Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

limlim
7. kvě 2014

Ahoj holky včera jsem byla na odběrech vajuch a mám zatím 3 embrya a další dvě zatím nevím v pátek nebo v sobotu to vypukne. Jak jste se po tom cejtily atd . ...Dík

cicinky
7. kvě 2014

@martiina_k Marti, v kolik jdeš?

martiina_k
7. kvě 2014

@cicinky jsme objednaní ve tři.

cicinky
7. kvě 2014

@limlim unavená, spokojená 😉, pořád jsem si hladila podbříšek a to my vydrželo až do teď 😀

@martiina_k škoda '☹, já jdu už ráno

megara
7. kvě 2014

@limlim oni to všichni zvládnou, a pak si necháš nějaké zavést a zbytek zamrazit 🙂

limlim
8. kvě 2014

@megara ahoj mam zatim tri takze zbytek zamrazit a uvidime, chtela jsem zavest dve, ale kdyz mam jen tri tam nebudu rizkovat....

mourovata
8. kvě 2014

Holky pan doktor mi nabízel místo utroše něco jinýho, jen jsem nějak nepobrala jestli to je tabletka nebo injekce, jediný co si pamatuju je, že se doplácí 700 Kč týdně, nevíte o jaký lék jde?

megara
8. kvě 2014

@mourovata tak to opravdu nevím, ale až budeš vědět napiš nám sem 🙂

cicinky
8. kvě 2014

@mourovata taky nevím :-/

elysion
9. kvě 2014

@mourovata Někdo dostává místo utroše AGOLUTIN ,ale jestli máš zrovna na mysli toto tak to fakt netuším 😉

cicinky
11. kvě 2014

@jilu04
@martiina_k
@mourovata
@megara
@limlim
Holky já se zítřka hrozně bojím ☹
Nekrvácím, nic mě nijak extra nebolí, ale stejně se strašně bojím ☹
Co když nebude bít? ☹

jilu04
11. kvě 2014

@cicinky To víš že bude tlouct a jako zvon, uvidíš. Já z toho mám hrůzu pokaždé když jdu na kontrolu.

jilu04
11. kvě 2014

@martiina_k Ahojky Marti, v pátek se mi vrátil ten balíček s těma práškama, že by už nebyly potřeba? 😉

cicinky
11. kvě 2014

@jilu04 díky, tušení také žádné nemám, jen ten strach... ☹

jilu04
11. kvě 2014

@cicinky to je jasný, já si říkám, že už ho budu mít až do doby, než ucítím, jak kope a hýbe se, teprve pak se asi trochu uklidním

cicinky
11. kvě 2014

@jilu04 já se snad nepřestanu bát, dokud neporodím 😀 a pak se zase budu bát, aby se mu nic nestalo 😉
Jestli něco na zítra naspím, tak to bude zázrak 😉
Ach jo, proč to nemůže být všechno jednoduché a v pohodě?
Ty nervy jsou fakt o infarkt ☹

limlim
11. kvě 2014

@cicinky Drzime peste urco to bude v pohode 🙂Byla jsem v patek na ET a taky jsem na nerva sice me trochu bolej vajecniky, ale jinak klidek a pohoda ..

jilu04
11. kvě 2014

@cicinky jo holka to by bylo moc snadné, někdo to špatné musí odnést si vždycky říkám, já mám taky docela dobrý vyhlídky, pokud se mi do 3.6. ten polyp neztratí, tak budu muset nastoupit do nemocnice, aby mi ho odstranili.

cicinky
11. kvě 2014

@limlim - to mě bolí do dneška 😖 , ale už jen tak občas 🙂

@jilu04 - o jééé ☹, to jsou to tedy radosti, tak doufám, že ti to zmizí 😉

jilu04
11. kvě 2014

@limlim bolavý vaječníky můžou znamenat počínající těhot., znám to z vlastní zkušenosti 😉
@cicinky to mi povídej, já věřím, že už bude pryč

limlim
11. kvě 2014

@cicinky Taky se to da vydrzet jen kdyby to bylo jen toho...Jinak na tebe myslim a dej pak vedet.

cicinky
11. kvě 2014

@limlim hned jak se vrátím domů, tak napíšu, cca kolem 9té, už aby bylo zitra 7.45 😕

limlim
11. kvě 2014

@cicinky Diky a jen se prevalis a bude rano 😉

megara
11. kvě 2014

Ahoj dámy
@cicinky srdíčko pišišvora bude být jako zvon neboj 🙂 určitě to nevzdá takhle brzo, ten nebo ta se bude držet až do konce 😀

@limlim kolik sis nechala zavést bobísků? Hlavně odpočívej a drž plody.

@jilu04 jak je mamino?

Já dneska odpočívala, páč jsem byla včera v práci a nějak se nám to protáhlo, takže jsem místo v 19 hod. šla domu v 22:45 hod., fakt úžasný. Naštěstí byl přítel pohotový a koupil mi alespoň pizzu abych neumřela hlady, když už jsme nestihli nakoupit, takže jsem hlady snědla skoro celou pizzu a pak si to vyčítala že se cpu tak večer, a pak jsem odpadla jak ty moje holky po jídle 😀

cicinky
11. kvě 2014

@limlim já vím, ale v noci se brutálně budím, takže to bude mazec 😒 , krom vaječníků, jak se cítíš? 🙂

@megara co to je?? přesčasy?? ne né, matko čekatelko, ty se máš připravovat a být v klídečku a pohodičce 🙂

limlim
11. kvě 2014

@megara Drzim jak se jen da.. 🙂 Jinak mam zavedeny dva vetrelce🙂

limlim
11. kvě 2014

@cicinky Jejda tak snad brzo usnes a nebudes se casto budit ...jinak se cejtim fajn akorat nevim co si muzu k telu dovolit(luxovat, prochajdy se psikem, sex ...)

megara
11. kvě 2014

@cicinky museli jsme dodělat to co jsme řešili ještě před koncem služby, hold lidi jsou pitomý a já s kolegou jsme kvůli tomu měli přesčas, už budu chodit do práce jen měsíc páč si nechám po odběru vajíček napsat neschopenku a vypadá to že u mamky na chalupě nakonec nebudu, což mě trošku štve ale než se s ní dohadovat to radši budu doma a hold paku budu chodit jen opatrně.

@limlim taky budu dávat 2 bojovníčky 🙂

cicinky
11. kvě 2014

@limlim luxovat ne, procházky ano, sex ano, ale jemný 🙂

cicinky
12. kvě 2014

@megara povídej mi něco o lidech a jejich mozku... :-/
Takže po OPU a DUR zůstaneš sama doma?