Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
27. kvě 2014

Ahoj dámy,
tak jsem přežila druhou noční, musim podotknout že s kolegou to nebyla žádná sranda 🙂 😖
Odpoledne si jedu pro předoperační vyšetření, takže už se to blíží a 1.6. první jehla 😀 nikdy jsem se tak netěšila na injekci 😀

jilu04
27. kvě 2014

@megara Tak to je super zpráva, že už se ti to takhle krásně přiblížilo, uvidíš, že tentokrát to dopadne se zdárným a úspěšným koncem 🙂

limlim
27. kvě 2014

Ahoj holky chtela jsem se zaptat zda nevite jak to chodi kdyz prvni transfer nevysel a nemam nic zamrazrnyho zda vsechn ty injekce si budu muset platit sama a nebo to je jako pri prvnim ze neco prispiva pojistovna.Diky

megara
27. kvě 2014

@jilu04 vyjde to já tomu věřím, všem nám to vyjde,jen nás ti naši prďolkové zkoušejí co vydržíme 🙂 🙂
Byla jsem dneska na rovnání kostrče,předcházelo tomu promasírování páteře, což bylo úplně perfektní, jen musím do zítřka ležet a nesmím si sednout,což je po dvou nočních bezva odpočinek a zítra mám volno,takže super 😀 😀

megara
27. kvě 2014

@limlim Ahoj, mě taky nezbylo nic k zamražení, a funguje to jako u prvního pokusu stejně,ale při kontrole minulý tyden mi doktorka řekla že už žádné léky bez doplatku nejsou,na vše se teď doplácí, já doplácela za jedno balení Menogonu 669,-kč a mám 3,takže to nebylo žádné velké doplácení 🙂

limlim
27. kvě 2014

@megara Diky za info docela jsi me s tou cenou potesila 😉

marcule
27. kvě 2014

@jilu04 jojo i to musí schválit pojištovna,je to také přeci IVF jen s darovanými vajíčky 🙂 ☹

jilu04
27. kvě 2014

@megara Ty za Menogon doplácíš? Já si ho píchala loni taky a neplatila jsem ani korunu, to je mi nějaký divný.
@marcule Tak to je taky pěkný, je to strašný fakt, jak z lidí tahají peníze.

megara
27. kvě 2014

@jilu04 doktorka říkala že teď už se doplácí na všechny léky ☹

nanynkalouny
28. kvě 2014

Ahoj holky,můžu se k vám přidat? také se snažíme o mimi,jezdíme do gennetu a mám za sebou právě první neuspěšný KET. Lucie

megara
28. kvě 2014

@nanynkalouny Ahoj Lucko, vítám tě mezi námi 🙂

megara
28. kvě 2014

@nanynkalouny a jak jsi v Liberci spokojená? Já jsem sice nám první IVF nevyšlo a nezůstali nám žádní mrazáčci, takže začínáme vše znova 😖, ale znova začíná už 1.6. takže dobrý 😀

mourovata
28. kvě 2014

Ahoj holky,tak KET nevyšel ☹ Zítra jedu na krev, paní doktorka chce asi zjistit proč. A 17.6 jdeme na další konzultaci, tak uvidíme, jestli nám bude přáno jít hned na další KET. Máme ještě jednoho mrazáčka.

megara
28. kvě 2014

@mourovata tak to mě mrzí, že to nevyšlo, příště to určitě vyjde, já věřím že to vyjde nám všem 🙂 🙂 🙂 Paní doktorka určitě udělá všechno aby vám to vyšlo 🙂

jilu04
28. kvě 2014

@megara tak to je asi od letošního roku nějaká novinka
@nanynkalouny ahojky a vítej, mě čeká KET tak za 2 až 3 měsíce, tak snad to vyjde, člověk nesmí ztrácet naději, že se to jednou povede a bude z toho ten vytoužený bobánek
@mourovata to mě moc mrzí, ale uvidíš, že příště se to podaří

megara
28. kvě 2014

@jilu04 doktorka nejdříve chtěla dát gonal, ale při kontrole říkala, že dneska je změna a doplácí se na všechno 😖

