Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
30. led 2014

Ahoj dámy
tak dneska už jsem si test neudělala. Ležím v posteli bolí mě břicho a trošíčku jsem krvácela, to bude tou včerejší zkouškou, přetáhla jsem to. Vzala jsem si 3 utroše, uvidíme co bude dál, snad jsou to odolné bublinky a něco vydrží,když se to nezlepší zavolám do Gennetu.

@cicinky už budeš mít alespoň jistotu

martiina_k
30. led 2014

@megara no to je určitě z těch nervů, sezení, chození..... a pak že klidový režim není potřeba.... bublinky to zvládnou, určitě.... a když né obě, tak jedna na 100%. S testem počkej na mě do neděle, uděláme si ho spolu 🙂 a to by bylo, aby nebylo...

megara
30. led 2014

@martiina_k děuju za podporu, snad to vydrží bublinky moje. 🙂

martiina_k
30. led 2014

@megara podle čeho jsi se rozhodla pro dvě? Jinak na tohle můžete reagovat i osattní :D podle čeho jste se rozhodovali, zda jedno nebo dvě embrya?

bonifac
30. led 2014

@cicinky tak co beruško?

bonifac
30. led 2014

@megara teda ty lumpe,hezky lež ani hnout 🙂
@martiina_k dvě protože se mi libi myšlenka dvou děti najednou,je to větší makacka ale později se zabavi spolu a stejně chceme děti brzi po sobě 🙂
Navíc to zvyšuje šance 😉

megara
30. led 2014

@martiina_k při chození sem na koníka, jsem tady četla některé příběhy holek, které to zkoušely dlouho a s různým počtem embryí, tak sem rozhodla pro 2 pro větší šanci

martiina_k
30. led 2014

@bonifac zvyšuje to šanci pouze o 8%, což mě teda hodně překvapilo. Já byla nejdřív také přesvědčená o dvou, jenže pak mi doktor řekl, že mám malou dělohu, tak jsem byla na rozpacích. Nakonec jsem si otevřeně promluvila s mojí obvodní gynekoložkou, která je super a ta mě uklidnila, že děloha je menší, ale pořád v pásmu normy, že není malá, jakože by nebyla schopná donosit dítě, ale že mi doporučuje jedno. Tak jsem ji poslechla. Právě mě zajímá jak a podle čeho jste se rozhodovaly 😉 ze začátku jsem se také připravovala na myšlenku dvojčátek...

megara
30. led 2014

@martiina_k mám v práci kolegu a ten s přítelkyní taky postupovali IVF a pokaždé dali 2 embrijka a z každého pokusu mají jednoho chlapečka v odstupu 2 let, en kolega mi taky radil že mám dat 2 , tak jsme dali 2 🙂

martiina_k
30. led 2014

@megara tak to je super, že se jim to takhle podařilo 🙂

bonifac
30. led 2014

@megara
@martiina_k
No vydite,dva pokusy,dvě děti.Tak to vyjde i nam 🙂
Jo holky,máte naky příznaky krom bolení bříška?🙂

martiina_k
30. led 2014

@bonifac já mám pocit, že se mi jako zpevnily prsa, jako kdyby byly tvrdší a citlivější, ale nevím, jestli to není jenom nějaká sugesce 😅

bonifac
30. led 2014

@martiina_k to nebude sugesce,já je mám o číslo větší a spím ve sportovní podptsence jak bolej 🙂
Jenže to začlo uz během stimulace , pak se klidnili a pár dnů po ET zase zacli tak to bude asi umelejma hormonama ☹

megara
30. led 2014

@martiina_k a @bonifac nejdříve jsem měla citlivá a pevnější prsa,taky se mi zlepšila pleť, a rychleji se mi mastí vlasy. Teď už mám jen naběhlá a pevnější prsa, a pleť lepší a vlasy se mi pořád mastí rychleji 🙂

bonifac
30. led 2014

@martiina_k
@megara
Tak to tady máme 3-5 mimin :-P

martiina_k
30. led 2014

@bonifac júú no to by bylo krásný 😅 😅
@cicinky - už víš výsledek kočko?

megara
30. led 2014

Holky to by bylo krásný, ale mám strach s tím krvácením aby by všechno v pořádku a snažím se myslet pozitivně a věřit bublinkám, a tak ležím a ani s pesinama jsem venku nebyla, ještě že tu leží se mnou a obě spí.

bonifac
30. led 2014

@megara to je jiste jen nidace 🙂
Tak lež ať maj klid na uvrtani a nestesuj se 🙂

megara
30. led 2014

Děvčata cicinky se nám nejak neozývá, třeba má pozitivní krev a rozdýchává to 😀

bonifac
30. led 2014

@megara doufám ze máš pravdu,sem napnuta jako ksandy

megara
30. led 2014

@bonifac začínám byt napnutá čím dál víc a víc 🙂

cicinky
30. led 2014

@megara
@bonifac
@jilu04
@martiina_k
... negativní ☹... takže za půl roku znovu 😉

martiina_k
30. led 2014

@cicinky mrzí mě to, i když jsem to tak nějak očekávála (nicméně nepřála). Proč ale až za půl roku? Tobě nezbyly žádný embryika? Ta stimulace by nemusela být tak dlouhá ne? Mě řekli, že začli dárkyni stimulovat na konci října a 17. ledna byl odběr...

megara
30. led 2014

@cicinky to je mi líto, příště to určitě vyjde a dvojnásobně 🙂 taky nemáme sněhulky takže příště budeme začínat od začátku, pokud to teď nevyjde ☹

cicinky
30. led 2014

@martiina_k - nemám mražáčky, a chci si odpočinout, ale myslím, že dr. nám poradí a my se tomu přizpůsobíme 😉
Mrzí mě to, ale také jsem to očekávala, no holt ani maturita se mi na první pokus nepovedla, takže ten druhý (jak to u mě vychází) VYJDE a HOTOVO 😀

cicinky
30. led 2014

@megara - druhý pokus to jistí 😉
VYJDE TI TO, věřím tomu!

bonifac
30. led 2014

@cicinky to je mi líto ☹
Jak se citis?
Uz si se na to chystala,vid?Ale stejně.

cicinky
30. led 2014

@bonifac - je mi to líto, ale chlácholím se, a říkám si "podruhé to vyjde a hotovo" 🙂
Muž je z toho totálně zhroucen, je mu to moc lítom, ale co dělat.... však napodruhé.. holky, už teď vím, že budu mít doma capínka 😀

bonifac
30. led 2014

@cicinky je to tak podruhé to bude na jistotu.🙂
Ségra moje potratila v 7tt a napodruhé má krásnou holčičku 🙂
Co je capinek?😀

cicinky
30. led 2014

@bonifac
Capínek - rozcapené miminko 😀