• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
@martiina_k Marti není za co, hlavně že ti to pomůže :slight_smile:

Holky včera po tom píchnutí první injekce koukám na břicho a říkám příteli, "nevím jestli se mi ta boulička udělala po injekci nebo mám šišatý břicho" on se na mě koukne a povídá " ty si šišatá, injekcí to není" :slight_smile: :grinning: to je podpora :grinning: :grinning:
2. čer 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to jsou chlapi....
2. čer 2014 v 16:08  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy,
jsem na noční,myslíte že moc vadí když jsem si píchla dnešní injekci o 10 minut déle,měli jsme práci a tak to píchnout dříve nešlo. Lidi jsou hold debilní s tím nic nenadělám :confounded:
2. čer 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Ahojky, to je od toho tvého miláčka hezké teda, to bych mu za to teda pěkně poděkovala :grinning: Jinak co se týče tý injekce, já si myslím, že by to vadit nemělo, hlavní je, že tam není rozdíl hodiny a víc.
3. čer 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 Ahoj, však já jsem mu taky poděkovala, když sem se přestala smát :slight_smile:
Píchla jsem si to opravdu o 10 min. později, tak nevím jestli si to dneska když jdu na druhou noční, nemám namíchat dopředu a zkusit píchnout v pravý čas, nebo to udělat jako dneska nechat si to namíchat domu šikulkou a pak si přijet nechat jen píchnout :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara jo holka tak to je na tobě, já i když chodila do práce, tak jsem si to míchala a píchala si to vždycky těsně před píchnutím a píchla v 9, ale to je asi u každého individuální
3. čer 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 tak jsme to dneska zvládla si to píchnout přesně v 21:00 :grinning: a zítra menší dávka a pátek kontrola, a pak už jen 2 víkendové denní, mě se nic nechce, šla bych spát :slight_smile: Lidi zase bláznily, babky se pofackovaly :slight_smile:
3. čer 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara a co delas?ja jsem taky v praci na nocni
3. čer 2014 ve 23:37  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcule jsem u policie / ☆ ☆ :slight_smile: ☆ ☆ /
4. čer 2014 ve 02:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara to jsi holka šikovná. Teda to musela být docela sranda u dvou babek, ne? Tak ti nevím, jestli bych dokázala tam přijet a nesmát se. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 babky jsou hrozný,jedna to rozhádá a další 2 se poperou,no děs
4. čer 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara to věřím, jsou to komediantky, víš jak, nemají celé dny co na práci a pak to končí takhle
4. čer 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy, tak jsem píchla další už o trošku menší dávku a hurá. Nevím jestli mě pobolívá hlava po 2 nočních nebo je to lékama, budu hodně pít a uvidíme zítra :slight_smile:
4. čer 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v úterý mi na týden odjel miláček a dneska mě přepadla depka a smutek, místo toho abych se trápila a topila se ve slzách jsem šla posekat a vyplejt zahradu. Zabavila jsem se asi na 3 hodiny a můžu říct, že mi to bezvadně pomohlo. Práce je nejlepší lék na všechno.
5. čer 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jilu04 ano uplně s tebou souhlasím..člověk musí najít nějakou činnost aby se zaměstnal a neměl chmurné myšlenky..
5. čer 2014 ve 22:04  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcule to teda večer jsem myslela, že odpadnu, ale ještě o půlnoci jsem koukala na kačeří příběhy a přibližně kolem 3 mě vzbudili snad všichni psi v naší ulici včetně našeho, když začali štěkat a a já měla samorřejmě otevřenou ventilačku u okna, pak se našemu pejskovi něco zdálo, takže mi v ložnici asi 5 minut štěkal, takže prostě super noc, ještě že já ho mám, jinak bych se tu asi zbláznila nudou :grinning:
6. čer 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy,
tak dnešní kontrola dopadla dobře, paní doktorka byla spokojená jak reaguju na stimulaci, na levém vaječníku mám 8 folikulů a na pravém 4,ten je prý trošku lenošný. Takže kontrola v pondělí znova a dneska a o víkendu budu píchat Cetrotide. Tak uvidíme co nám přinese pondělí :grinning::grinning::grinning::grinning:
6. čer 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara teda to je skvělá zpráva, uvidíš, že jich bude dosti a dosti a určo se hned na první pokus chytí :wink:
6. čer 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 no v to já doufám, necháváme si i udělat u jednoho embryjka AH :slight_smile::slight_smile:
6. čer 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara však jo, třeba to pomůže, člověk nikdy neví, však já jsem se taky zásobila ovulačníma testama a budeme to zkoušet jak jen to půjde
6. čer 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 takže to bude zkoušet ovu testy do KETu, a když nic tak KET, to je super . Určitě vám to vyjde :grinning::grinning:
6. čer 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara uvidíme co se bude dít, necháme tomu volnou cestu, jen jí malinko pomůžeme
6. čer 2014 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny nám všem sem posílám písničku, která i mě dokázala dodat sílu se odrazit ode dna jít dál http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/korn-jiri/byl-by-hrich-377312#undefined. Snad se bude líbit i vám a potěší vás :wink:
6. čer 2014 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky včerejší kontrola dopadla dobře. Spodek je v pořádku a co je hlavní máme jednoho sněhuláčka. Takže teď čekáme na MS u můžeme jít do KETu :grinning: . Včera ze mě spadnul velkej šutr
7. čer 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alarada Ahoj, to věřím, že se ti ulevilo, jen abys nedopadla jako já, že jsem čekala až to dostanu a pořád se nic nedělo a když už to bylo 2 týdny od vyvolávačky a pořád nic, tak jsem na testu obvjevila // :wink:
7. čer 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alarada Ahoj prosím tě čtu tady,že se chystáš na Ket.Taky o něm uvažuji až dostanu MS nevíš jestli je stále Ket zdarma ?
7. čer 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion ahoj, podle stránek Gennetu by měl být KET za 5.200,-Kč
@jilu04 určitě vám to vyjde, páč tělo si pamatuje, a když už si to zvládla předtím zvládnete to i teď :slight_smile:
@alarada Ahoj, tak to je dobře, že je vše ok, tak šup pro sněhulku :grinning:

Já jsem zase v práci na denní a zítra zas, to je jak naschvál, když je krásně já sem v práci, když je hnusně sem doma, fakt super. Mimochodem, já se neopálím jen zrudnu, takže vypadám jako rajče v uniformě :grinning:
7. čer 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megara Ano já vím bylo to 5.200 ,ale 9.5 mě sestřička říkala,že už to není 5.200 ale 6000 ten měsíc sem na Ket nešla a holčina co byla na Ketu 19.5 právě neplatila nic nesla peníze sebou a bylo jí řečeno,že Ket je zdarma tak si právě říkám jestli to ještě platí :wink: no až tam příjdu tak prostě uvidím :unamused:
7. čer 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion ahááá,zkus se podívat na stránky třeba to tam bude v aktualitách jako ta prodloužená kultivace :slight_smile:
7. čer 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion Pokud vím tak se platí 5500 aspoň to maj v ceníku
8. čer 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek