• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
@cicinky
@jilu04
U nas taky tak...bpenizek by bylo dost, jen neutracet :D
14. led 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac to jo je to někdy sranda
14. led 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 nojo a kdyby to vsecko teklo aspon do statku ale ono ne :D

Au au dneska to bolelo... prvni dirka krvinkuje a z druhy dirky vylezla kapicka gonalu :slight_smile:
14. led 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac - mě to dnes také pěkně štípe :frowning2:
@jilu04
My zase dozařizujeme byt a předěláváme a tak dále... sice jsme vše měli, ale prostě to chceme lepší a více funkční a samozřejmě hezčí :D
Peníze jsou metla lidstva :frowning2: a vždy budou :slight_smile:
14. led 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac
@cicinky holky já s váma úplně soucítím, není to tam dávno, co jsem to do sebe ládovala taky, měla jsem břicho od pupíku dolů jeden velkej rudej nateklej a bolavej flekanec, že jsem už nevěděla, kam si to mám píchat, byl to hnus
14. led 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 tak tak ja uzbhledam volna mista :( mam sice jen cervene tecky po vpichach a balonkovity brisko alebi tak uz dochazi prostor.
Sem zvedava kolik toho zitra dr. napocita :slight_smile:
14. led 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac Ty jo já byla jen na jednom ultrazvuku před odběrem
14. led 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac - soucítím a lituji tě :(
@jilu04 - jak dlouho přibližně bych měla vkládat ten Utrogestan?
14. led 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky Už od prvního dne, co ti ho dají až do té doby, než ti řeknou, že ho máš přestat brát.
14. led 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy
vy jste toho zase napovídaly :grinning:
Dneska jsem píchala posledni injekci Ovitrele, sem ráda že je na něakou dobu poslední :slight_smile: zítra bude klídek a ve čtvrtek půjdou ven :grinning: Taky jsme dali PK a ICSI,tak sem zvědavá jak si povedou :grinning:

@bonifac asi mu to budeš muset říct, ale to záleží na tobě.
14. led 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara
Ahoj, no jo, drbeme jak o život :slight_smile:
Už se ti to blíží, a určitě to bude fajn ;)
14. led 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky už se těším hrozně moc :grinning:
14. led 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara
@cicinky co obnasi ICSI?
14. led 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fachy
Ahoj, to je jedna z metod k umělému oplodnění :wink:.
Musíš si ji zaplatit, a má úspěšnost :wink:
14. led 2014 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opět v Liberci... Dneska byla bezva cesta ... Pominuly fakt,ze pršosněží, malem sem cestou usnula :frowning2: Zptaky musím ulovit nejblizzsi benzinku a kafe jinak si docela koleduju :frowning2:
-
Zapomela sem odeslat první část tak rovnou doplním ....
OPU v pondeli,značka papucky s sebou :-P
S tou náloží co mám v kabelce je ze mě oficielní jídelníček :sweat_smile:
15. led 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cicinky to vim, ze je metoda oplodneni, ale jaky je rozdil treba pro tebe v teto metode a IVF
15. led 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac
Já jdu zítra, dnes ráno volala sestřička, že bublinky jsou slušní bojovníčci, a tak je proto, abych zítra už šla :slight_smile:
15. led 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fachy
IVF - je celkový cyklus oplodnění (který hradí pojišťovna), pak máš metody, které jsou doplňkové a které si zaplatíš.
Bohužel u nás není spontání oplodnění - IVF možné :frowning2:.
My jsme původně chtěli PICSI - je to metoda, kdy se využívá selekce nejlepší spermie a spojí se s nejlepším vajíčkem, ale protože muž má spermiogram (až na menší lenost) v pořádku, paní dr. nám doporučila metoda ICSI - nastimulovali mě, mě se vyrobilo 7 folykulů, 6 vajíček, ta pak oplodnili a z toho máme 2 bojovné embryjka, která na mě zítra čekají :slight_smile:
Doporučuji ti, hodně si přečíst na www.gennet.cz - ve specifických metodách toho najdeš mnoho :wink:
Ale klidně se ptej, když budu vědět, tak ráda písnu :slight_smile:
15. led 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky a kolik to stoji, kdyztak bych do toho sla taky
15. led 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fachy
ICSI - 7tis
PICSI - 11tis
vitrifikace - 6.tis (šetrnější zmražení embryí)
zmražení - 3.tis (běžné, nemusí to přežít)
prodloužená kultivace (vývoj) - 2.5 tis.
roční úschova - 1.tis

