Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
8. dub 2014

@cicinky no asi jo, povídal o tom ještě doma 😀

cicinky
8. dub 2014

@jilu04 😀 😀 😀 😀
Živě to vidím 😀
To u nás bylo veselo už jen u toho testu 😀

jilu04
8. dub 2014

@cicinky to věřím, ty chlapi to tak hezky prožívají po svém

marcule
8. dub 2014

@jilu04
@jilu04 takze se ze dvou na prvni ET nechytlo ani jedno?ja to priteli rikala ze neni hned jiste ze se chyti obe..pujdeme taky asi do dvouch

cicinky
8. dub 2014

@jilu04 Já jsem zvědavá na zítřejší ráno 🙂

martiina_k
8. dub 2014

@marcule já se na to ptala, co je lepší, on ti to teda nikdo přesně neřekne, ale co jsem se dozvěděla, tak u zavední dvou embryí je jen o 8% větší šance na úspěch, než při jednom, což je teda dost málo, to mě překvapilo, ale o 25% vyšší, že teda budou dvojčata, což je pochopitelné 🙂 Jinak ono když si při prvních dvou ET necháš zavést jen jedno, tak ti pojištťovna hradí čtyři místo třech pokusů, to je také celkem důležitá informace. Nevím jak je to potom s KET. Mě třeba moje gynekoložka poradila, abych si pro začátek nechala zavést jedno, tak jsem ji poslechla. Navíc mám menší dělohu, takže se obávám, že by dvě mimča nezvládla...

jilu04
8. dub 2014

@marcule bohužel nechytlo, ale asi to tak příroda nechtěla, měla s námi jiný plány
@cicinky já jsem za tebe taky napnutá jako kšandy, pak hned písni, jaká je tam tlustice 😉

cicinky
8. dub 2014

@jilu04 Vyfotím a dám do alba 😉, slibuju 🙂

elysion
8. dub 2014

@martiina_k Děkuji moc za podrobné popsání a na zítra přeji hodně štěstí 🙂

marcule
8. dub 2014

@elysion taky preju at to zitra dobre dopadne

marcule
8. dub 2014

@martiina_k musim zajit na pojistovnu ale nejspis jsem pry asi diky te stopnute stimulaci uz o 1 transfer prisla,uvidime jak vse bude ale proti zavedeni 2 embryi nejsm 🙂 u me byl problem jen ve vajickach jinak je vse v poradku.pockame jak se vse bude vyvijet,kolik bude vajicek a embryi pak se rozhodneme,tobe moc preju at to na podruhe vyjde.Podle toho co jsi psala tak se po prvnim ET chytlo a pak se dal prestalo vyvijet?my se dozvime zitra jak to s nami bude,

martiina_k
8. dub 2014

@marcule na tu pojištovnu musíš zajít? Mě to vyřídil gennet sám, ale ty se asi musíš poradit ohledně toho, ejslti je ten jeden pokus vyčerpaný nebo není co? To je teda k vzteku jeslti ti to budou brát jako placený pokus. Zkus se s nima domluvit, zda bys to třeba nemohla uhradit, protože tam těch "zákroků" vykázaných na pojištovnu nemohlo být tolik, jak při celém transferu a jakoby sis ten "částečný" pokus doplatila, jesti mi rozumíš.

bonifac
8. dub 2014

kočky omlouvám s že nedočítám celé ale nějak ste se rozkecali 🙂

@martiina_k jak jsi na tom jdes zítra?
@cicinky testujes? 🙂

martiina_k
8. dub 2014

@bonifac jj, jdu zítra. Dneska je mi celý den zle, mám nízký tlak (měla jsem teda taky jenom jedno kafe místo běžných dvou), jsem unavená, mám boláky v puse, od neděle mě bolí v krku a dneska se přidalo špatně od žaludku, asi na mě leze nějaká chřipka nebo co... zítra se to rozsekne...

marcule
8. dub 2014

@martiina_k v sanusu jak to ukoncil rikal ze pokusy hrazene pojis.me zustavaji ale dr.mokra rikala ze tim padem bych mela narok jen na 3.a ted nevim jestli si treba nemohl vykazat treba cely transfer i kdyz lecba v sanusu byla ukoncena jeste pred zahajenim dalsi stimulace.!? Proste tam musim zajit a vse to zjistit jak to je..

marcule
8. dub 2014

@martiina_k treba to ma svuj duvod a zitra se jeste budes divit... 🙂 hlavne bud v klidu

cicinky
8. dub 2014

@martiina_k to jsou nervíky, kdyby to jen šlo, tak bych ti poslala hodně síly, bude to dobré uvidíš 🙂
@bonifac zítra ráno budu testovat 😉, foto dodám 🙂

bonifac
8. dub 2014

@martiina_k tehu se taky tváří jako chřipajzna tak uvidíš 🙂 mě ale dneska taky nejsní dvakrát... to je tm tlakem
@cicinky no to bys měla jinak bude zle :D

cicinky
8. dub 2014

@bonifac to bych si ani nedovolila 😀

megara
8. dub 2014

téda koukám že jste se nějak rozhovořili

@martiina_k @cicinky @bonifac já myslím, že to bude dobrý dámy, ti Vaši prďolkové o sobě dávají vědět každý jinak 🙂 🙂

cicinky
8. dub 2014

@megara a my jim fandíme, aby se udrželi 🙂

cicinky
9. dub 2014

@jilu04
@marcule
@martiina_k
@bonifac
@megara
@limlim
Takový je stav mého dušíka 🙂
Vrchní je z dnešního brzkého rána (2.30) a spodní ze včerejší 22.hodiny 😉
Snad se mi to povedlo, alespoň trošku vyfotit 🙂

martiina_k
9. dub 2014

@cicinky no je tam 😅 ale ten šestý den se mi zdálo, že je vidět víc že? Tak já jsem zpátky za toho odběru, takže zase čekat na odpoledne... venku byla zima jako prase, nějak jsem asi prochladla od nohou, nemůžu si je zahřát a spouští se mi rýma ... achjo...

marcule
9. dub 2014

no tak ja ji tam taky vidim tak to jsem zvedava jak dopadne ta krev,treba bude jeste silit 🙂 vypada to skvele 🙂 ja vstavam po nocni,udelam ze sebe cloveka a za hodku vyrazime smer Gennet 🙂

jilu04
9. dub 2014

@cicinky já bych taky řekla, že je tam moc hezky vidět, tak snad bude znamenat už jen samá pozitiva a k vánocům vás bude o jednoho víc 😉
@martiina_k Uvidíš, že to dopadne dobře a potřebude mimísek jen trochu víc času než se pořádně projeví, ten náš prďolka je třeba o týden mladší než gestační váček, třeba jsi na tom úplně stejně

martiina_k
9. dub 2014

@jilu04 no kdyby to, že je mi od včerejška zle od žaludku znamenalo, že se mrňous hlásí na svět, tak to bych byla nejšťastnější. Jinak se teď projevím jako negramot, ale co je gestační váček?

jilu04
9. dub 2014

@martiina_k je to možný, já ze začátku měla průjem a zvracela, pak se to vystřídalo za příznaky chřipky, byla jsem celé dopoledne malátná, bolelo mě snad i dýchat a k tomu jsem zvracela.
Gestační váček je ta černá bublina, ve kterém se vyvíjí mimčo.

megara
9. dub 2014

@cicinky já to taky vidím, jsou krásně vidět a teď už bude jenom sílit 🙂🙂
@martiina_k tobě taky poroste to hcg jen nahoru 🙂🙂 gestační váček je obal ve kterém je miminko pokud se nepletu

cicinky
9. dub 2014

@martiina_k - ve 14hodin očekávám samé lepší zprávy 🙂, ta první se mi povedla lépe vyfotit, jinak jsou téměř stejné 😉
Akorát ta noční je taková slabší 🙂
@jilu04 taky se za to modlím 🙂, byl by to hezký dáreček 🙂
Mimochodem, 2 dny jsem měla průjem, teď už je to lepší, ale když na mě jde prdík, utíkám na balkón, jsem jak nebezpečná chemická zbraň 😀
@megara ono to nešlo moc vyfotit, ale snad tam něco vidět je 🙂

Jinak děvčátka, dnes jsem si to vyrazila koupit testy, chtěla jsem 2, jeden na sobotu a jeden na pondělí, a tak jsem si to pěkně nadiktovala, zaplatím, vylezu ven a čtu, že v jednom balení jsou 2 testy 😀
Takže já jsem si nevědomky udělala zásobu snad na každý den 😀

jilu04
9. dub 2014

@cicinky Tak to je bezva, to můžeš testovat každý den a pozorovat, jak sílí a jak se blížíš k cestě k miminku 🙂