Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
9. dub 2014

@cicinky ja tinnrvim posledně sem měla uz týden po et ducha ... Teď se mi sili vodami v bříšku,dneska to je fakt sila tak to možná v pátek zkusím 🙂

megara
9. dub 2014

@martiina_k pokud ti pondělní test opravdu potvrdí, že to nedopadlo dobře, tak mě to moc mrzí ,když to nevyšlo teď vyjde vám to příště, ale ještě neztrácím naději 🙂

@bonifac a @cicinky bude dobrý, brzo se zařadíte k těhulým 🙂🙂

cicinky
9. dub 2014

@bonifac já jsem zvědavá, jak to u mě dopadne, zatím náznak ms nikde, akorát mám pocit, jako by se mi nefukovala děloha, zvláštní pocit, když stojím a najednou se to tak nějak tam chruje 😀
V pátek čekám dráhu // 😉

cicinky
9. dub 2014

@megara budu se snažit, ale dokud opravdu nebude slyšet srdíčko, nevěřím 😀

marcule
9. dub 2014

@cicinky moje řeč dokud neni padny dukaz taky neuvěřím..my dnes dopadli velmi dobře..jupíííí 🙂

martiina_k
9. dub 2014

@marcule co vám řekli? Máte už dárkyni?

marcule
9. dub 2014

@martiina_k ano maji darkyni ..11.7. Pujde k odběru vajiček a ja pět dní poté na ET..jak jsi na ty Marti,třeba se to opravdu vše ještě ukáže dobře nebo ti už řekli že je to ztracene,moc na tebe myslim a vživam se do tve situace ktera mě čeka take a nahani mi strach... 😒

marcule
9. dub 2014

@marcule take jsem vyfasovala antikoncepci a začnu zobat...Gravistat 125 😉

martiina_k
9. dub 2014

@marcule asi budeš mít tu stimulaci stejnou jako já, také jsem takhle začínala. No mě ta vrchní sestra řekla, že nepředpokládá, že by to rostlo. Jako vyloučit to asi nemůže, protože jak řekl primář, z medicínského hlediska je spousta věcí nemožných, ale v životě se občas stanou, takže při UZ kontroluje i moje vaječníky, prý co kdyby... Takže asi tak.. já už jsem se s tím smířila v podstatě v pondělí. Stejné chyby, stejné známky 😅 v pondělí jdu teda znovu na krev, ale už půjdu do práce.

cicinky
9. dub 2014

@marcule ty jo, super pokrok, takže se k nám brzy přidáš, no brzy, za 4 měsíce, ale stejně je to fajn 😉

marcule
9. dub 2014

@martiina_k a čim by to teda mohlo byt že se to takhle nedaří ti nikdo neřekl

marcule
9. dub 2014

jo jo v to doufaaam za 3 mesice transfer 🙂 to utece jak voda..

marcule
9. dub 2014

@marcule zmena CAR byla ta nejlepsi volba..pan dr.Packal by z nas jen tahal penize a zbytecne by me znovu stimuloval a vysledku bych se nedobrala jen bych se psychicky trapila..po 3 navstevach v Gennetu to nabralo ohromny a neuveritelny posun k tomu ze to dobre dopadne..psychice to moc pomaha! Devcata moc dekuji a vam vsem moc drzim pesticky a napjate sleduji jak se u vas vse vyviji dal..dobrou no 🙂

cicinky
10. dub 2014
martiina_k
10. dub 2014

@cicinky takže mamko gratuluju, krásně ti to roste a sílí... už to máš jasné 🙂
@marcule no nikdo mi nic zatím neřekl, musíme si domluvit návštěvu. Ono když se to stane jednou, tak tak nějak nepátráš, prosttě to tak bereš, řekneš si, že to bylo nesprávné embryo a tak, nějaké výmluvy na utišení si najdeš. Když se to stane znovu, tak začneš pátrat, no ale na to musím mít konzultaci s doktorem