... ale on ti dr. stejně řekne, co doporučuje :wink:
15. led 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky zajímavé, a Ty už jsi absolvovala nějaké cykly umělého oplodnění? Něco jsem si o tom četla a v podstatě všude psali, že to doporučují párům, kterým se předchozí pokusy nepovedly nebo potrácí.
15. led 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy

@fachy při metodě ICSI vyberou jednu spermijku a píchnou ji rovnou do folikulu a tím jí pomůžou
při PICSI co jsem pochopila já, vezmou k vpíchnutí do vajíčka pouze tu spermijku která se přiblíží k látce kterou oni si pomáhají neboť je známo, že zralá a zdravá spermijka se k této látce dostane, to je látka kterou produkuje folikul, když je akorát :slight_smile: připravený jít na věc
Jak říkala @cicinky přečti si to na stránkách gennetu.cz mají to tam moc hezky napsané

@cicinky v kolik hodin tam zítra jdeš? my jdem na 7 hod. s papučkama a nalačno :unamused:
@bonifac tak to je dobrý, že už víte že v pondělí :slight_smile: u nás jen trošku nasněžilo, tak sem zvědavá co bude zítra ráno :sweat_smile:
15. led 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara díky za radu, aplikaci už mám v mobilu a konečně dodržuji pitný režim :grinning: A taky manžel po každém pípání hlásí " Máš se napít!" :grinning:
15. led 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemáte některá zkušenost se změnou pojišťovny a následnou žádostí o IVF? Já mám teď novou pojišťovnu od nového roku a manžel si myslí, že nám to teď neschválí :unamused: zítra nebo v pátek si máme zavolat jestli je schválená, ale ted mě nějak nahlodal...
15. led 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourovata mě taky kolegové v práci a i přítel upozorňovali na to že mi hraje mobil a mám se napít :grinning:
Já mám pojišťovnu ministerstva vnitra a mě to schválily, já myslim,že když tam máš indikaci od lékaře tak by ti to měly schválit :slight_smile:
15. led 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara no já teď právě měnila z VZP na Škodovku a manžel mě strašil, že ještě ze mě nic nemají a už mají platit. Ale myslím, že s tím musí počítat, alespoň v to doufám :slight_smile:
15. led 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara
Já jdu ve 12hod, papučky už mám v autě i s košilkou připravené :wink:
15. led 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 no jo, do konce roku snad my tady všechny budeme o 1 nebo 2 víc :slight_smile:
Tenhle rok pro nás bude šťastný, určitě :slight_smile:
A jak jsem četla o šetření :slight_smile: jo, holky až budete mít jednoho prcka doma a budete chtít našetřit na další pokus, to je teprve něco :slight_smile: vím, o čem mluvím. My jsme si teď našetřili peníze, a co čert nechtěl... dneska jsem nabourala auto. Nacouvala jsem do jiného :frowning2: takže oprava půjde z peněz na IVF :frowning2: snad to IVF nebude nakonec tak drahé...
15. led 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky budeme ti moc držet palce!!!:slight_smile:
15. led 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já sem fakt amatér :grinning: zas mám problém... Centrotide... Jak se vám povedlo odstranit bublinku?Mě to prostě neslo... A to si myslim, ze s injekcema umím ale tohle je strasnej nastroj,ne injekce :grinning:
15. led 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek