Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

veverusa
31. led 2014

Vy jste upovídaný 😀

@martiina_k Mě včera sestřička sex jmenovala mezi povolenýma aktivitama. Máme dělat to co je nám příjemné. A s tím souhlasím. Pokud to jde, zajděte si do kina (dopoledne tam skoro nikdo nechodí), běžte na dortík (to bych šla taky 😵 ), něco pěkného si kupte. Já když byla po prvních transférech doma na neschopence tak jsem to takhle pojala. Brala jsem to jako 14 denní placenou dovolenou.

Jak je to teď s neschopenkama? Máte? A jaké vycházky?

veverusa
31. led 2014

@bonifac no nechci tě strašit, ale vlivem těhotenství a mateřství se to nezlepšuje 😝

bonifac
31. led 2014

@veverusa no já se taky bojím ze to bude jen horší a horší 😀
Já mám vycházky od 12do18

limlim
31. led 2014

Ahoj holky, tak jsme byli na první konsultaci u doktorky a hned na braly krev na genetiku a taky mě doporučila hysteroskopii+hydrolaparoskopii asi jste na tom některá byla sice jsem o tom něco četla a pokud máte s tím některá zkušenost prosím o info. Jinak tam jdu v pondělí ráno na krev tak pokud by chtěl někdo dát kafe... tak klidně 🙂

megara
31. led 2014

Ahoj dámy
krvácení a bolet břicha nepřestali, tak mě kamarádka naložila do auta a odvezla do nemocnice,zkrátím povídání o vyšetření a rovnou vám povím že si mě tu nechali s podezřením na mimoděložní těhotenství, teď čekám na výsledky na hcg, a tim se rozhodně jestli mě budou operovat ještě teď nebo až ráno. Jeden mimis to vzdal a druhý šel špatným směrem, asi má špatný orientační smysl po mě a o mym zlatu. ☹

veverusa
31. led 2014

@megara To je mi líto. Hlavně ať jsi brzo v pořádku. Držím pěsti. 😔

bonifac
31. led 2014

@megara Neee třeba jen blbě koukaj!! Já tam taky ležela jednou kvůli naky srazenine kterou označili za mimodelozni.Možná ze je jen zalezly v rohu ;)
Myslim na tebe zlato.

bonifac
31. led 2014

@limlim já sem byla na laparoskopick hysteroskopii kde mi kontrolovali jak to tam vypadá,presmikly naky srusty a zjistili průchodnost vejcovodu.
Ale to o cem pises asi není laparoskopicky tak to bude jiste jemnější k tělu

limlim
31. led 2014

@bonifac Děkuji za info mělo by to být šetrný akorát se bojím uspání, ale snad to bude v pohodě.

martiina_k
31. led 2014

@megara Prosím tě a to jde - mimoděložní když ti dají embrya do dělohy? To jsem myslela, že je automaticky vyloučené... to jsou věci... tak dej vědět, jak jsi dopadla a držíme palce.

martiina_k
31. led 2014

@veverusa Tos mě potěšila, nebo resp. mého muže, protože měl abystinenci zhruba od 12. ledna kvůli odběru spermií, potom já kvůli vložení embrya a potom zase já po vložení :D
Jinak já mám vycházky od jedné do sedmi.

mourovata
31. led 2014

@martiina_k já jsem objednaná myslím na 10.30

mourovata
31. led 2014

@megara no já nevím, ale mě doktorka říkala, že po IVF nejde mimoděložní, kvůli tomu i mi nesmíme otěhotnět spontálně. A v Lípě v nemovnici bych nevěřila ani Ň, už bych tam nešla, po tom co jsem si zažila (pokud jsi teda v Lípě)

mourovata
31. led 2014

Tak holky, manželovi se ta Dna nepotvrdila, ale má cukrovku a špatný játra, prý je to nějaká dědičná nemoc, tak jsem zvědavá co nám na to řekne doktorka v Liberci. Snad to neovlivní stimulaci. Takže se bude muset naučit vařit dietně a hlavně bez cukru. Je to s ním jak s malým dítětem, když ně ukecává na zmrzlinu, kterou má rád 😀

bonifac
31. led 2014

@mourovata teda vyvto máte taky divoký... No hlavně ze te poslouchá 😀

bonifac
31. led 2014

@megara zrovna konik vložil článek na FB
Překvapivě po ivf je mimidelozni docela bezny 😲 https://www.modrykonik.cz/mimodelozni-tehotenst...

mourovata
31. led 2014

@bonifac no vzpírá se, ale pak mu řeknu, že je to jeho zdraví a že mě je to jedno a najednou je klid 😀

bonifac
31. led 2014

@mourovata no fakt sou jako malý děti 😀

bonifac
31. led 2014

Hm,mám nový tip na jméno 🙂 Apolena ... Apolenka je hezky ze 🙂
Tak když to budou dvě holcicky bude Amalie a Apolena ... Teď ještě aby neměl manžel neměl komentáře :-P

veverusa
31. led 2014

@bonifac Pěkná jména. Počítáš s dvojčatama a holkama 😀

bonifac
1. únor 2014

@veverusa manžel chce kluka a holku najednou já bych chtěla dvě holcicky :-P

bonifac
1. únor 2014

POZOR!POZOR! čtete mě všechny?
Já sem holky strašně nedockava já vím,minulou sobotu sem dostala prcky do bříška a jelikož dneska jedem do Příbrami a kazdy se bude ptát jak na tom pupek je,udělala sem si test.
Původně sem si řekla,hm,bilej jako sníh.Vylezu z vany,vezmu test pod světlo a je tak,je tam duch úplně nejduchovatejsi!!!!Mnzel ho viděl taky takže nejsem uplnej magor!!!!Zatím to jen septam a za pár dnů zkusím další.Byl to 10uml/ml takže nejvíc nejcitlivější jakej prodavaj.
Zatím mam slzicky na krajicku ...

bonifac
1. únor 2014

@veverusa jméno Hynek mi pro chlapečka neprošlo 😀 a nic jinýho mě nenapadá 😀
A koukám ze by měl dneska svátek 🙂

martiina_k
1. únor 2014

@bonifac tak snad se duch potrdí :D přeju ti to...
Holky já měla dneska noc.... celou dobu jsem se budila, nebo se mi zdály sny o tom, že hledám test, že už musím vstávat, abych se šla otestovat... už prostě v té hlavě mám to, že zítra už je tady :D jenže holky, furt jsem se těšila a teď mám strach, co když bude bílej?

martiina_k
1. únor 2014

Jo a k těm jménům, máme problém vymyslet hezké chlapecké jméno. Moc hezkých jich není a ty co by se nám líbily, tak v těch se neshodnem. Takže to musí být holčička. Navíc jsem babičce slíbila, že jeslti to napoprvé vyjde a bude to holka, tak to bude po ní 😅 Babička byla nejzlatější člověk na světě a strrašně mi chybí. Věřím, že se za mě přimluvila.

veverusa
1. únor 2014

@bonifac 😀 juuu. Obdivuju tvoji odvahu. Preju aby to nebyl jen duch, ale skutečnost.
Jména budete moct vymýšlet 8 měsíců.

hudala
1. únor 2014

Ahoj holky, jelikož se u nás nic neděje, tak se ozývám až teď.
@limlim mě to čeká jen co přijde MS, byla jsem docela dost nervózní, ale už se začínám těšit, páč čím dřív to budu mít za sebou tím dřív se snad pustíme do mimi 🙂
@mourovata Tak jak to u tebe vypadá? Četla jsem, že si jdeš už pro léky a jdete na to 🙂 moc ti držím palce aby se to povedlo.
Holky, mám jeden hloupý dotaz. Mají v Gennetu wifi?

bonifac
1. únor 2014

@hudala mají 🙂

hudala
1. únor 2014

@bonifac a je placená? Já jen, že manžel na mě bude čekat než se proberu, tak aby se mi tam nenudil 🙂

veverusa
1. únor 2014

@hudala Raději mu vymysli nějakou delší aktivitu. Ono to celkem všechno trvá. I když teda na každém pokoji je televize, ale taky záleží, jestli jsi na pokoji sama. Můj šel do kina. Jen měl zapnuté vibrace, aby věděl, jak jsem na tom.