Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

murasek
14. dub 2009

el - a co ty jak se citis po IUI?

murasek
14. dub 2009

no jo, na chlapy je to moc potupne, ale taky mam stesti, ze ten muj je v klidu

eloana
14. dub 2009

muri -no dobry ale od vcerejska mi je docela spatne to jsem dnes 9 den od oplodneni. Ale vis uz bych mohla napsat knizku na vsugerovane tehu priznaky 😀 . a hlavne vse jine muze byt ovlivneno hormonama takze vim stejen prd🙂

murasek
14. dub 2009

el - tak ja bych ti tu knihu mohla editovat 😀 😀 taky toma odpozorovane 😀 😀 drzim palce!! kdy ofiko testujes?

eloana
14. dub 2009

oficialne bych mela pristi pondeli to je 14 od iui. ja prave nevim jak to je s tim utrosem mam ho jeste doceal dost. ja to obvykle dostavam drive kolem 25 dc a nevim zda to ten utros nebude brzdit

murasek
14. dub 2009

el, utros nekumo brzdi nekomu ne, u me MS prisla vzdy i pres Utros..hodne stesticka, jdu se pomalu chystat do prace

jindriska
14. dub 2009

Ahoj holky, do Gennetu chodím necelý rok a teď máme naplánované 1.IVF. Jsem tam neskutečně spokojená a hlavně mi strašně pomáhá dr. Ivo Petr. Je to opravdu profík a doktor se srdcem. 16.4. jdu na UTZ, od 12.4. pícháme Puregon.

eloana
14. dub 2009

ahoj jindrisko 🙂 my tam chodime 3/4 roku ale k primarce🙂 taky spokojenost az naposledni 2 docela dulezite navstevy.
murasek tak uvidim paa

mob
14. dub 2009

Holky to je děsivé co píšete - skoro rok,3/4 atd.To je nějak dloho?

eloana
14. dub 2009

mob -no 🙂 ale zalezi kde je problem u nas je u manzela takze jsme cekali na zlepseni a genetika trva az 6 nedel na to jsme cekali. prvni navsetvu jsme meli v srpnu🙂

nadis.h
14. dub 2009

To je strašný holky co?! Já nevím, ale někteří chlapi si myslí, že bez nich se to asi obejde a oplodní nás doktor v ordinaci, když to musím říct takhle hnusně. Chápu, že to pro ně asi není nejpříjemnější, ale když už není jiná možnost a in oni chtějí mimi, tak co dělají takové scény. 😔

nadis.h
14. dub 2009

Také jsem se teď vyděsila té "dlouhé doby"... Holky já už jsem málem zcvokatěla teď co čekám 14 dní na první konzultaci... Jsem tedy zvědavá co se zítra všechno dozvíme a jak to bude trvat dlouho nám... Jinak o spermatu a chlapech..My to máme z domova ani ne 10 min autem a já doma prohodila jak je fajn,že to přítel může udělat doma v klídku a dovézt to tam..No ten se málem urazil, že nee doma, že chce do kabinky to omrknout jaké to tam je tak ať mu to neuprírám.. 😵 Je to zlato. A jsem ráda, že s tím nemá "problém".

mob
14. dub 2009

Chlapi jsou jsou strašně opatrní, ale pokud chtějí mít vlastí musí něco vydržet.
Zaplať pánbůh, že mám také doma rozuného.Dnes odpo mi volali, že se paní doktorce nelíbí můj hormon. profil.Takže mám přijít zase další 2.-3. den menses na další odběr.Šílím to je zase další měsíc čekání ☹ ☹ Proč já nemám aspoň jednou v životě neco bez komplikací.

nadis.h
14. dub 2009

Mob...My si nevyberem že? Když příjde jindy menses brzy tak jsme naštvané, že přišla brzy a teď nám zas příjde měsíc dlouho. 😠

chaala
14. dub 2009

Tak jsem taky ráda,že nemusím s manželem řešit u Gennetu podobný problém,že by takhle stávkoval jako pán .Naštěstí je rozumný a ví,že bez něj to nejde 😉

Eli,myslím,že vsugerování příznaků jsem taky machr 😀 ,ale né vždy,jsem úspěšná.

Mury,a jak ty?Co čeká tebe?

murasek
14. dub 2009

ahoj holky, me ceka ivf nekdy kolem kvetna, vsechny vysledky uz mame, doufam, ze se to uz povede.

jindriska
15. dub 2009

S manžou jsme oba v pořádku. Můj hormonální profil je na jedničku, manžův spermiogram v normě a i doktor se divil, že to po třech IUI neklaplo. Jinak doktoru genetik je pěknej de... 😠 . Ale teď už máme před sebou IVF no tak se třeba dočkáme dvojčátek 🙂 Měli jsme v období dvě pauzy - dovolená a vánoce. Ono to rychle utíká.

