Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
12. dub 2014

@cicinky to už je jen tresinka na dortu ;)

cicinky
12. dub 2014

@bonifac Já vím, ale dokud tu třešinku nemám na vlastní uši, tak stejně nevěřím... dělá mi radost, každé ráno koukat, jak to sílí, ale nemohu se na to upínat... jsem víc vysmátá, doma pomalu přemýšlíme, jak uděláme pokojíček, začínáme přebírat nepotřebné věci (a že jich máme 😀), bavíme se o tom, co a kdy budeme kupovat, aby jsme se finančně nezruinovali 😉

Hrozně se mi líbí, když se miláček probudí, tak první co chce vidět, je čárka 🙂

Jsem nadmutá, zadržuju hrozné vody a hrozně, ale hrozně dlouho se to tááááááhne, už bych chtěla všechno vědět 😀

bonifac
12. dub 2014

@cicinky to je hezký jak je nadšenej 🙂 já sem mu dneska ni neříkala že testuju aby nebyl sklamaný... stačí že sem já :D bane nejsem jeste nehazím flintu do žita

cicinky
12. dub 2014

@bonifac V žádném případě neházej, můžeš mít taky rozbouřené tělíčko a HCG se v tom všem chemickém bordelu nemusí hned projevit... 😉
Když jsem se dívala, co všechno do sebe cpu, tak to je chemická laboratoř, jak vyšitá 😀

bonifac
12. dub 2014

@cicinky ani mi nemluv... furt nekde lovim po tasce utros a kolecko s esrofemem... v praci sem si nastrihala utros po dvou a dala do krabicky od orbitek... :D

cicinky
12. dub 2014

@bonifac 😀 tak teď jsi mě rozesmála 😀
Noo, taky jsem zvědavá, jak to budu dělat, když ve 14.30 mám zavádět Utroš 🙂, ale nějak to dám 😉

martiina_k
12. dub 2014

@cicinky vůbec nemusíš plašit přesně na 14:30, tak si ho zavedeš ve dvě nebo ve tři... na tom vůbec nesejde. Já se na to ptala...

cicinky
12. dub 2014

@martiina_k takže nemusí být přesně po 8 hodinách?

bonifac
12. dub 2014

@cicinky nemusíš🙂 nesjou to antibiotika ;)

martiina_k
12. dub 2014

@cicinky ne, nemusíš, já se na to ptala, protože to tu pár holek tvrdilo a v gennetu na mě koukali jak na blázna, co žije internetovýma diskuzema 😅 prý se tím akorát stresuješ a vůbec ničemu to nepomůže...

cicinky
12. dub 2014

@martiina_k
@bonifac
Ahá, a já jsem jak ten trotl, který to bere, přesně po 8 hodinách 😀
Nikdo mi neřekl, že to není tak důležité 😀

Díky holky 😉

megara
12. dub 2014

Ahoj dámy
tak sem vás zase dočetla a všem držím pěsti. Já zase sedim ve škole a modlim se abychom šli už domů 🙂 🙂

cicinky
12. dub 2014

@megara Ahoj Haničko, v sobotu a ve škole, to je hrozná kombinace 😀

bonifac
12. dub 2014

@megara no fuj :D ja sem teda v praci takze ti nemuzu moc vynadat ze se nelenosis o vikendu ale zase zachvilku koncim :D

cicinky
13. dub 2014

Dobré ráno děvčátka 🙂, tak co na to říkáte? 🙂

marcule
13. dub 2014

pane joooo 🙂

marcule
13. dub 2014

@cicinky
Pekne sílí a sílí myslim ze zitrejsi krev tyhle vsechny testiky jen potvrdi... 🙂

cicinky
13. dub 2014

@marcule ahoj Markétko, vypadá to dobře, vid?
A zítra po 14té už budu znát i hodnotu hcg, a od toho se bude vše bude odvíjet dál 🙂
Už ať je zitra!!! 😀

hudala
13. dub 2014

Ahoj holky, po delší době jsem se k vám podívala a (i když se mi pořád seká počítač) tak jsem si všimla pár novinek.
@cicinky takže v prvé řadě moc moc gratuluji 🙂
Co je jinak u vás nového? Já původně odmítla Hydrolaparoskopii, protože mě ten cyklus co jsem si oběhala odmítli, protože měli plno. Nakonec jsem ale na laparce byla a i když výsledky dopadli všelijak, jelikož jsme rozhodnutý jít přímo na IVF tak dr. říkala, že pro tento účel je vše v pohodě. No a tak jdu v úterý konečn (snad) pro svou dávku hormonů 🙂 jen teda ještě nestimuluju a už jsem za poslední měsíc nabrala 5 kg ☹ nervy, no...
Holky, kolik jste po stimulce přibraly vy? Já vím že tenkrát dost, ale už si to pořádně nepamatuju....

