Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

alarada
21. čer 2014

@jilu04 Nemůžu, byla jsem u Dr. na kontrole 18DC, ovulaci jsem ještě neměla a pak jsme navíc neměli sex 😝

jilu04
21. čer 2014

@alarada tak bych se objednala do gennetu a popřípadě ti dají vyvolávačku

megara
21. čer 2014

@alarada zkus červené víno, víc mě nenapadá. Pak už jen k doktorovi pro injekci 🙂

alarada
22. čer 2014

@megara @jilu04 Já budu zítra volat do Gennetu jestli si můžu dojít k mé gyn. pro vyvolávačku. Do Lib. to mám 1 hod jízdy. V pátek si tam musím pro lístek na peníze a dvakrát do týdne jenom kvůli injekci se mi tam nechce. U mě je problém že já alkohol vůbec nepiju 😝

megara
22. čer 2014

Ahoj dámy,
tak už mě druhý den bolí hlava jak čert,dneska ráno mi bylo blitmo,jen by mě zajímalo jestli je to bublinkama nebo migrénou 🙂

megara
22. čer 2014

@alarada určitě budeš moct jít ke svému doktorovi,třeba to nakonec nebude ani potřeba a dostaneš MS ještě dneska 🙂

jilu04
22. čer 2014

@alarada já myslím taky, že by v tom neměl být problém a hlavně pokud tam pojedeš, tak ti ji můžou dát pak, mě jí taky posouvali, kvůli preventivce u mojí gynekoložky.
@megara To může být dobrý příznak, mě bolela hlava docela často třeba i 3 dny v kuse.

jilu04
22. čer 2014

Holky, velice doporučuji koukat na seriál zázraky života. Je to vlastně o nás všech tady a hlavně je to důkaz, že se to jednou přeci jen povede, každé z nás. Pro mě je to aktuálně seriál číslo 1.

megara
22. čer 2014

@jilu04 já fakt myslela, že si přivřu hlavu do dveří, ještě teď mě pobolívá a ještě ke všemu je mi pořád zima. Seriál je to pěknej,to je dost že někoho napadlo natočit něco z tohoto prostředí aby lidi viděli co všechno musí zažít ti co chtějí děti a nejde to.

jilu04
22. čer 2014

@megara to znám, když jsem byla těhotná, tak jsem měla migrénu snad každý týden, byl to pěknej hnus. To jo, je to krásně natočený a udělaný.

megara
22. čer 2014

@jilu04 venku je docela hezky a já chodim ve svetru a teplákách jak je pořád zima,hlava pobolívá jen maličko ale pořád. Na to seriálu se mi líbí, že ukazují ty metody,a to co ti lide prožívají při úspěchu i nezdarech ,člověk se v tom úplně vidí, a ví ze v tom není sám 🙂

jilu04
22. čer 2014

@megara a jinak se cítíš dobře, nebolí tě břich nebo něco jiného?
To jo, úplně se tam vidím, jak tam půjdeme teď a začne to zase všechno znovu.

megara
22. čer 2014

@jilu04 až na tu zimnici,hlavu, bych řekla že sem docela v pohodě, sem tam zabolí na jedné nebo druhé straně vaječník, a sem tam se cítím jako na MS. Jinak mi fakt nic není 🙂 tak doufám že bublinky jsou pořádně zachumlaný 🙂

jilu04
22. čer 2014

@megara uvidíš, že tam jsou obě a tohle je zpúsob, jak ti říkají, že tam jsou 😉

megara
22. čer 2014

@jilu04 dávají o sobě pěkně vědět 🙂 ale to je dobře, kvůli nim to vydržím 🙂

jilu04
22. čer 2014

@megara jo holka to je ještě to nejmenší, počkej jak ti bude třeba špatně, vždycky když jsem měla hlavu v záchodě, tak jsem si říkala, že aspoň vím, že tam prcek je a je v pořádku.

megara
22. čer 2014

@jilu04 já to všechno vydržím jen aby tam bublinky a alespoň jedna bublinka zůstala,klidně si půjdu lehnout i do nemocnice, jen ať to moje šmudliny nevzdávají a výdrží to až do konce

jilu04
22. čer 2014

@megara to víš že vydrží, uvidíš, tohle čekání je snad to nejhorší na tom všem

megara
22. čer 2014

@jilu04 hladim břicho, domlouvám a přemlouvám, a trošku slibuju. Taky jsem jim řekla že mám pro ně koupeny dudáky aby se jim u nás líbilo 🙂 žlutý a modrý tak snad se jim budou líbit, i když sem de bála abych to nezakřikla,tak snad se nechají trošku uplatit 🙂🙂

jilu04
22. čer 2014

@megara vidíš, to je super nápad, to mě nenapadlo, vyzkoušet na ně metodu úplatků. Uvidíš, vše vyjde a bude dobře, musíš věřit.