adla1
15. dub 2009

Pěkný podvečer....
Mob...mě řekli to samé s hormonálním profilem, že se jim tam něco nelíbí a ať přijdu další měsíc. Volala mi to sestřička, tak jsem se nedala, co je jako za problém a tak. Tak jsem sestru umluvila aby mě k doktorovi objednala, že chci slyšet přímo od něj, co se děje. Doktor mi řekl že mám zvýšenou hladinu FSH, a že pro kontrolu mi udělají ještě jeden profil další cyklus. Já na to jestli se mi hladina FSH může za měsíc snížit, a on že pravděpodobně ne, ale že to tak dělají. No zírala jsem na něj jako jelito. Nakonec to dopadlo tak, že mi žádný další hormonální profil nedělali, začala jsem se stimulací, minulý týden jsem byla na ET a teď čekám.... 🙂 🙂 Takže holky nedejte se... 😉

lenulinka21
15. dub 2009

Ahoj holky 🙂
trochu Vás povzdubím já měla FSH 9,7 dost na hraně že
mě řekli že dostanu vyšší dávku PUREGONU a taky že 10 je hranice.

A vyšlo nám to na poprvé čekáme dvojčátka. 🙂 🙂

adla1
15. dub 2009

😀 😀 😀 Lenulinko, mě jsi teda potěšila, já mám 9,1. Moooc gratuluji... 😀 😀

chaala
15. dub 2009

Lenulinko,tak to moc gratuluju 🙂 Užívej těhulkování.

Murasku,tak to už máš za chvilenku 🙂

nadis.h
15. dub 2009

Ahoj holky,

já jsem po první konzultaci na IVF dnesv Genn. Ještě mi nedělali žádné testy ani spermo ještě nemáme a mudr mi už dnes řekl, že budu mít ultrakrátký protokol. Nějak jsem z toho jelen. Všechny mají krátký či dlouhý a já toto. I na ostatních diskuzích se holky divily.

Můžu se zeptat jak jste na tom Vy?

adla1
15. dub 2009

Já měla krátký, od 2.dne cyklu. Ty budeš asi nějaká specialitka... 😀

nadis.h
15. dub 2009

Adli...No taky koukám.. Teda spíš čumím jako jelen... 🙄 Nikdy mi nic nebylo...Jen pitomý slepák,který zavinil neprůchodné vejcovody a teď zas nějaká specialita taková to... 😅

chaala
15. dub 2009

Nadis,tak to teda také slyším poprvé 😀 A kdy začínáte?My jsme taky dneska byli v Gennetu na první schůzce,ale nám ještě doplňují nějaká vyšetření,tak stimulace nejdřív za měsíc.Ale pan doktor byl moc hodný,tak jsem konečně zase v klidu a čekání mi nějak moc neva. 🙂

mob
15. dub 2009

adlo1-díky za povzbuzení.Já jsem sestře která volala říkala, že to není možné,protože tvrdí, že to vypadá na štítnou žlázu a že jsem po vyšetření které je negativní.Tak mě předala doktora, který mě oznámil, že se nedá nic dělat a tedy musím další měsíc.Dnes jsem nelenila a šla ke své na odběry tak uvidíme co ukáží.Pokud tam něco najdou může to být prý i od nervů, tak prý na to nemám myslet.Copak to jde??Příští týden mám normál ovulaci tak to prostě stejně zkusíme a uvidíme 😉 Nic jiného nám stejně nezbívá.Ale příště se už nedám další měsíc by mě už zabil 😉 🙂
Přeji všem hezký večer...

nadis.h
15. dub 2009

Já čekám na ms teď...Ta by měla přijít příští týden..Pak hned 2-3 den spermo, krev + moč od obou, papíry, žádost na pojišťovnu a další menses pak už začnu stimulovat. A dle brožury co od mudra mám tak ten protokol je fofr protokol jelikož 3 dny je stimulace a 32 až 36 hodin od toho 3 dne stimulace už je opu...Chaali a u koho jsi byla? Já u mudr Petra. Jestli jsi dostala taky tu brožuru tam je ten protokol vypsaný + ještě to budu mít spojené s protokolem s antagonisty ...

nadis.h
15. dub 2009

Jinak nás teprve čekají testy příští týden až dostanu ms...

murasek
15. dub 2009

ahoj holky - chaalo - u koho jste byli u MUDr.Petra? ten je super!

chaala
15. dub 2009

Murasku,Nadis-byli jsme u Mudr.Petra - opravdu moc fajn.Nějak to na mě před návštěvou začalo padat,z toho, co nás čeká...a pan doktor na mě působil moc příjemně 🙂 ...tím jak s námi mluvil.Takže moc spokojená,moc mi pomohl.Zase mám sílu a pohodu do toho jít.

Nadis,tak to je teda rychlost.Já taky čekám na MS,abych šla na krev - kvůli horm.profilu.Manželovi brali krev dneska a spermio taky příští týden. Tak to možná budeme mít skoro stejně,Nadis 😉

Mob,tak pak dej vědět,jak jsi dopadla. Doufám,že nepropásneš další cyklus a vše bude v pořádku. Drž se.