• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
@jilu04 myslím, že jsem tě ve čtvrtek vyděla v Gennetu. Manžel na tebe čekal u recepce.
2. únor 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k @bonifac Utroš je to najhorší na to všem. A ještě zavádím dva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak je berete? Po osmi hodinách nebo ráno, v poledne, večer?
2. únor 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverusa Já beru 2-2-2. Ale celkem mi to nevadí... občas mě sice vyděsí, ale jinak na něj nemyslím...
2. únor 2014 v 19:56  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverusa mám 3x2... Neberu to přesně na čas jen přibližně aby to vyšlo podobně časově od sebe.
2. únor 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac
@martiina_k
@veverusa
Utrouš se má brát přesně po 8mi hodinách :wink:
2. únor 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažím se ho brát tak po 8 hodinách, ale někdy mi to ujede :grinning:
2. únor 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k Testovalas?
2. únor 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě bylo řečeno ho brát ráno, v poledne a večer. Tkaže ho beru asi v osm, potom ve dvě a v osm...

@veverusa jojo, byl tam duch, tak jsem trošku rozpačitá, ale věřím, že ve středu na krvi to snad vyjde.
2. únor 2014 ve 22:24  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac Tak to budu držet všechny pěstičky, aby tam byla už pořádná dálnice ke štěstí.
@cicinky To bych přeci nemohla udělat, by mi to srdce nedalo. Jakpak se cítíš?
3. únor 2014 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverusa Ne ne ten na mě čekal venku v autíšku.
3. únor 2014 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k ty tajnustkarko !! To je skvělý,potichoucku...:slight_smile:
Já si půjdu pro další várku testů dnes :slight_smile:
@jilu04 děkuju :slight_smile: karty taky říkali ze nadchází veliká změna pozitivní :slight_smile:a dneska hurá ho solny jeskyně trošku vyplachnout mozek
3. únor 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to psala ve vedlejší diskuzi :D tak jsem myslela, že jste si to přečetli. Dnešní testování vyšlo takto... na zítra už test nemám a ve středu jedem na krev.
3. únor 2014 v 08:41  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@martiina_k to je super! Gratuluji.Šeptem zatím radši :dizzy_face:
3. únor 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k já se bála curat na ten z gennetu ten není tak citlivý :grinning::grinning: ale vím ze tam je :slight_smile:
3. únor 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac no právě ten z gennetu jsem testovala včera, vstávala jsem ve čtyři ráno (strašně jsem potřebovala na záchod) a byla jsem strašně zklamaná, protože tam nic nebylo. Tak jsem si šla ještě lehnout, ale už jsem se jenom převalovala a ráno tam slabá čárka byla. Ale nechápu, proč je málo citlivý, když má v letáku napsáno, že je schopen zjistit těhotenství 5.-7. den po oplodnění. Kdybych si udlala rovnou ten mamma test, tak jsem měla hned lepší náladu :sweat_smile:
3. únor 2014 v 08:48  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k v letaku píšou kolikrát ze i tři dny po oplodnění což víme ze je blbost ale potrebujou prodat :slight_smile: ten gennnetovej má 20uml/ml ale mamatest 10uml/ml :slight_smile: čím nizssi číslo tím líp :slight_smile:
Nejraději bych se testla ale počkám do rána ať sem klidnější :-P
3. únor 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak já to takhle nestudovala... Radši do rána počkej, to je asi nejjistější. Kolikátý že jsi den po transferu?
3. únor 2014 v 08:59  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k 10.den od et bříško uz nepicha tak je zavrtany pohodlně hluboko :slight_smile:
3. únor 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac taky jsem to tak měla, že mě bříško přestalo pobolívat zhruba 9. - 10. den po ET. První test jsem si teda dělala až 11. den a teď jsem nedočkavá na tu krev, ale už je to za rohem..
3. únor 2014 v 09:10  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k to uz mas jako nic , navíc...uz to máš jasný :-P
Taková krásná silnicka :slight_smile:
3. únor 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bonifac no bylo by to krásné... hlavně aby bylo všechno v pořádku, dřív když ženská přečkala první trimestr, tak bylo na 99% jasné, že bude mít mimčo a dneska nic není jasné ani do porodu. Ale zase ve strachu člověk žít nemůže....
3. únor 2014 v 09:15  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k ale notak ty pesimistko. :slight_smile:
3. únor 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac nee, nejsem pesimista, jsem pořád optimisticky naladěná, ale pohybuju se mezi spoustou negativních případů (v zaměstnání), tak se ještě nechci moc radovat :slight_smile:
3. únor 2014 v 09:23  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k mě se o brisinku furt zda :slight_smile:
3. únor 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy
oběma vám gratuluju zatím potichoučku samozřejmě :slight_smile: Volala jsem do Gennetu a vše sem sestřičce vysvětlila, ta mě objednala na 12.2. k paní doktorce aby mě prohlédla ona sama a dohodli jsme se co bude dál. Vzhledem k tomu že musíme došetřit korunky tak si budeme muset asi 3 měsíce počkat, ale uvidíme třeba by se mezitím zázrakem zadařilo přirozeně :slight_smile:
3. únor 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Pokud máš tu možnost přirozeného početí, tak to je super, můžeš i tak doufat... já jsem na přirozené početí naprosto bez šance, takže moje jediná možnost bylo IVF s darovanými vajíčky.
Jinak mám kamarádku (už jsem to tu myslím psala), která byla v Gennetu před 4 roky, bylo jí řečeno, že má vajíčka tak na půl roku a potom šmitec a nic... začli stimulovat, než došlo k oplodnění, tak otěhotněla spontánně, teď má tříletou holčičku a před týdnem mi oznámila, že na vánoce otěhotněla zas... takže ten půl rok se protáhl na mnohem víc, vajíčka evidentně má pořád a dokonce taková, která jsou schopná spontánního oplodnění :slight_smile: Takže pokud máte holky vajíčka, tak je všechno možné :wink:
3. únor 2014 v 10:20  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara tělo je teď cely nabuzeny a hormony nacpany tak k tomu šetření musíte ještě radit :slight_smile:
Říká se ze po HA je tělo takový "pohnojeny" a snáz se zadari takže po tehlech našich hormonech to musí být ještě víc.
No a kdyby ne tak se aspoň ocistis.
Myslím na tebe :slight_smile:
3. únor 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k a @bonifac už sem si objednala ovulační testy, zkusíme to přirozeně třeba to vyjde, tělo musí po těch hormonech být nažhavený, že by mohlo ty vajíčka vypouštět akorát, tak uvidíme :slight_smile:
3. únor 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bonifac
@martiina_k
Holky strašně moc vám to přeju, konečně někdo tady tu smůlu prolomil.
3. únor 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek