Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
11. únor 2014

@veverusa tak to není tak moc 🙂
Děkuju si zlato

veverusa
11. únor 2014

@bonifac Není a hlavně tam fakt nechodíš často. Ale pokud ti to nějaký dr. napíše je zbytečné dávat za to peníze. Ale je dobré vědět o další možnosti 😉

jilu04
12. únor 2014

Ahojky všem, omlouvám se, že jsem se takovou dobu neozvala, ale starostí a práce bylo nějak nad hlavu. Minulý týden jsme pejskovi našli na zádech bouličku, takže jsme lítali po veterinách a nakonec mu to včera radši vyřízli, aby měl klid. Takže teď už jen hlídání a čekání na výsledek rozboru, prý to byl na 99% lipomek, ale vždycky je lepší, když se to ještě dovyšetří a pak je klid. Včera hlídal mužíček, dneska a zítra já a pak zase v pátek a o víkendu on. Já tak nemám ráda, když je ten rošťák nemocný.

bonifac
12. únor 2014

@jilu04 jeezis ještě tohle...Ale neboj boulicky na zádech většinou nic neznamenají.🙂

jilu04
12. únor 2014

@bonifac Já bych taky řekla, ale ukáže se za týden, to už budeme mít výsledek histologie, víš jak jistota je jistota.

martiina_k
12. únor 2014

Tak holky, mám definitině potvrzené, že se nám to nepodařilo ☹ no ale obrečela jsem to už v pátek (ještě že jsem na tu krev u nás šla, čekat až do dneška, to by byla hrůza), takže dneska už mě to tolik nesebralo... příští kontrolu v Gennetu máme 6. 3. ... netušíte, jak časově? To začne celá stimulace znova i s těmi antikoncepčními léky (Gravistat) ? Nebo rovnou utroš, estrofem a medrol? Zajímalo by mě, kdy se budeme opět těšit, jeslti se to zadaří...

jilu04
12. únor 2014

@martiina_k Ahojky, tak to mě moc mrzí, že to takhle dopadlo. Vy nemáte nic zamražené?

martiina_k
12. únor 2014

@jilu04 máme, máme tam ještě dva, vkládali jsme jedno a teď vložíme také jedno, takže máme na dva pokusy...

jilu04
12. únor 2014

@martiina_k tak to je v pohodě, teď tě nechají normálně odmenst. a pokud už máš z předtím hotovou hysteroskopii, tak hned další MS začneš papat medrol a estrofem a asi tak 17. den cyklu by měl být transfer, já to mám taky tak.

martiina_k
12. únor 2014

@jilu04 takže zhruba za měsíc a půl?

jilu04
12. únor 2014

@martiina_k asi tak nějak by to mělo vycházet, nejdřív tě nechají teď normálně odmenst., pak se počká na další spont. MS a pak vypukne zase polykací rituál léků

bonifac
12. únor 2014

@martiina_k to je mi líto :( Achjo... Ty podzimcata se rozhodli ze nam nedopreji porod do padajícího listí, asi bude holt dáreček pod stromeček no 🙂

martiina_k
12. únor 2014

@bonifac právě jsem to počítala a nevím, jeslit se to pod stromeček stihne 😅 spíš to asi vidím na nový rok... každopádně kdyby se mrně narodilo kolem vánoc, tak bude mít prdlajs z oslav narozenin ☹ Jako dneska už mě to fakt nechává klidnou, žádné slzy, žádný splín, to všechno bylo v pátek, takže teď už jsem fakt v pohodě. Ale je škoda, že to nevyšlo na podzim. Mohly jsme přes léto hezky chodit v šatičkách, ukazovat krásná bříška, takhle budem chodit zachumlané v manželových mikinách a budnách 😀 😀 😀 ale to je fuk že? Hlavně aby se nám ty mimča udržely...

bonifac
12. únor 2014

@martiina_k Přesně jak říkáš hlavně aby se udrželi 🙂
Já uz mám na cestě gynex,aloe vera a nosifol.
Teď se zaměřím na vymalování,zahonky na zahradě,potřebuju udělat bydlení slepicim a výběh konim.
Vycistim hlavu a tělo 🙂

veverusa
12. únor 2014

Myslíte, že můžu vzít syna na odběr do Gennetu? Nemám hlídání. A v kolik tam mám být. Já to zapomněla (730-830?)
Díky

veverusa
12. únor 2014

@martiina_k Mrzí mě to.
To záleží co plánujete - KET nebo celý IVF. Jestli jen KET, tak od první dne MS bereš Medrol a Estrofem a mezi 9. a 11. dnem kontrola a kolem 17. dne cyklu transfer.

veverusa
12. únor 2014

@martiina_k Jé pardon, četla jsem odshora a hned psala. Ale je to tak jak psala Jilu

martiina_k
12. únor 2014

@veverusa - KET.... díky všem za odpovědi... Jinak syna na odběr krve vzít můžeš určitě...

bonifac
12. únor 2014

@veverusa určitě ho vezmi,je to fofr,jen te dobnou a pošlou pryč,abyste tam byli hlavně do 9h

veverusa
12. únor 2014

@martiina_k @bonifac No zkusíme to stihnou, ale ráno bývám nepoužitelná a ještě s Matějem 😒

bonifac
12. únor 2014

@veverusa to ti věřím :( já teď začnu chodit do práce a to bude taky masakr... Od vánoc sem chodila týden do práce jinak si valim šunky doma.

martiina_k
12. únor 2014

@bonifac přesně, v letošním roce jsem byla v práci šest dní, tak to zítra bude záhul 😅

bonifac
13. únor 2014

@martiina_k mě se tam tak nechce!!!

martiina_k
13. únor 2014

@bonifac tak já už tu od sedmi jsem :D běžím dál pracovat...

bonifac
13. únor 2014

V Gennetu ticho,jediná sestra,zhanusto 😀

bonifac
13. únor 2014

@veverusa tak coooo ?

jilu04
13. únor 2014

Ahojky holčiny, tak jsem dneska na kontrole 2 týdny po HSK dopadla na vynikající, Vše zahojeno, sliznice vysoká a pokud se do dvou týdnů nedostaví MS, tak kontrolní UZ a krev a podle toho se domluvíme co a jak dál. 🙂
@bonifac Ty jo a v kolik jsi tam byla?

bonifac
13. únor 2014

@jilu04 no tak parad!můžeš aspoň začít odznova 🙂
Tyjo myslím ze ňák kolen půl druhé 🙂

jilu04
13. únor 2014

@bonifac To teda už se moc těším, až se to zase nějam pohne z bodu mrazu. Tak to jsme se tam vystřídali, já něco po jedný odcházela.

limlim
13. únor 2014

Ahoj tam mám po HSK zákrok dopadl tak, že mám neprůchodný vejcovody. Když jsem byla na pokoji tak manželovi řekly, že si může odskočit a pak se vrátit a když se chtěl vrátit tak ho dole na recepci sestry nepustily to fakt nechápu docela mě to nakrklo....Jinak mě ISCI fakt nemine....Nevíte co mě teď čeká ? Na výsledky genetiky teprve čekám....