cicinky
10. dub 2014

@martiina_k Martinko, já myslím, že pan dr. ti pomůže a brzy i ty budeš přidávat dráhy 😉.
Hrozně moc v to věřím! 🙂

jilu04
10. dub 2014

@cicinky teda holka to už je pořádná čára, vítej mezi námi těhulko 😉

cicinky
10. dub 2014

@jilu04 já myslela, že to se mnou ráno sekne, takovou čárku jsem nečekala, chtěla jsem budit i drahouška, ale on je chudák tak hotový, že ještě teď chrupká 😀
Já jsem z toho fakt úplně mimo 😀
Tak moc to opravdu přeji každé snažilce a jedné obzvlášť hrozně moc @martiina_k

jilu04
10. dub 2014

@cicinky To bude koukat, co?
Já to přeji vám všem a strašně moc, není nic hezčího než usínat a probouzet se s pocitem, že ve mně roste malý človíček.

martiina_k
10. dub 2014

@cicinky díky moc

cicinky
10. dub 2014

@martiina_k zlato, ty neděkuj, na tebe jsem myslela když jsem usínala, jak ti jen pomoct 🙂
@jilu04 to bude 😀, zatím já koukám na jeho vytetelený bok, známka k probuzení vůbec žádná 🙄
Ten umí člověka napínat 😀

jilu04
10. dub 2014

@martiina_k Marti a zkoušíš baštit nějaké ty předtěhot. vitamínky? Mě dr. Mokrá poradila Calibrum babyplan, že s tím prý má dobré zkušenosti.
@cicinky To věřím, to bude pak mít radost jako blázen, co? V kolik sis dělala ten testík?

cicinky
10. dub 2014

@jilu04 ve 3 hodiny ráno, jak moc piju, tak chodím brzy na wc 😀
Už se probudil, ukázala jsem mu to, nejdříve na to pomalu neviděl a pak "no to je kluk, to je jasný" 😀 mě z něj picne 😀

jilu04
10. dub 2014

@cicinky to jsi toho pak už moc nenaspala, co?
Je to zlatíčko, to mě se ten můj taky vždycky ptá, jestli se cítím víc na chlapečka nebo na holčičiku.

marcule
10. dub 2014

@martiina_k to mě moc mrzí,ale nezoufej a neztracej naději,věřit musíš a ono to vyjde,muzu se zeptat jestli si mela problém jen s vajíčky nebo ještě třeba někde jinde třeba se štítnou žlázou nebo nečim jinym nebo jestli bylo vše v pořádku,tu konzultaci si určitě objednej co nejdříve at se něco dozvíš 🙂 a netrápíš se

marcule
10. dub 2014

@cicinky ano přesně tak je to opravdu skvělá zpráva ted už jen potvrzení krve a pak srdíčka a je to 🙂 těhulko..doufám že se k vám brzy přidáme... 🙂

marcule
10. dub 2014

@cicinky 🙂 🙂 😉 ten muj by chtěl taky kluka.. 🙂 ale ja mu říkám že bude mít třeba obojí...haahaaa 🙂 😉 😖 🙂 😉 🙂

mourovata
10. dub 2014

@martiina_k To mě moc mrzí, ale třeba do třetice všechno vyjde jak má. Prosím tě Marti, ty se vyznáš v těch kamenech, chtěla jsem si pořídit taky ten měsíční kámen, ale narazila jsem na přírodní a syntetický. Nevíš jestli ten syntetický má taky stejné účinky jako ten přírodní?

mourovata
10. dub 2014

Holky, prosím vás chtěla jsem se zeptat - nevíte jestli při ET pustí manžela až na sál? Aby se taky mohl podívat na embrijko? Já tam byla minule sama a zapomněla jsem se zeptat.

martiina_k
10. dub 2014

@mourovata v kamenech se moc nevyznám, ale na tohle ti odpověď dám, syntetický nemá žádné účinky, je to prostě umělá hmota 🙂