Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
26. led 2014

Ahoj dámy
u nás je taky bílo 🙂 Já sem docela v pohodě, jen mě ráno a navečer pobolívá podbřišek, ale pak to vždycky přestane pak se to zase vrátí 🙂 už to nijak neřeším v týdnu koupím testy a začnu pomalu testit páč nevydržím čekat na ten test po 14 dnech 🙂 Užívejte neděli 🙂 a držte plody 🙂

bonifac
26. led 2014

@megara no já si rikala ze byste byly tak statecne všechny a čekali až na krev 😀
Já bych testila nejradej uz teď 😀

cicinky
26. led 2014

@bonifac
Já také dopoledne hřála 🙂, ale v poledne jsme se z Liberce přesunuli do Jablonce na oběd k mamince 😉

megara
26. led 2014

@bonifac já taky, ale mám strach že budu zklamaná když tam nic nebude protože je to brzo 🙂

cicinky
26. led 2014

@bonifac
@megara
Teda vy jste ale nedočkavé 😀

bonifac
26. led 2014

@cicinky já bych chtěla mít tvoji trpělivost 😀 vím ze tam jsou tak uz chci vidět ty dálnice 🙂
@megara no normálně by měl bejt test pozitivní uz dva týdny po oplodnění takže tyden po ET 😀 😝

elysion
26. led 2014

Ahoj holky...Jsem taky jedna z čekatelek jak dopadne test po Ketu na kterým jsem byla 20.1 Počítám se vším,testovat nehodlám počkám si až jak dopadne test z krve.Taky mám bolesti podbřišku jako na MS kterou mám dostat koncem příštího týdne jinak se cítím v pohodě.
Všem co máte bublinky u sebe přeji moc štěstí aby to vyšlo a ty // jste na testu našly 😉

cicinky
26. led 2014

@elysion - vítej mezi námi 😉
@bonifac - to není o trpělivosti, já se jen nechci zklamat nebo natěšit dřív, než je to aktuální 😉

martiina_k
26. led 2014

Holky já si řekla, že test udělám v neděli (za týden). Je to 11. den po ET, takže to už by tam výsledek být měl, na krev jedem potom ve středu, tak to už bude definitivní, ale v tu neděli si test udělám. Dřív určitě ne, protože nechci riskovat zklamání, kterého bych se mohla ušetřit :D

elysion
26. led 2014

@martiina_k moje řeč 😉 taky to tak mám

cicinky
26. led 2014

@bonifac
@megara
@jilu04
Nevydržela jsem, test negativní, dnes 10den od ET po PK 5 dní, takže za půl roku to zkusíme znovu

jilu04
26. led 2014

@cicinky To mě moc mrzí, ale radši počkej ještě do krve. Vy jste neměli nic ke schování?

megara
26. led 2014

@cicinky ještě bych neházela flintu do žita, ještě zkoušej testiky dál, každé se to ukazuje jinak 🙂

megara
26. led 2014

@cicinky přesně @jilu04 má pravdu a počkej na krev, ať ta ti dá definitivní verdikt 🙂

cicinky
26. led 2014

@jilu04 - neměli jsme co zamrazit, zůstala nám 1 bublinka
@megara
Krev rozhodne, já vím 🙂
Ale vnitřní pocit říká, že ve mě nic není ☹
Nedá se nic dělat, za 0,5 roku znovu 😉 a tentokrát zůstávám doma na PN 😀

jilu04
26. led 2014

@cicinky Třeba zrovna ta krev bude v pořádku a vše bude tak jak má být.
Já už bych na PN nazůstala, byla jsem doma vlastně asi od půlky stimulace a myslela jsem, že se zblázním, pořád jsem se zkoumala, testovala a bylo to nekonečně dlouhé všechno.

bonifac
26. led 2014

@cicinky třeba bude v krvi,jak se redis tak se možná i hcg blbě vyplavuje

megara
26. led 2014

Holky, já pořád něco žeru. Zeleninu, ovoce, knedle se špenátem, lipo, u babičky jsem měla bábovku, zlato moje už má ze mě srandu 🙂

cicinky
26. led 2014

@jilu04
@bonifac
Stále ve mě hoří malý plamínek... 🙂

megara
26. led 2014

@cicinky já myslim že tam stále je, jen potřebuje trochu rozjezd, počkej do krve a uvidíš 😀 já věřím 🙂

cicinky
26. led 2014

@megara
Moc ti děkuji! 🙂

megara
26. led 2014

@cicinky není za co,od toho jsme tady abychom se podporovaly 🙂 a já tvoji bublince věřím 🙂

cicinky
27. led 2014

@megara
Ve čtvrtek napíšu, jak bublinka bublala a kam dobublala 😉

bonifac
27. led 2014

@megara to já taky 😀😀 zrovna si dělám nákupní seznam ale nevím co do něj psát... Pak tdy budu zase šmejdit...

cicinky
27. led 2014

@bonifac
Kde šmějdíš po nákupech?
Já si koupila ze smutku nové hodinky, ale nijak mi to nepomohlo 😖
Ani boty nezabraly, a to už je co říci ☹

bonifac
27. led 2014

@cicinky musím do obchodu se zdravou výživou pro nakou baštu ale věděla sem ze potřebuju mraky věci a jak to sepisuju,nic mě nenapadne... 🙄
Ještě kocko neztrácejí naději ☹ Třeba se jen schovává :-*

cicinky
27. led 2014

@bonifac
Jsi moc hodná, ale nějak ze mě všechno vyprchává ☹
Nu což, za půl roku znovu injekce a znovu velké vaječníky a znovu léky a znovu clexane... 🙂
A znovu nafouklá koule 😀

Já ti baštila všechno na co jsem měla chuť, krom cibule, ta mě fakt brutálně, asi v kombinaci s těmi léky, mě nadýmá do obrovských rozměrů.

bonifac
27. led 2014

@cicinky rekni muzickovi ať te vezme někam na vikned,hodíte nožky nahoru a necháte se opecovavat 🙂 To ti udělá dobre, mimisek třeba nechtěl být podzimnatko ale jarnatko,ze se mu v teplé bude líbit vic :-P

cicinky
27. led 2014

@bonifac
to jsme taky doma říkali 😀 , že se mu nechce být na maminky narozeninky, ale na tatínkovi 😀

bonifac
27. led 2014

@cicinky se vám to takhle schází jo?😀 no vidíš nebude tahat kočár ve sněhu ;)