• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
@veverusa tak to není tak moc :slight_smile:
Děkuju si zlato
11. únor 2014 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@bonifac Není a hlavně tam fakt nechodíš často. Ale pokud ti to nějaký dr. napíše je zbytečné dávat za to peníze. Ale je dobré vědět o další možnosti :wink:
11. únor 2014 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem, omlouvám se, že jsem se takovou dobu neozvala, ale starostí a práce bylo nějak nad hlavu. Minulý týden jsme pejskovi našli na zádech bouličku, takže jsme lítali po veterinách a nakonec mu to včera radši vyřízli, aby měl klid. Takže teď už jen hlídání a čekání na výsledek rozboru, prý to byl na 99% lipomek, ale vždycky je lepší, když se to ještě dovyšetří a pak je klid. Včera hlídal mužíček, dneska a zítra já a pak zase v pátek a o víkendu on. Já tak nemám ráda, když je ten rošťák nemocný.
12. únor 2014 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@jilu04 jeezis ještě tohle...Ale neboj boulicky na zádech většinou nic neznamenají.:slight_smile:
12. únor 2014 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@bonifac Já bych taky řekla, ale ukáže se za týden, to už budeme mít výsledek histologie, víš jak jistota je jistota.
12. únor 2014 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, mám definitině potvrzené, že se nám to nepodařilo :frowning2: no ale obrečela jsem to už v pátek (ještě že jsem na tu krev u nás šla, čekat až do dneška, to by byla hrůza), takže dneska už mě to tolik nesebralo... příští kontrolu v Gennetu máme 6. 3. ... netušíte, jak časově? To začne celá stimulace znova i s těmi antikoncepčními léky (Gravistat) ? Nebo rovnou utroš, estrofem a medrol? Zajímalo by mě, kdy se budeme opět těšit, jeslti se to zadaří...
12. únor 2014 v 15:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@martiina_k Ahojky, tak to mě moc mrzí, že to takhle dopadlo. Vy nemáte nic zamražené?
12. únor 2014 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@jilu04 máme, máme tam ještě dva, vkládali jsme jedno a teď vložíme také jedno, takže máme na dva pokusy...
12. únor 2014 v 15:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@martiina_k tak to je v pohodě, teď tě nechají normálně odmenst. a pokud už máš z předtím hotovou hysteroskopii, tak hned další MS začneš papat medrol a estrofem a asi tak 17. den cyklu by měl být transfer, já to mám taky tak.
12. únor 2014 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@jilu04 takže zhruba za měsíc a půl?
12. únor 2014 v 15:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@martiina_k asi tak nějak by to mělo vycházet, nejdřív tě nechají teď normálně odmenst., pak se počká na další spont. MS a pak vypukne zase polykací rituál léků
12. únor 2014 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@martiina_k to je mi líto :( Achjo... Ty podzimcata se rozhodli ze nam nedopreji porod do padajícího listí, asi bude holt dáreček pod stromeček no :slight_smile:
12. únor 2014 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@bonifac právě jsem to počítala a nevím, jeslit se to pod stromeček stihne :sweat_smile: spíš to asi vidím na nový rok... každopádně kdyby se mrně narodilo kolem vánoc, tak bude mít prdlajs z oslav narozenin :frowning2: Jako dneska už mě to fakt nechává klidnou, žádné slzy, žádný splín, to všechno bylo v pátek, takže teď už jsem fakt v pohodě. Ale je škoda, že to nevyšlo na podzim. Mohly jsme přes léto hezky chodit v šatičkách, ukazovat krásná bříška, takhle budem chodit zachumlané v manželových mikinách a budnách :grinning: :grinning: :grinning: ale to je fuk že? Hlavně aby se nám ty mimča udržely...
12. únor 2014 v 16:07  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@martiina_k Přesně jak říkáš hlavně aby se udrželi :slight_smile:
Já uz mám na cestě gynex,aloe vera a nosifol.
Teď se zaměřím na vymalování,zahonky na zahradě,potřebuju udělat bydlení slepicim a výběh konim.
Vycistim hlavu a tělo :slight_smile:
12. únor 2014 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Myslíte, že můžu vzít syna na odběr do Gennetu? Nemám hlídání. A v kolik tam mám být. Já to zapomněla (730-830?)
Díky
12. únor 2014 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@martiina_k Mrzí mě to.
To záleží co plánujete - KET nebo celý IVF. Jestli jen KET, tak od první dne MS bereš Medrol a Estrofem a mezi 9. a 11. dnem kontrola a kolem 17. dne cyklu transfer.
12. únor 2014 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@martiina_k Jé pardon, četla jsem odshora a hned psala. Ale je to tak jak psala Jilu
12. únor 2014 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@veverusa - KET.... díky všem za odpovědi... Jinak syna na odběr krve vzít můžeš určitě...
12. únor 2014 v 19:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@veverusa určitě ho vezmi,je to fofr,jen te dobnou a pošlou pryč,abyste tam byli hlavně do 9h
12. únor 2014 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@martiina_k @bonifac No zkusíme to stihnou, ale ráno bývám nepoužitelná a ještě s Matějem :unamused:
12. únor 2014 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@veverusa to ti věřím :( já teď začnu chodit do práce a to bude taky masakr... Od vánoc sem chodila týden do práce jinak si valim šunky doma.
12. únor 2014 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@bonifac přesně, v letošním roce jsem byla v práci šest dní, tak to zítra bude záhul :sweat_smile:
12. únor 2014 ve 22:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@martiina_k mě se tam tak nechce!!!
13. únor 2014 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@bonifac tak já už tu od sedmi jsem :D běžím dál pracovat...
13. únor 2014 v 10:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
V Gennetu ticho,jediná sestra,zhanusto :grinning:
13. únor 2014 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@veverusa tak coooo ?
13. únor 2014 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak jsem dneska na kontrole 2 týdny po HSK dopadla na vynikající, Vše zahojeno, sliznice vysoká a pokud se do dvou týdnů nedostaví MS, tak kontrolní UZ a krev a podle toho se domluvíme co a jak dál. :slight_smile:
@bonifac Ty jo a v kolik jsi tam byla?
13. únor 2014 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jilu04 no tak parad!můžeš aspoň začít odznova :slight_smile:
Tyjo myslím ze ňák kolen půl druhé :slight_smile:
13. únor 2014 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@bonifac To teda už se moc těším, až se to zase nějam pohne z bodu mrazu. Tak to jsme se tam vystřídali, já něco po jedný odcházela.
13. únor 2014 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tam mám po HSK zákrok dopadl tak, že mám neprůchodný vejcovody. Když jsem byla na pokoji tak manželovi řekly, že si může odskočit a pak se vrátit a když se chtěl vrátit tak ho dole na recepci sestry nepustily to fakt nechápu docela mě to nakrklo....Jinak mě ISCI fakt nemine....Nevíte co mě teď čeká ? Na výsledky genetiky teprve čekám....
13. únor 2014 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek