Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
17. bře 2014

@mourovata vidíš a ona možná i bude 😉

martiina_k
17. bře 2014

@mourovata Tak to jo... no tak držím palce, aby vám se jich vyvíjelo co nejvíc... když ty půjdeš v sobotu (ale asi spíš v pátek ne?) tak to na tom budeme skoro stejně, a budem se aspoň podporovat v čekání... kdo se přidá?

limlim
17. bře 2014

holky díky za info -)

cicinky
17. bře 2014

@martiina_k - já bych se chtěla přidat, ale tak rychle to asi nezvládnu 😀

iq_tester
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martiina_k
17. bře 2014

@cicinky tak se přidáš potom 🙂 ty se teď hlavně soustřeď na vajíčka, ať jich máš co nejvíc a co nejkvalitnějších....

cicinky
17. bře 2014

@limlim
@martiina_k
@jilu04
holky vidíte taky tu poznámku?

Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
Dnes v 18:40 • iq_tester

jilu04
17. bře 2014

@cicinky jo jo vidím

mourovata
17. bře 2014

@martiina_k no doktor mi říkal, že to vychází na neděli, tak se prý uvidíme v sobotu, ale že mi to ještě upřesní 😉

martiina_k
18. bře 2014

@cicinky no prosím tě... co tam bylo? ANi nevím, ale vím že jsem to četla, ještě jsem ti odpovídala... to admin nemá na práci nic jiného než študovat naše babské tlachy 😅

mourovata
18. bře 2014

Tak holky z 11 nám jich oplodnili 8 a vyvíjí se jich jen 5 zatím 😒

bonifac
18. bře 2014

@mourovata to ke hezky počet oni se ještě nejaky probudí 🙂

martiina_k
18. bře 2014

@mourovata to bude dobré, zbydou vám tak tři a budeš nadšená jako já 🙂 ono to ze začátku vypadá, že jich je hodně, ale když si přečteš ty statistiky, tak se daří oplodnit tak 70%, což u vás vyšlo a otázkou je, kolik se jich vyvííjí. Dost často tady holky píšou že jim zůstalo jedno nebo dvě. Tkaže když jich budete mít tři a víc, tak to bude super počet. Jinak vy jste rozhodnutí, že si necháte zavést jedno? Nebo dvě? Důležté je, né kolik jich zůstane, ale aby byly kvalitní a zavrtaly se a vydržely 🙂 to je podstatné... kdybys měla třeba 10 embryí, ale byly špatné kvality, tak ti to k ničemu nebude, takže to ber pozitivně.

bonifac
18. bře 2014

@jilu04 do teď sem byla v klidu ale uz dva dny po spozdeni a začínám nervoznet.😀
Jak si na tom?

mourovata
18. bře 2014

@martiina_k díky moc, já chci avádět jen jedno, jen pokud by byly špatné kvality a víc by jich nebylo tak 2

megara
18. bře 2014

Ahoj dámy,
dlouho jsem tu nebyla, a tak mi trvalo nějakou chvilku než jsem přečetla to co jste tady napovídali 😀 , ale zvládla jsem to 🙂
U nás zatím nic nového, krom toho že jsem nabrala 3 kila a mrcha červená dorazila až po měsíci a půl, úžasný, možná proto jsem nabrala. 7.4. jsem objednaná do Gennetu, abychom se domluvil kdy to vypukne znovu, už se hodně těšíííííííííííííím 😀 🙂

martiina_k
18. bře 2014

@megara tak to je super, že jsi tu zase s námi... taky se moc těším, až bude embryjko ve mě....

jilu04
18. bře 2014

Ahojky holky, tak dlouho jsem čekala, až zabere vyvolávačka a konečně budeme moct jít na KET, až jsem si dneska v práci jen tak ze zvědavosti skusila udělat testík, výsledek mě málem položil a ten malinkatej flíček uvnitř mě ještě víc.
Takže pokud máte třeba jen poloviční šanci na spont. těhu, PCO a všechno možné, ještě to neznamená, že to nevyjde přírodně.

martiina_k
18. bře 2014

@jilu04 týýýýjo, tak to je báječná zpráva.... velká gratulka

cicinky
18. bře 2014

@jilu04
A CO ŽE JSEM TI TO PŘED PÁR DNY PSALA????? 😀 😀 😀 😀 😀
To je bombáááááááááááááááááááááááááááá 🙂

jilu04
18. bře 2014

@martiina_k moc děkuji, jen je přede mnou ještě nekonečných 37 týdnů, možn tomu taky pomohly ty vitamíny, co mi dr. poradila, každopádně je to zázrak, letošní rok bude plodný pro nás všechny, já to cítím

jilu04
18. bře 2014

@cicinky já vím, jen jsem tomu ani malinko nevěřila, ten testík byl dneska spíš jen tak, abych věděla, co mám zítra mojí obvoďačce říct, až se mě zeptá, jak jsem na tom, jsem na to koukala jako blázen

cicinky
18. bře 2014

@jilu04
Zlatíčko, já ti to tak přeji 😀
Byla bych taky ráda, kdyby se to u nás povedlo, zvláště potom, co do sebe teď píchám 😒 , to je dávka jak pro koně 😀 , až z toho mám lívanec o velikosti 5x5 cm ☹ a bolí to ...
Ale doufám... doufám v pozitivní výsledek 🙂

jilu04
18. bře 2014

@cicinky uvidíš že bude pozitivní, bude dětí jako smetí, co ti k tomu doporučili papat?

martiina_k
18. bře 2014

@cicinky bude, druhá šance je naše 🙂

@jilu04 to víš že tomu pomohly i všechny ty hormony a všechno okolo... je to štěstí, když to takhle vyjde a ty si toho teď budeš umět vážit, protože jsi prošla tím, když to nejde...
Mě teda ani nikdo neříkal, že bych měla "zobat" nějaké vitamíny ☹

cicinky
18. bře 2014

@martiina_k - bude naše, FAKT TOMU VĚŘÍM, zvláště teď po té bombičkové zprávičce od jilu 😀

@jilu04 - taky mám takový dojem, že tohle bude plodný rok 😀

jilu04
18. bře 2014

@martiina_k no mě poradila kamarádka si koupit nosifol (inofolic) a dr. mi ještě poradila calibrum babyplan, poctivě jsem papala a pila a ejhle on se stal zázrak
to si piš, že si toho budu vážit, dokonce mi ani nějak moc zatím nevadí, že mi je na blinkání, tlačí mě podbřišek a neskutečně mě bolí prsa

jilu04
18. bře 2014

@cicinky si piš, na vánoce nás bude mnohem víc 😉

cicinky
19. bře 2014

@jilu04 - mám tuto sestavu:
ráno 0,5 medrolu (to je na tu endometriózu) a 1 tabletku kyseliny listové
večer 5tinkovou dávku menogonu a k tomu Letrox (to mám zase na ředění krve)
baštit mám normálně, jen trochu zvýšit dávku proteinů 😉

Co jsi baštila ty? 🙂

bonifac
19. bře 2014

@jilu04 zo je krásný 🙂 po tom všem čím sis musela projit teď tahle paráda!
Sem naka namekko 😀