elysion
29. kvě 2014

@megara Ahoj prosím tě těch 669 kč si dala za 10 ampulek Menogonu...Já jen že mi ta cena nějak teda nesedí,protože já si Menogon kupovala v dubnu a za jednu krabičku která byla hrazená pojištovnou sem dávala 2 600 a za druhou kterou sem si musela hradit už celou mě stála 3 600 tak mi je divní,že bys za to opravdu dala tak málo 😒

megara
29. kvě 2014

@elysion Ahoj, tak to nevím jestli nejsou nějaké extra změny i když doktorka říkala že jsou teď každý měsíc, já sem doplácela za 3 balení po 10 ampulích asi 2.008,-kč ,ale ještě to ověřím až dorazím z práce domu 🙂🙂🙂

elysion
29. kvě 2014

@megara No nám to právě vyrazilo minule dech když za dvě krabičky Menogonu,ovitralle a cetrotide chtěli 6.500 přítel jak to viděl tak se tak rozčílil,že už do IVF nechce jít 😠 prý si tam ty ceny hází jak se jím zlíbí 😝

martiina_k
29. kvě 2014

@elysion možná že ty ceny nastavují i lékárny... takže pokud platíte takovéhle částky, klidně bych si obvolala dostupné lékárny, za kolik to tam mají...

cicinky
29. kvě 2014

@jilu04 Beruško, až teď jsem se dočetla ☹
Je mi to moc líto ☹

jilu04
29. kvě 2014

@cicinky Děkuji, no jo už s tím nic nenadělám, naštěstí mám doma bezvaného chlapa, který dělá snad vše možné, aby mě nějak zabavil nebo rozveselil a já neměla čas na to tolik myslet, ale myslím, že už bude jen dobře. Jediné co mě teď zlobí jsou prsa, mám je pořád nalitý a teče mi z nich, je to už fakt otrava. Jsme si s miláčkem z toho dělali srandu, že bych to mohla začít odsávat a prodávat. 😉

jilu04
29. kvě 2014

@megara tak to je teda síla, oni fakt už nevědí na čem vydělávat, už jen dva dny a vypukne to co?

megara
29. kvě 2014

@jilu04 jj, už se těším a doufám že bude větší úroda než předtím. Holky pořád mi vrtá hlavou ten asistovaný hachting, i přesto co mi řekla doktorka, přemýšlím ze bych ho nechala udělat alespoň na jednom embryjku, honí se mi hlavou moc věcí ☹

jilu04
29. kvě 2014

@megara tak to ti holka moc neporadím, my jsme si ho nenechali dělat ani u jednoho, tak to u toho jednoho zkuste a uvidíš, jestli to pomůže, za pokus nic nedáš, pokud těch bublinek bude víc

megara
29. kvě 2014

@jilu04 já to před chvilkou probírala s kolegou, (páč sedim v práci a kluci jsou zase venku) je to starší pán 55 let, je moc fajn, sice tomu nerozumí a já mu to našla na netu aby věděl o co jde, páč jsem si potřebovala promluvit s někým starším co mi řekne logický názor, on mi řekl to samé jako ty, že když nevím mám ten hatching dát u jednoho a uvidím co to udělá 😀 😀

jilu04
29. kvě 2014

@megara já si to taky myslím, jé teď jsem si vzpoměla, včera jsme se tak s miláčkem bavili v autě, jeli před námi měšťáci v autě, mohli by nás zastavit a dát pokutu za překročení 90 mimo obec samozřejmě?

megara
29. kvě 2014

@jilu04 oni měří rychlost na místech kde to mají povoleno, ale neslyšela jsem ještě že by měřily mimo obec, jejich působnost je vymezená jen obcí, případně obcí se kterou mají smlouvu o spolupráci, kolega co teď přišel říká že nemůžou

jilu04
29. kvě 2014

@megara děkuji, tak měl bobík zase jednou pravdu, sakryš 😀

martiina_k
29. kvě 2014

Holky, tak jsme s manžou probírali naše možnosti s dovolenou a rozhodli jsme se, že prvních 14 dní v srpnu pojedem... nikdy jsme spolu u moře nebyli, já byla naposledy s rodiči před 11ti lety... takže se těším jak malá holka... no a mimčo o měsíc odsunem a půjdeme začátkem září... já mám takovou radost. Vyčistíme si tam hlavu, nabijeme se pozitivní energií a určitě to potom vyjde.