cicinky
13. dub 2014

@hudala ahojky, ráda tě mezi námi zase vidím 😉
Ty jsi měla laparku kvůli vejcovodům?
1.stimulka = 7 kg
2.stimulka = 4 kg
A ještě k tomu jsem se zavodnila, ale fest :-/
Dr.tvrdí, že jakmile přestanu s Medrolem a utroušem, tak to půjde dolů, tak snad půjde 😉

hudala
13. dub 2014

@cicinky Ne, jen dr. chtěla vidět, jestli jsem v pořádku, jestli po porodu se něco nezměnilo aby pak to IVF bylo úspěšné 🙂 nebo aby jsme nevyplácali pokus a pak se nezjistilo, že tam je překážka. Jelikož už jsem před 3 lety byla na Hysteroskopii zvolila jsem si teď tuhle metodu, když mi dr. řekla, že mi třeba zjistí proč mám tak hodně bolestivou MS. Což nezjistila, daleko se nedostala. Mám tam nějaký srůst. Jeden vaječník je celkem průchodný a druhý neví... no, uvidíme.
Fíha... no, já si právě pamatuju, že to bylo dost a s tím jak jsem přibrala teď to asi dotáhnu vysoko 🙂 ale tak v těhu jako takovém jsem přbrala 13 kg a 10 kg jsem nechala v porodnici...

cicinky
13. dub 2014

@hudala Srůst? Řekla bych, že to má dnes 20% všech žen a děvčat ☹
Jakou metodu IVF jste zvolili?

hudala
13. dub 2014

@cicinky já taky vím, že to žádná tragédie není, ale mrzí mě, že to nemohla zkouknout všechno a zjistit, proč mám tak bolestivou MS... trpím na to už od začátku. My jdeme do PICSI. Tak nějak nemáme moc na výběr. Manžel má hodně špatný spermio a hlavně díky jeho cukrovce ho má čím dál horší... u té PICSI máme přeci jenom větší šanci. Už před těmi 3 lety jsme měli namále. Nic nám nezmrazili, ale hlavně že se to jedno chytlo (z 15-ti) a máme teď dvouletý sluníčko. A vy jste měli co? Šli jste taky do IVF?

cicinky
13. dub 2014

@hudala kdepak on ten srůst, není vůbec žádná sranda ☹, a nejhorší je, že je rizikový ☹
IVF jsme měli ICSI, pr.kultivaci, vitrifikaci, a měli jsme štěstí, že jsme se dostali do embryoscope, mám za to, že to nám hrozně pomohlo 😉
Doufáme, že to vyjde a nic se nepokazí 🙂
Jinak z 12, 1 stop hned, 5 se jich vyvíjelo pomaleji, 5 mame sněhuláčků a 1 mám zavedené 😉

hudala
13. dub 2014

@cicinky No, jelikož to dr. nijak neřešila, tak ten srůst asi není nic tak hrozného.
Co to je embryoscope?
Určitě se nic nepokazí a malý lumpík bude v pořádku. Už jen proto, co člověk musel podstoupit 🙂
Jé, no tak to jste to měli krásný. Já budu vděčná alespoň za jedno.

elysion
13. dub 2014

@cicinky Ahoj prosím tě taky jsme v embryoscope a tam se sleduje jen vývoj embryjka a má to výhodu v tom,že je nemusí z toho vyndávat.Myslela jsem si,že to budem moct sledovat přez komp a ono ne ,takže z toho nic nemáme z toho má požitek asi jen embryolog.Dostává se prý jen foto můžeš mi říct kdy se to foto dostává 😉

martiina_k
13. dub 2014

@elysion Fotky dostaneš těsně před transferem embryí. My s darovanými vajíčky to máme zadarmo automaticky...

elysion
13. dub 2014

@martiina_k No tak to si asi pěknou dobu ještě počkám,nejdřív musím počkat 3 týdny jak dopadne vyšetření embryi a podle toho se dohodne transfér já ho plánuji až červenec ,srpen...chtěla sem se ještě zeptat ta cena za darovaná vyjíčka je za určitý počet co je od dárkyně při OPU a nebo jen za jedno?

marcule
13. dub 2014

@martiina_k ahoj marti,embryoscope byl v akci jen do 30.6.vy jste se do neho vesli,my ne transfer bude cca 16.7. Takze se nevejdeme

martiina_k
13. dub 2014

@marcule Fatk už to potom nebude?? no jo, co se dá dělat...

@elysion cena je za všechna odebraná vajíčka od dárkyně. Garantují jich min. šest. Potom už záleží na tom, kolik se jich spojí s manželovýma spermiema a kolik se dál vyvíjí. My jich měli 9 a vydržely tři. Jedno bylo na ET, druhé na KET a třetí tam máme zamražené.