• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
@cicinky to jo, pár dní se jen tak válet
9. led 2014 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj dámy
Koukám jak jste se tady rozhovořily. Zítra ráo jedu na UTZ tak sem zvědavá jak dopadnu :slight_smile:

@jilu04 já doufám že to hyperstimulak není,hodně piju,i calcium piju,bílkoviny papkam, jogurty. Mě standartně pri MS často pobolívá hlava,možná je to jen těmi hormony :slight_smile:
9. led 2014 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@megara No snad jo a snad budeš v pohodě, tak to už budeš příští týden těhule, co?
9. led 2014 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@jilu04 V to doufám :grinning: neměla jsi náhodou Centrotide? zajímalo by jestli se za ni doplácí páč ji mám napsanou v tom rozpise od Dr.
9. led 2014 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@megara ten jsem taky měla a doplácí se, já vtipně doplácela 2 KČ :grinning:
9. led 2014 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@jilu04 no to téda to si doplácela hodně, tak snad moje vnitrácká pojišťovna bude taky tak milá a nebudu moc doplácet :grinning:
9. led 2014 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@megara Určitě jo, jen už to není pero, ale klasická stříkačka s jehličkou.
9. led 2014 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@bonifac
Jejda, takže možná za týden už budeme vědět, zda se nám zadařila embryjka :slight_smile:
Jsem nehoráně nafouklá, už se těším, až na ten odběr půjdu, sem tam mě někde zatlačí, sem tam mě někde popíchne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@bonifac
díky :slight_smile:, musí to vyjít, nevím, jak bych to v práci přežila s jednou kolegyní.. je tak zákeřná, nechce se jí makat, tak šup s prací na mě a nedej bože, když chci tu práci já po ní :grinning: .. to je teprve veselo
9. led 2014 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@cicinky to já jak jsem přišla do práce, tak jsou na mě všichni až podezřele hodní a pomáhají mi, až se mi to nějak nelíbí, je to podezřelé :confused: :slight_smile:
9. led 2014 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@jilu04
u mě v práci to nikdo neví, myslí si, že mám nějaké žaludeční problémy :grinning:
9. led 2014 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@cicinky ono je to možná lepší, se tě aspoň pořád nevyptávají na nic
9. led 2014 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@jilu04
to jsem právě nechtěla, nehledě na to, že jsou tam 2 adeptky, které nejsou zrovna těhotným přející
Bála bych se toho stresu, a to že by pořád chodily a ptaly se "tak co, vyšlo to?, chytili se??"
9. led 2014 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@cicinky to je fakt, naštěstí u mě v práci se nikdo na nic neptá a já jsem moc ráda, jen se me ptala staniční, kdy budeme mít další tansfer a tak
9. led 2014 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@jilu04
hrozně moc ti to přeju, aby ti to při dalším transferu vyšlo (už víš, kdy budeš mít další termín?)
9. led 2014 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@cicinky zatím nevím, museím počkat až to dostanu a hlavně jak mi dopadne ta hysteroskoie
9. led 2014 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@cicinky mě dneska potěšila koleginka,hrozně mě uklidnovala ať se nestresuju a kdyby by mělo bejt po stimulaci blbě ať zůstanu doma,pomáhala mi vymyslet co mám říct šéfovi aby mi nezačal škodit ... No spadl mi kámen ze srdce... Jeden :slight_smile:
9. led 2014 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jilu04 mě to nevadí že to bude normální injekce :grinning:

@cicinky
@bonifac u mě se kluci v práci ptaji pokaždý co a jak, když řeknu že píchám, začnou se chichotat jako malé děti a myslí jen na to jedno a ještě se smějí když řeknu ze jsou blázni myslící jen na jedno :grinning:
9. led 2014 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@megara to je normální,jak malý děti :grinning: ten můj není jinej :grinning: Dokonce když sem to psala kamarádce tak mi poprala večer plný vášní :grinning:
9. led 2014 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@megara tak to je, to víš, jsou to chlapi, ještě že je ale máme a má nás kdo rozesmívat
9. led 2014 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Pooooc zůstalo mi na peří 25 tak nevím jestli sem aplikovala celou dávku!
9. led 2014 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@jilu04
@bonifac - co to pícháš?
@megara
JO holky, kdybych zůstala mezi chlapi, tak by mi bylo fajn, ale já blbá se hnala za penízkami :unamused:
Je pravda, že jich mám více, ale ten kolektiv, díky jedné trubce...

Zrovna jsem si píchla poslední dávku před odběrem, byla nejněžnější ze všech :slight_smile:
Za to Clexane na druhé straně ještě teď štípe :cry:
9. led 2014 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@cicinky teda ty musíš už být jak cedníček, co? Proč si pícháš ještě ten clexane?
9. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@bonifac já bych to dopíchla a je to
9. led 2014 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jilu04 já sem to zkoušela ale nic se nestalo a dopichavala sem to 2x :( našla sem v návodu ze 25je na odplivnuti bublinky...
@cicinky gonal,v návodu nic,na netu nic...:(
9. led 2014 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@jilu04
Měla jsem před 13ti lety trombozu, tak musím, sice ji už nemám, ale pro jistotu musím do potvrzení gravidity píchat ..
Co cedník, ale ty modřiny :frowning2: , nafouklá a ještě s modřinami, hrozná kombinace, divím se, že můj muž na mě ještě vůbec chce koukat :grinning:
9. led 2014 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@cicinky Aha tak to už potom chápu. Mi povídej, já jsem třeba nemohla pochopit, jak jsem se i tak mohla tomu mému chlapovi líbit a dokonce měl i chuť na sexování. Oni to mají prostě jinak a mají nás rádi se vším všudy. Zkus se dohodnout v Gennetu se sestřičkou, aby ti tam chlapa nechala, až půjdeš na odběr, ten můj tam se mnou byl a bylo to moc krásné.
9. led 2014 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@cicinky děkuju ale tam to není :(
9. led 2014 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jilu04
v to doufám, že tam bude, nechci tam být zase sama, stačili 2 operace, kdy jsem ho celý den neviděla.. jsme na sobě trošku závisláčci, ale nijak přehnaně.
Taky se divím, že ho ještě vzrušuji a hlavně, že je schopen smířit se s omezením, co se sexu týče :grinning:
Ono ne vše vždy jde, že :grinning:
9. led 2014 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@bonifac
tak pak jedině na doktorku.. :frowning2:
9. led 2014 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek