Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
5. únor 2014

@martiina_k to je zvláštní, uz si mohla mít klid a takhle se napětí porad protahuje ....

jilu04
5. únor 2014

@bonifac To už by měla být víc než duch, ale u každého je to asi jinak
@martiina_k To je zvláštní, ale třeba se jen dýl prcek zavrtal a proto i menší hodnota

bonifac
5. únor 2014

@jilu04 je to divný vid :(

jilu04
5. únor 2014

@bonifac To jo já měla taky pořád jen takový duchy a to spíš až po částečném zaschnutí

martiina_k
5. únor 2014

@jilu04 to by bylo krásné vysvětlení, že mrňousovi trvalo dýl, než se pořádně zavrtal a proto je ta hodnota menší... kéž by to tak bylo.

bonifac
5. únor 2014

@jilu04 a v 5tt odešel vid?:( no uvidím co ráno ...

jilu04
5. únor 2014

@martiina_k uvidíš, že to tak bude

jilu04
5. únor 2014

@bonifac ne ne já měla to těhu od začátku takové nějaké moc neprosperující, nejdřív prcek nešel vůbec vidět, pak jsem začala krvácet a nakonec to bylo bez srdíčka, takže jsem šla na vyčištění
a teď při tom ET se to vůbec nechytlo, takže se to nedá říct, že by odešlo v nějakém týdnu

cicinky
5. únor 2014

@jilu04 - zítra odpolko, to je škoda, to se zase nepotkáme 😢 😖

jilu04
5. únor 2014

@cicinky to jo tak hlavně, aby vše dobře dopadlo, už jsi to dostala po vysazení prášků?

mourovata
5. únor 2014

Ahoj kočky, tak já mám taky blbý zprávy ☹ stimulaci mi nenapsala, protože mám zase špatné výsledky štítné žlázy. Jak mi Jedlovská endokrinoložka snížila dávku, tak mi to zase vylítlo nahoru. Takže zítra jedu zase pro změnu do Jablonce na endokrinoligii, aby mi to co nejdříve upravili a já mohla začít stimulovat. Mokrá ale říkala, že by jsme to měli v pohodě stihnout, než doberu antikoncepci, tak maximálně za měsíc. Ale štve mě, že další měsíc budu jen čekat ☹

jilu04
5. únor 2014

@mourovata Ahojky, to tě úplně chápu, to čekání pořád na něco je šílený, to je na zbláznění. Ty to taky nemáš moc jednoduchý, co?

mourovata
5. únor 2014

@jilu04 já musím mít prostě všechno 😀

bonifac
5. únor 2014

@mourovata teda ty taky řádíš:(
Snad uz ti to brzo uteče.Čekání je fakt největší zlo na všem.

mourovata
5. únor 2014

a taky mi konečně doktorka vysvětlila ty metody, takže nás to bude stát minimálně jednou tolik co jsme počítali ☹

bonifac
5. únor 2014

@mourovata jakto?co vám doporučila?

jilu04
5. únor 2014

@mourovata Já myslela že v tomhle už máte jisto a vše vysvětleno.

mourovata
5. únor 2014

@jilu04
@bonifac původně se nám měli oplodnit sami a i s PK nám říkala doktorka max 10 tis, ale ted po výsledcích a s tou mojí endometriozou je prý malá šance, že by se sami v pohodě oplodnily, i když má manžel sperma ukázkový a doporučila PICSI, což je o 11 tis víc než jsme počítali ☹

jilu04
5. únor 2014

@mourovata To je úplně jasný, nám to taky vnucovali, ale jelikož má přítel spermoníky taky v pohodě, tak jsme dali ICSI, sice to stojí 7000, ale stačilo to, aby se jich oplodnilo 7 z 10. Nesmíš na ně tolik dát. Věř mi, nesmíš si nechat všechno líbit, jinak s tebou budou orat pořád. Sice jde o vaše dětičky, ale ber to tak, že jim jde zase o peníze, který jim za to dáš.

jilu04
5. únor 2014

@mourovata A endometrióza nemá nic společnýho s metodou oplodnění mimo tělo.

mourovata
5. únor 2014

@jilu04 no já si to taky myslela, ale jsem z toho nějak zmatená. Mě říkala, že to má vliv na kvalitu vajíček a proto doporučuje tohle

bonifac
5. únor 2014

@mourovata to se mi nezdá... Však jde jen o oplodnění a pomahani mu se praktikuje při špatném spermiu...

jilu04
5. únor 2014

@mourovata přesně souhlasím s bonif. Však pokud jste jinak oba v pohodě, tak nevidím důvod, proč to dělat takhle PICSIm.

mourovata
5. únor 2014

@jilu04
@bonifac holky tak to jste mě uklidnili, ještě to probereme s mužem, ale asi do toho PICSI nepůjdeme

jilu04
5. únor 2014

@mourovata Se podívej na nás, my do toho taky nešli a embroušky máme taky a jaký krásný

bonifac
5. únor 2014

@mourovata no hele manza má spermiogram na hraně kvůli jeho hnusnejm cigarum a mokrá nam doporučila isci ...nakonec mazel rozhodl pisci ze když uz za to platíme takovy prachy... 😀
Ale nechápu proč s dobrým spermiem nabízí to nejdražší...

cicinky
5. únor 2014

@jilu04 - jestli myslíš ty na stimulaci a ty po ET, tak ji ještě nemám
@mourovata - mám taky hyperfunkci štítné žlázy, tedy měla jsem, a byl velký problém přirozeně otěhotnět, a stejně jako ty mám endometriozu... tedy měla jsem, oba vejcovody fuč, ještě předtím u mě bylo na 99,9% jisté že budu mít mimoděložní, pokud by mi vaječníky nevzali... takže neztrácej naději a říkej si "kdo si počká, ten se prostě dočká" 😉

mourovata
5. únor 2014

@cicinky tak to jsme na tom stejně, mě teda ještě jeden vejcovod zůstal, ale stejně nesmím spontálně otěhotnět kvůli mimoděložnímu. Tak snad pod stromeček nás bude víc 😀

cicinky
5. únor 2014

@mourovata .- musíme tomu věřit a vyjde nám to 😉

martiina_k
6. únor 2014

Holky, tak hodnota mého HCG je 41,7 😒 ale prý to roste u každého jinak a uvidíme za týden ...