Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
9. led 2014

@cicinky to jo, pár dní se jen tak válet

megara
9. led 2014

Ahoj dámy
Koukám jak jste se tady rozhovořily. Zítra ráo jedu na UTZ tak sem zvědavá jak dopadnu 🙂

@jilu04 já doufám že to hyperstimulak není,hodně piju,i calcium piju,bílkoviny papkam, jogurty. Mě standartně pri MS často pobolívá hlava,možná je to jen těmi hormony 🙂

jilu04
9. led 2014

@megara No snad jo a snad budeš v pohodě, tak to už budeš příští týden těhule, co?

megara
9. led 2014

@jilu04 V to doufám 😀 neměla jsi náhodou Centrotide? zajímalo by jestli se za ni doplácí páč ji mám napsanou v tom rozpise od Dr.

jilu04
9. led 2014

@megara ten jsem taky měla a doplácí se, já vtipně doplácela 2 KČ 😀

megara
9. led 2014

@jilu04 no to téda to si doplácela hodně, tak snad moje vnitrácká pojišťovna bude taky tak milá a nebudu moc doplácet 😀

jilu04
9. led 2014

@megara Určitě jo, jen už to není pero, ale klasická stříkačka s jehličkou.

cicinky
9. led 2014

@bonifac
Jejda, takže možná za týden už budeme vědět, zda se nám zadařila embryjka 🙂
Jsem nehoráně nafouklá, už se těším, až na ten odběr půjdu, sem tam mě někde zatlačí, sem tam mě někde popíchne... 😝

@bonifac
díky 🙂, musí to vyjít, nevím, jak bych to v práci přežila s jednou kolegyní.. je tak zákeřná, nechce se jí makat, tak šup s prací na mě a nedej bože, když chci tu práci já po ní 😀 .. to je teprve veselo

jilu04
9. led 2014

@cicinky to já jak jsem přišla do práce, tak jsou na mě všichni až podezřele hodní a pomáhají mi, až se mi to nějak nelíbí, je to podezřelé 😕 🙂

cicinky
9. led 2014

@jilu04
u mě v práci to nikdo neví, myslí si, že mám nějaké žaludeční problémy 😀

jilu04
9. led 2014

@cicinky ono je to možná lepší, se tě aspoň pořád nevyptávají na nic

cicinky
9. led 2014

@jilu04
to jsem právě nechtěla, nehledě na to, že jsou tam 2 adeptky, které nejsou zrovna těhotným přející
Bála bych se toho stresu, a to že by pořád chodily a ptaly se "tak co, vyšlo to?, chytili se??"

jilu04
9. led 2014

@cicinky to je fakt, naštěstí u mě v práci se nikdo na nic neptá a já jsem moc ráda, jen se me ptala staniční, kdy budeme mít další tansfer a tak

cicinky
9. led 2014

@jilu04
hrozně moc ti to přeju, aby ti to při dalším transferu vyšlo (už víš, kdy budeš mít další termín?)

jilu04
9. led 2014

@cicinky zatím nevím, museím počkat až to dostanu a hlavně jak mi dopadne ta hysteroskoie

bonifac
9. led 2014

@cicinky mě dneska potěšila koleginka,hrozně mě uklidnovala ať se nestresuju a kdyby by mělo bejt po stimulaci blbě ať zůstanu doma,pomáhala mi vymyslet co mám říct šéfovi aby mi nezačal škodit ... No spadl mi kámen ze srdce... Jeden 🙂

megara
9. led 2014

@jilu04 mě to nevadí že to bude normální injekce 😀

@cicinky
@bonifac u mě se kluci v práci ptaji pokaždý co a jak, když řeknu že píchám, začnou se chichotat jako malé děti a myslí jen na to jedno a ještě se smějí když řeknu ze jsou blázni myslící jen na jedno 😀

bonifac
9. led 2014

@megara to je normální,jak malý děti 😀 ten můj není jinej 😀 Dokonce když sem to psala kamarádce tak mi poprala večer plný vášní 😀

jilu04
9. led 2014

@megara tak to je, to víš, jsou to chlapi, ještě že je ale máme a má nás kdo rozesmívat

bonifac
9. led 2014

Pooooc zůstalo mi na peří 25 tak nevím jestli sem aplikovala celou dávku!

cicinky
9. led 2014

@jilu04
@bonifac - co to pícháš?
@megara
JO holky, kdybych zůstala mezi chlapi, tak by mi bylo fajn, ale já blbá se hnala za penízkami 😒
Je pravda, že jich mám více, ale ten kolektiv, díky jedné trubce...

Zrovna jsem si píchla poslední dávku před odběrem, byla nejněžnější ze všech 🙂
Za to Clexane na druhé straně ještě teď štípe 😢

jilu04
9. led 2014

@cicinky teda ty musíš už být jak cedníček, co? Proč si pícháš ještě ten clexane?

jilu04
9. led 2014

@bonifac já bych to dopíchla a je to

bonifac
9. led 2014

@jilu04 já sem to zkoušela ale nic se nestalo a dopichavala sem to 2x :( našla sem v návodu ze 25je na odplivnuti bublinky...
@cicinky gonal,v návodu nic,na netu nic...:(

cicinky
9. led 2014

@jilu04
Měla jsem před 13ti lety trombozu, tak musím, sice ji už nemám, ale pro jistotu musím do potvrzení gravidity píchat ..
Co cedník, ale ty modřiny ☹ , nafouklá a ještě s modřinami, hrozná kombinace, divím se, že můj muž na mě ještě vůbec chce koukat 😀

cicinky
9. led 2014

@bonifac
http://www.diagnosia.com/cz/leky/gonal-f-900-iu...
mrkni na to, třeba ti to helfne 🙂

jilu04
9. led 2014

@cicinky Aha tak to už potom chápu. Mi povídej, já jsem třeba nemohla pochopit, jak jsem se i tak mohla tomu mému chlapovi líbit a dokonce měl i chuť na sexování. Oni to mají prostě jinak a mají nás rádi se vším všudy. Zkus se dohodnout v Gennetu se sestřičkou, aby ti tam chlapa nechala, až půjdeš na odběr, ten můj tam se mnou byl a bylo to moc krásné.

bonifac
9. led 2014

@cicinky děkuju ale tam to není :(

cicinky
9. led 2014

@jilu04
v to doufám, že tam bude, nechci tam být zase sama, stačili 2 operace, kdy jsem ho celý den neviděla.. jsme na sobě trošku závisláčci, ale nijak přehnaně.
Taky se divím, že ho ještě vzrušuji a hlavně, že je schopen smířit se s omezením, co se sexu týče 😀
Ono ne vše vždy jde, že 😀

cicinky
9. led 2014

@bonifac
tak pak jedině na doktorku.. ☹