Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
18. dub 2014

@martiina_k uz ne... Dávali sme dva a dva... Tak musíme jít celé kolo znova ... Asi na potdim v létě musíme investovat do baracku :( tak si říkám ze aspoň muzu zhubnout to co sem nabrala,prijezdit kobylu a dat do kupy barák beze strachu z tahání tezkych věci...

limlim
18. dub 2014

@trefulka Díky za info mě to pořád táhne na dvě 🙂,ale nebudu předbíhat uvidíme kolik bude vajíček 🙂

cicinky
18. dub 2014

@limlim Držím pěstičky, ať ti to rychle uběhne a ať brzy vidím // 😉

limlim
18. dub 2014

@cicinky Děkuju moc 🙂 Teď to beru sportovně buď bude nebo ne, ale už vidím jak si za měsíc koušu nehty 😀

cicinky
18. dub 2014

@limlim 😀 to jsem si teď taky říkala, a za těch 14 dní jsem se málem cvakla 😀
Ono se to krásně říká, tentokrát to bude jiný... a ve finále prd, všechno je jinak 😀

limlim
18. dub 2014

@cicinky Tak kdyby bylo na mě tak bych ještě pár let počkala ,ale už nejsem tak mladá ... tak to ZATÍM beru co přijde to bude ...doufám , že se z toho nezcvoknu ty hormony atd. 🙂

cicinky
18. dub 2014

@limlim hormony, ty mrchy, se mnou mávají do dneška, a to nemluvím o těch náletech nervíků 😀
Špekatím, nafukuju se, prdím atd atd atd... však si to taky budeš užívat 😀

limlim
18. dub 2014

@cicinky Zatím nejsem tak natěšená jsem spokojená jak je to teď (zahrada, pes, motorka...) ,ale věřím že to na mě skočí i když to co píšeš je hnus ,ale každej mě říká že to stojí za to 🙂

cicinky
18. dub 2014

@limlim Stojí, určitě ANO, mě se sice nafouklo brutálně bříško, ale jak jsem se dočetla nejsem jediná a třeba moje velká obliba je, když se večer válíme u tv, hladit si bříško a povídat s s mužíčkem, jaké to bude až budeme večer koukat do postýlky na našeho drobečka 🙂
Je super, když se handrkujeme s takovými těmi malými ptákovinkami, co a jak 😀
Určitě je na co se těšit 😉

megara
18. dub 2014

Ahoj dámy
tak sem vás zase dočetla 😀
@limlim já si nechala při prvním pokusu zavést 2 embryjka a nevyšlo to při druhém pokusu si nechám znovu zavést 2 bojovníčky, tedy pokud budou 🙂
Dámy rozhodla jsem se že embryjkám nechám udělat asistovaný hachting tak snad jim to pomůže, co vy na to? Měla jste ho některá?

limlim
18. dub 2014

@cicinky Je tak to je hezky, ze se tahkle postuchujete a jsem zvedava na tvy prvni pocity az budete koukat do postylky 🙂

cicinky
18. dub 2014

@limlim když všechno dobře půjde, tak za 9 měsíců se dočkáme 🙂

limlim
18. dub 2014

@megara diky za info pokud jich bude vic taky do toho pujdu manzel je taky pro, babky na pomoc mam takze hura do toho.Jasne ze budou drzim nam vsem peste 😀

megara
18. dub 2014

@limlim už se nemůžu dočkat až začneme
V práci se mě stále ptají jak to mám s tím těhotněním, a já na pořád říkám, příští měsíc 😀😀

cicinky
19. dub 2014

@megara HA jsem neměla, ale taky jsem uvažovala, že by jsme ho využili, pokud by to nevyšlo 🙂
Určitě to má svou výhodu, takže hurá do toho 😉

megara
19. dub 2014

Dobré ráno dámy
už jsem opět v práci
@cicinky zkusit se má všechno a tak já zkusim AH, hlavně aby to vyšlo 🙂

cicinky
19. dub 2014

@megara Jéé, já to napsala obráceně 😀
Já s tebou jen souhlasím, taky jsme dělali všechno, aby se mimísek uchytil, a je pravda, že když jsem začala dodržovat pitný řežim a stravu, tak je mi i lépe a snad i fazolce 😀
Ale to zjistím, až ve čtvrtek 🙂

megara
19. dub 2014

@cicinky to nevadí že si to napsala obráceně 🙂 já to pochopila
Já se cpu vitamínama, teď beru i antikoncepci a medrol, snažim se cpát hodně ovocem a zeleninou i v práci tak snad to bude ok, ještě je nechám ošmirglovat a pak už se děj vůle boží, ještě zvažuju kdy v jaké fázi si vzít neschopenku, kluci mi říkají ať se na to vyprdnu a vezmu si ji hned od začátku, že ty nervy jsou v práci kolikrát hrozný. Fazolka bude v pohodě, uvidíš 🙂 srdíčko bude bušit jako zvon, nebo možná budou bušit 2 abys to měla stereo 😀 😀

cicinky
19. dub 2014

@megara Dáš ty pokoj se stereem 😀
Krom ovoce ještě, 1x denně jogurt a 1x denně maso 😉
Tím si krásně připravíš peřinku pro embryjko 🙂

bonifac
19. dub 2014

ted přemýšlím jak co nejefektivneji očistit tělo od těch hormonů....

martiina_k
19. dub 2014

@bonifac no až na něco přijdeš, tak mi řekni, protože takovou očistu bych "podstoupila" s tebou

bonifac
19. dub 2014

@martiina_k jediný co sem našla je vlažná voda s citronem ráno ... taková klasika no...

cicinky
21. dub 2014

Holky mě asi trefí ☹
Když jsem přestala kouřit, tak jsem přibrala cca 10 kg, to by mi tak nevadilo, předtím jsem měla 41 - 43 kg, při stimulkách jsem nabrala 7 kg a pak 5 kg, vypadám jak sysel, moje kamarádka, která mě 0,5 roku neviděla se mě lekla, někteří známí mě nepoznávají, to bych taky ještě přežila, a teď se to dokonalo, mám ranní nevolnosti, ale jen do té doby, než se najím!!!!!!
Já budu jak slon 😢

martiina_k
21. dub 2014

@cicinky tak musíš jíst jíst a jíst :D a bude ti dobře :D ono když člověk přibírá kvůli mimču, tak mu to neva že? Nebo kvůli dvoum mimčům 😅 Já už včera začala cvičit, tkaže hubnu a chci dát pět kilo dolů do konce června, což by se mělo dát...

cicinky
21. dub 2014

@martiina_k ty budeš shazovat, já nabírat, můžeme dát soutěž, která bude rychlejší 😀

martiina_k
21. dub 2014

@cicinky no hele nevím... jestli tam máš dvě, nabereš dobře 20kg... to by ze mě byla kostra kdybych to dala dolů :D navíc za 9měsíců dvacet kilo fakt nevím.... 😅 😅 😅

cicinky
21. dub 2014

@martiina_k tak aby to bylo spravedlivější, tvoje jedno kilo mínus, moje 2 kg nahoru 🙂 😀

martiina_k
21. dub 2014

@cicinky dobře, souhlasím 😅 😅 😅

cicinky
21. dub 2014

@martiina_k V tom případě si musíme udělat fotku před a po 😉

martiina_k
21. dub 2014

@cicinky OK, večer se vyfotím, ale dávat ji sem veřejně nebudu 🙂 ale potom pro porovnání až budu "krásná", tak možná ano. I sama uvidím krásně výsledek.