Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
28. led 2014

@mourovata mě gynekolozka doporučila inofolic uz dloubo před tím a mokrou to napadlo až při UZ 🙂 teď papam jen femibion

mourovata
28. led 2014

@bonifac takže ho můžu začít brát i při antikoncepci? teď beru listovku, ale ještě bych to něčím chtěla podpořit (abych snesla co nejvíc vajíček) 😀

bonifac
28. led 2014

@mourovata já bych řekla ze tím ničemu neuskodis 🙂

cicinky
28. led 2014

@megara - tak už i mě vzala hlavinka a festovně mě duní ☹
A nevím, co to je, ale mám takové píchání jakoby u dělohy ☹
Připadám si jak důchodce 😀

megara
28. led 2014

@mourovata já ten Nosifol piju ještě teď, jsou v něm vitamíny, myslim že tím ničemu neuškodím. Jinak jsem zralá se rozběhnout proti zdi 🙂☹ hlava bolí, a bolí. V knížce Babyweb do ruky, o těhotenství a dětech jsem si našla že si můžu vzit paralen, tak sem si ho vzala a skoro žádná změna, takže chodím s mraženým hadrem na hlavě. Doufám že mě přestane hlava brzo bolet 🙂

megara
28. led 2014

@cicinky tak to tě lituju 🙂

mourovata
28. led 2014

@megara díky já si to myslí, jen jsem si spíš myslela, jestli už není pozdě.
Holky, tak včera umřela manželova babička ☹ , už dlouho ležela na LDN s rakovinou, tak se to dalo čekat a docela se utěšuji tím, že někdo nový ji má nahradit, takže to MUSÍ 100% vyjít.

bonifac
28. led 2014

@cicinky
@megara teda holky to je naka epidemie ne?Mě uz to taky začíná chytat ale stopro je to tehu priznam😉

@mourovata to mě mrzi ☹ Třeba se k vám vrátí jako prcek

mourovata
28. led 2014

@bonifac taky doufám, a nebo se za nás nahoře alespoň přimluví

bonifac
28. led 2014

@mourovata pošle dusicku,uvidíš 🙂

mourovata
28. led 2014

holky, kolik pijete toho nosifolu, 1 nebo 2 sáčky denně?

bonifac
28. led 2014

@mourovata měl by se pít jeden,ne?

cicinky
28. led 2014

@bonifac - krááásné čtení, ale chtělo by to konec 🙂, hezky se to čte 😉

cicinky
28. led 2014

@bonifac
@mourovata
říká se, že jeden odejde, aby druhý mohl přijít ...

mourovata
28. led 2014

@bonifac právě že jsem taky brávala jeden, ale je tam napsáno 1-2 a denní dávka maximálně v tabulce je napsaná na 2 sáčky

martiina_k
28. led 2014

@mourovata určitě se přimluví. Mě zemřela milovaná babička před rokem a půl a jako by tu byla se mnou pořád. Taky jsem ji prosila, aby se přimluvila a věřím, že to vyšlo. Slíbila jsem, že pokud se to podaří napoprvé a bude to holčička, tak ji pojmenuju po ní 🙂

martiina_k
28. led 2014

Holky co to je ten nosifol? Vůbec nevím o čem se bavíte... jestli jsem něco "nezanedbala"

megara
28. led 2014

@martiina_k buď v pohodě. Dr. dávala při konzultacích doporučení na vitamínový preparát Nosifol, který je plný vitamínů a pomáhá nebo by mě pomáhat při tvorbě vajíček, prostě jsou tam jen vitamíny které potřebuješ 🙂

@mourovata já pila jen jeden denně
@bonifac jen aby, držim se zuby nehty aby to byl příznak těhu 🙂

bonifac
28. led 2014

@megara kolikaty den si od OPU 🙂 ?

megara
28. led 2014

@bonifac opu jsem měla 16.1. a jestli počítám dobře 12 dní když nepočítám den OPU toho 16.1.

bonifac
28. led 2014

@megara no vidíš tak to jsou prckove už 12dni starý to uz o sobě můžou dat vědět 🙂

megara
28. led 2014

@bonifac no to doufám 🙂 páč co jinýho by to bylo celou noc a celý den

cicinky
29. led 2014

@megara
@bonifac
@martiina_k
@mourovata
@jilu04

Tak holky, zítra mě čeká ortel,, včera jsem z ničeho nic lehoučce zašpinila a občas mě píchne v pravém boku... na jednu stranu jsem hrozně zvědavá 🙂 , na druhou stranu se hrozně bojím ☹ .....

martiina_k
29. led 2014

@cicinky Budu na tebe moc myslet. Aspoň už budeš mít jistotu a budeš vědět, co dál. Myslím, že ta nejistota je strašná. A tys to vydržela a nedělala si test? Já bych si ho nejradši udělala už dneska (mám sedmý den).

cicinky
29. led 2014

@martiina_k
Právě že dělala, 9den, ale to prý stejně není výsledek...tak jsem si řekla, že už to do toho 14tého dne vydržím.
Zrovna jsem si psala se sestřičkou a ta mě taky podporuje, prostě v Gennetu se umí chovat 😉
I ona mi napsala, že když nevyjde 1.cyklus, tak u druhého jsou šance o mnoho vyšší 🙂
Tak uvidíme zítra, myslete na mě všichni, děkujííííí 🙂

martiina_k
29. led 2014

@cicinky 9. den bych se ještě bála.... právě mám v plánu ho udělat 11. pro větší jistotu. Zítra na tebe budu určitě myslet a držet palce.

cicinky
29. led 2014

@martiina_k
Taky mě napadlo, že bych si ho dnes udělala, tak třeba odpoledne, až budu doma 😉

bonifac
29. led 2014

Dobré rano 😀 Tak nam nejde ve vsi proud a já tedy asi budu muset uklidit... 🙄
Zatím sem odcervila havěť...To je neco,kock bojují jak o život,Rozinka to cuca jak bonbon až sem to nevydržela a radši sem ji to taky nacpala jen ten nás velkej Sam to zbastil jako lahůdku 😀 Ten blbec fakt sežere vsecko 😀

martiina_k
29. led 2014

Holky já ztrácím vůli.. do neděle to s testem nemůžu vydržet... šmarjá...