megara
22. čer 2014

@jilu04 já věřím, a to i díky vám a hlavně tobě, taková podpora je úžasná, už proto že všechny víte o čem to je,víra, naděje, zklamání, úspěch, síla postavit se a bojovat znovu.
Jsou krásné,alespoň pro mě, ve tvaru kytičky, jako bývali dříve 🙂

jilu04
22. čer 2014

@megara však víš jak to je, od toho nás tady máš, musíme si pomáhat všechny tady, co nám taky jiného zbývá, naděje je to jediné, co nás všechny tady drží nad vodou.
Teda to už se dneska jen tak nevidí, kdes je sehnala?

alarada
23. čer 2014

@jilu04 @megara Jo jo jak se to říká naděje umírá poslední. Když jsme se do toho takhle pustily tak nám to už vyjde. Přece ten nahoře nás nemůže nechat pořád jenom trpět. Vždyť jsme si to všechno vytrpěli i za ty kteří otěhotněli přirozeně a bez jakýchkoliv problému. Alespoň dvakrát. Nechci být proti někomu, ale řekněte mi kdo z těch nepřizpůsobivých šmudlů má takovédle problémy s otěhotněním. Pokud mi je známo tak nikdo 😠 .

Bublinky už jsou pěkně zavrtaný a teď si tam u tebe krásně hový a už dávají o sobě pěkně vědět 😀

alarada
23. čer 2014

@jilu04 @megara Tak jsem si volala do Gennetu, dneska jsi jdu k mé gyn pro vyvolávačku. Když už mám zpoždění 6 dní tak už můžu

jilu04
23. čer 2014

@alarada Já osobně teda už nevěřím v někoho tam nahoře, protože kdyby tam někde někdo byl, tak mě nenechá tak trpět, když já jsem nic špatného nikomu neudělala ba naopak. Všechno je prostě o přírodě a náhodě. Já jsem jednou v práci měla holku(cigánku) po císaři, která měla mimčo po IVF, ale to byla asi hodně velká výjimka, tehdy jsem si říkala, že to už jde s lidstvem asi hodně z kopce, když už chodějí i oni na umělý oplodnění 🙂 . Když jsem byla v pátek na gyndě, tak tam byla přede mnou taky jedna taková, okolo ní tam byli 4 děti (trojčata kluci asi 7 let a jedno asi tak rok a půl), vyšla ven s průkazkou. Pak jsem se bavila se sestřičkou a ta říkala, že to už je osmé těhotenství, u sebe má jenom tyhle 4 a zbytek je po děcákách. Sice vím, že je to nefér, že ona to má takhle jednoduché a my všechny musíme trpět, ale zase na druhou strany si holky uvědomme jaký ona má život, nikdy si nic hezkého nekoupí, nikdy se nikam moc nepodívá, bude celý život jen těhotnět a rodit děti, které pak někam odloží. Prakticky fungují jen jako taková lidská množírna.
To je dobře, že můžeš ke svý doktorce a nemusíš až do Liberce, když to máš takhle daleko. Tak přeji hodně zdaru a ať se brzy dostaví a můžete po bublinky. 🙂

alarada
23. čer 2014

@jilu04 Máš pravdu, jsou to takové množírny ale kdo jim za to může. Kdyby chodily do práce a vydělávali si a neživili se jenom na dětech. Já jsem asi proti nim zaujatá. Nechci tady rozvíjet debatu proti nim. Bavme se radši o něčem jiném a hezčím 😀

jilu04
23. čer 2014

@alarada Ani se ti nedivím, já je taky nemusím, když je potkám někde s kočárkem atd., ale s tím nikdo nic nenaděláme, prostě tu jsou.
Jedete někam na dovolenou?

alarada
23. čer 2014

@jilu04 Bohužel ne. Já jsem stále na neschopence. Manžel si vezme 14dní v červenci a budeme mít tady na celé dva měsíce neteř takže to budou výlety tady po okolí v rámci vycházek. Jinak by to asi bylo Chorvatsko. A vy někam razíte?

jilu04
23. čer 2014

@alarada Tak to jsou taky hezký plány. My bohužel letos ne, já možná pojedu do lázní, takže asi tak, ale ani m to letos nějak nevadí, jelikož chceme udělat krb takové ty věci okolo toho a to nás vyjde na docela dost.

megara
23. čer 2014

Ahoj dámy,
@jilu04 dudáky jsou drogerie teta,moc se mi líbí tak sem si řekla že by to byl dobrý úplatek pro bublinky. Tak si alespoň v lázních odpočineš a uvolníš.
@alarada jeto s nima hrozný,ale ns to jsme malý páni abychom to vyřešili. Užijte si výlety, to je fajn.
U mě nic nového 😀