saláty (nejlépe s oliv.olejem), takhle jsem to dostala doporučené já :slight_smile:
1. led 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky tak to bych mohla zvládnout :slight_smile: jogurty papkam hojně,dávám si do nich lneny olej a budu si muset dávat víc masa no :slight_smile: Jen se bojím abych toho do sebe dostala dostatečný mnozstvy... Dneska je všechno sama náhražka... :frowning2:
1. led 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara já právě procitala papíry a vzpomínala co mi všecko říkala :grinning: hodně zdůrazňovala ty bílkoviny ale o calciu nemluvila jen mi to napsala do papíru....
Taky tam mám že 5.-7. cyklu si mám pichnou ještě jednu injekci... Jenže ji nemám a na UZ nejdu dřív ... Tak nevym jestli je to myšleno jako cyklus pichani... A daj mi ji domu až po UZ...
1. led 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud vás to nějakou zajímá,našla jsem meditace pro nás :slight_smile: jako na míru...
http://m.zoewaco.webnode.cz/naladeni/
Možná je to mobilní verze... Tak kdyby vám to nešlo je to na stránkách vedomematerstvi.cz
1. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac a @cicinky Pročítala jsem papíry od Dr. a je tam opravdu kalcium,bílkoviny atd. Tak to budu muset do lékárny pro kalcium,ale mě říkala jen o pití . Z papírů jsem pochopila,že tu další injekci budeme píchat po té kontrole UTZ a pak další injekce :slight_smile: a pak už vajucha ven a pak zase mimoušci dovnitř :slight_smile:
1. led 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara no mě říkala o pití a bilkovinach ostatní sem taky procitala a sem akorát zmatená...
Pro ne je to rutina,my sme pak takhle vyjukany :grinning:
1. led 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac Ahojky, to víš že jo, já jsem silný jedinec, hlavně už konečně ten špatný rok skončil a letos nás čeká jen to krásné.Ty bílkoviny si kup v lékárně ve formě Protifaru. Je to taková hodně bílkovinná bobma, na chuť sice nic moc, ale pomáhá to.
@megara To na něj koukni, je to moc hezké. Já jich znám taky spousty a hlavně pomůžeme aspoň jednomu drobečkovi ke štěstí.
1. led 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek