Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
28. bře 2014

@jilu04 - nezabírá ☹, ale snad se to probere, dala jsem si dávku jogurtu a mrkvičky 😀
@megara - doufám, ale jsem i klidnější, než když to bylo poprvé 😉
Snad je tohle i naposledy.... 😅

jilu04
28. bře 2014

@cicinky tak jedině ještě zkusit trochu víc pohybu a pořádně to tam prohýbat, jinak mě už nic nenapadá, pamatuju si, že jsem byla taky po odběru pěkně nafouklá a asi za dva dny to odeznělo

cicinky
28. bře 2014

@jilu04 - snad to odezní, dnes jsem byla na takové delší procházce, a to stejně nezabralo, až teplíčko v autě mi trošku pomohlo, třeba až pojedu večer pro mužíčka do práce, tak to zase zabere 😀

jilu04
28. bře 2014

@cicinky tak snad jo, uvidíš, na každýho působí asi něco jiného, snad se ti brzy uleví

cicinky
29. bře 2014

@jilu04 tak to nezabralo ☹, v nejhorším mám doma gutalax 😉
Snad se to během dne zlepší 🙂

megara
29. bře 2014

Ahoj dámy
je sobotenka a já jsem zase v práci 😒
Včera jsem byla na další hodině, na cvičení Mojžíšové, opět jsem objevila svaly o kterých sem nevěděla, svaly pánevního dna jako by tam nebyli ☹ , takže k zádům a nohám, cvičím svaly pánevního dna a šikmé břišní svaly (to jsou jediné svaly o kterých jsem věděla 🙂 )
@cicinky mě pomáhalo sezení v autě, měla jsem u toho zmáčklé břicho a to jsem doma voněla až hrůza 🙂

martiina_k
29. bře 2014

@cicinky nenapsala jsi nám dnešní hlášení? Kolik bublinek se vám vyvíjí?

jilu04
29. bře 2014

@cicinky Ahojky, tak co dětičky, jak se jim daří?

cicinky
29. bře 2014

@jilu04
@megara
@martiina_k
Tak děvčátka, stále jich je 10, ale jedno se nám malinko zpožďuje ☹, počítám, že do úterý jich zbyde tak 6 a budu ráda, ale i tak je to super! 😀
A co nového u vás zlatíčka? 🙂

martiina_k
30. bře 2014

@cicinky týýýjo, cokoliv víc než tři je luxus.... to je fakt bomba.... a co jste udělali jinak, že předtím vydrželo jen jedno a teď je jich kvalitních tolik?
U mě nic nového (ale to je dobře) - bříško mě nebolí, překvapivě ani prsa, cítím se výborně a věřím, že bublinka se u mě zahnízdila. Příští neděli si udělám test...

jilu04
30. bře 2014

@cicinky Tak to je super, já bych řekla, že jich zůstane 9.
U mě nového jen to, že jsem sebou včera flákla doma a probudil mě až pejsek, který se snažil mě probudit. Začíná to být celkem sranda.
@martiina_k To je skvělý, že je ti takhle dobře, to ti závidím a kdy ti dávali prcka?

martiina_k
30. bře 2014

@jilu04 KET byl v ponddělí.

cicinky
30. bře 2014

@martiina_k - mám o hodně zvýšenou dávku hormonů a beru medrol 0,5 oproti té 1/4 z minula
@jilu04 - ty jsi omdlela???????

Holky, stále jsem jak meloun, hrozně mě to tlačí a když už se mi povedlo dojít si na WC, tak žádný velký zázrak, myslíte že bych mohla trošku nějakého projímadla?

martiina_k
30. bře 2014

@cicinky Medrol asi na vajíčka působit nebude, já beru celou tabletku a vaječníky se nestimulovaly - ani nebyl důvod. Tak asi prostě jen "nějaký dobrý oddíl" 😅

cicinky
30. bře 2014

@martiina_k Medrol mám kvůli té endometrióze, ta mě posledně hodně ovlivnila 😉

martiina_k
30. bře 2014

@cicinky Ještě se vyjádřím k tomu tvýmu zažívání - ty máš nafouklé břicho a prdíš, nebo nemůžeš jít na velkou? Jestli ta druhá varianta, tak mě vždycky protáhne zelí - udělám si zelňačku a jde to asi tak hodinu až dvě od snězení úplně samo 😅

cicinky
30. bře 2014

@martiina_k - obojí dvojí velký problém 😒
Teď mám fakt místo pupku meloun 😀 a ještě to bolí a tlačí 🙄

martiina_k
30. bře 2014

@cicinky do projímadla bych nešla, tím si rozhodíš zažívání. Vyzkoušela bych něco, co máš osvědčeného. U mě funguje ta zelňačka, potom když jsem dřív jedla méně zdravě, tak jsem měla rychlejší krok po osmažených plátkách brambor s mlékem - jako jsem je osmažila, posolila a dala si k tomu tatarku a kečup a zapíjela mlíkem, to mi strašně chutnalo, ale střeva na to říkala něco jiného.... no přemýšlím co je ještě u mě projímavé... asi něco hodně tučného.

cicinky
30. bře 2014

@martiina_k maminka dneska pro mě vyrobila králička se zelím, tak do 45 minut dám vědět, co to se mnou udělalo 😀
Jinak mám radar na restaurace, jakmile v restauraci mají a pracují s UHO (univerzální hnědá omáčka), tak do 15ti minut to vím 😀

martiina_k
30. bře 2014

@cicinky no tak s manžou zajděte do nějaké "knajpy" a máš po starostech 😅

jilu04
30. bře 2014

@martiina_k To už by mohlo být něco vidět ne? Nebo se necháš radši pak překvapit?
@cicinky jo jo nějak jsem to neustála, začínám vážně uvažovat o tom, že zůstanu doma, min. do doby, než mi bude líp a pak bych se sem znovu na chvilku vrátila.Já myslím, že bys mohla nějaké to projímadýlko, aspoň se ti uleví.

martiina_k
30. bře 2014

@jilu04 no sedmý den, nevím nevím, minule jsem testovala jedenáctý a i tak to byla slabá čárka, žádná dálníce. Navíc i přesto, že test vyšel pozitivně, tak to nevyšlo, tak se nebudu zbytečně těšit, pokud by to nemělo vyjít. Test udělám v neděli a v pondělí půjdu na krev.

cicinky
30. bře 2014

@jilu04 - já být tebou, tak se na to vykašlu, mimi je důležitější a cítit se dobře také 🙂
@martiina_k - asi vyrazíme, zatím nebublám, ale při té dávce zelí, kterou jsem zbombardovala to snad už klapne 😀

jilu04
30. bře 2014

@martiina_k Jo tak to znám s těma testama, já měla taky po tom ET pozitivní testy a nevyšlo to, až jsem se bála, si ho teď udělat a asi kdyby mě k tomu nepřekecaly holky v práci, tak bych si ho neudělala.
@cicinky To jo, asi poslechnu svoje tělo a zůstanu doma, začíná to být docela zápřah, to jsem to dneska už od 7 a při pomyšlení, že ještě 5 hodin, tak mě klepne, ještě že je relativní klid.

cicinky
30. bře 2014

@jilu04 - no tý brďo, 12ky? tak to bych asi nedala :/

jilu04
30. bře 2014

@cicinky to víš holka v nemocnici se to jinak moc nedá

martiina_k
30. bře 2014

@jilu04 já bych se být tebou na tu práci taky vykašlala. Já hodlám být na neschopence celé těhotenství. Uvažuju teda, že když mi bude jooo hodně dobře, tak půjdu po třetím měsíci do práce, ale tempo si udělám hooodně pohodové. Žádné stresy. Pokud budou ale jen trošku nevolnosti nebo mi nebude dobře celkově, budu unavená a tak, tka to vůbec nebudu hrotit a budu doma.

martiina_k
30. bře 2014

@jilu04 ty jsi trdlo, pracuješ v nemocnici a nejdeš na rizikové? Co jsi? Sestra? Ještě řekni někde na chíře nebo neurologii a taháš pacoše...

jilu04
30. bře 2014

@martiina_k jo jo pracuju v nemocnici, ale na gyndě, takže tu nikoho netahám a zase si říkám, že těhotenství není nemoc, abych s tím zůstávala doma a zbytečně se pozorovala a hlavně si říkám, že tady budu líp hlídaná, než kdybych byla doma a nevolnosti se dají zvládnout i tady zatím.

martiina_k
30. bře 2014

@jilu04 a nemohli by tě přeřadit do ambulance? Dělala bys jenom denní, osmihodinové a práce v ambulanci bude méně náročná..