• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Děkuji už se těším, tentokrát nebudu mít neschopenku a budu chodit do práce aby mi to rychleji uteklo :slight_smile:
12. srp 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Já ji opět mám a utíká mi to pěkně rychle. Mám tady neteř takže se ji věnuju a ono to pěkně utíká :grinning:
13. srp 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alarada tak to se máš, že ti to rychle utíká, mě se sto vždycky strašně táhne. Takže to tentokrát zkusím chodit do práce a uvidíme. Po páteční inseminaci mám volný víkend a pak zase práce, a doufám že bude na konci bobísek :grinning:
13. srp 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě to rychle utíkalo :slight_smile: ani mi nepřijde že už jsem doma měsíc :slight_smile: :slight_smile: :wink: ale po IUI bych taky nebyla na neschopenku
13. srp 2014 ve 12:06  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcule A jak to vypadá u vás?
13. srp 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alarada u nás se zadařilo na první pokus a nejspíš hned dvojmo :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: 30.7 mi potvrdili těhotenství a hladina HCG byla 14 dni po ET 2 774 :slight_smile: :wink:
13. srp 2014 ve 12:11  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alarada a jak jsi na tom ty :slight_smile: :wink:
13. srp 2014 ve 12:11  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byly 7.8 na KETu. Cca od druhého dne mě strašně bolí prsa. Tak doufám že je to dobré znamení. A jinak gratuluju. Měla jsi taky nějaké příznaky?
13. srp 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alaradaDěkuju :slight_smile: Děsně mě bolely prsa ale to až ten 12 den,jinak mě maličko pobolival podbříšek,a jinak jsem do ted celkem v pohodě bez nějakych extrému.. :slight_smile: D :slight_smile: ržím moc moc pěstičky at to vyjde :slight_smile: :wink:
13. srp 2014 ve 12:23  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alarada Davali jste jedno embryo nebo dvě :slight_smile: :slight_smile: my davali dvě a sestra v Gennetu říkala že to podle vysoké hladiny HCG vypadá že se chytli obě :slight_smile: 21.8. jdu na UTZ tak uvidíme :slight_smile:
13. srp 2014 ve 12:25  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcule My jsme měli jenom jednoho sněhuláčka :slight_smile:. O víkendu chci zkusit testnout.
Tak to je paráda :slight_smile:
13. srp 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :wink: jo to jee :slight_smile: tak budu držet pěstičky at je to taaam :slight_smile: :wink:
13. srp 2014 ve 12:53  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky kolik jste doplácely za ivf s et+pisci,když vám přispěla pojištovna?mám doporučený toto. a co když mi to pojištovna schválí a já se pak rozhodnu jen pro iui to můžu taky , když si ho zaplatím sama? nakolik by přišlo to iui?
14. srp 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte někdo email na mokrou? mám ji napsat ale zapoměla jsem si ho vzít.prosím do IP.
15. srp 2014 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa Ahoj , my jsme doplácely 11000 za PISCI a 2500 za PK - to bylo hned při transféru. A když jsme šli na KET tak jsme platily jenom 5200
15. srp 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alarada - dík za info.
15. srp 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy,
tak mám za sebou dnešní iui, bylo to jen takové šup šup a za 10 minut bylo hotovo, testovat mám za 3 týdny. Než mi paní doktorka udělala iui, udělala mi kontrolu a folík mi ještě nepraskl, tak to budeme celý víkend pojišťovat :grinning:

@marcule gratuluji k bobískům :slight_smile:
@alarada určitě tam je, uvidíš :slight_smile:
15. srp 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megara Děkuji moc :slight_smile: i já tobě držím pěstičky aby ses k nám brzy přidala :slight_smile: a já věřím že přidáš a ostatní také.. :slight_smile:
15. srp 2014 ve 20:12  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcule děkuju za podporu, doufám, že to tentokrát vyjde, a když ne budeme se snažit dál :slight_smile: i když bych radši aby nám to už vyšlo :grinning:
15. srp 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara už se to musí prolomit a vyjit to...určitě to dřív nebopozději klapne a budeš take těhulka :slight_smile: ja jsem to ani moc nečekala a spíš jsem počítala že když se chytí,tak alespon jedno ale oni prý nejspíš obě.. :slight_smile: to se dozvím příští čtvrtek na UTZ srdíček :slight_smile: jak to vlastně je..držím pěstičky at se potkají... :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: s vajíčkem
15. srp 2014 ve 21:05  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcule no já doufám že se potkají :slight_smile: klidně budu dělat i stojku :grinning:
15. srp 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megara :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsi nadopovaná hormony to by tomu take mohlo pomoci... :slight_smile: :wink:
15. srp 2014 ve 21:12  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcule jj, ale ty ztluštělé vejcovody moc nehovoří v můj prospěch :unamused: , takže opravdu asi zkusím tu stojku :slight_smile:
15. srp 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara ztluštěle vejcovody to nevim co je.. :unamused:
15. srp 2014 ve 21:19  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcule to znamená že stěna vejcovodů je silnější a průchod jimi je horší,ale nevzdávám to :slight_smile:
15. srp 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nevzdavej
15. srp 2014 ve 21:50  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcule budu bojovat a dočkám se taky mimíse :slight_smile:
15. srp 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara jojo přesně taak :slight_smile: :slight_smile: a jak jinak máš ještě nějake sněhuláčky z posledniho IVF nebo ne
15. srp 2014 ve 22:03  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Děkuju, zítra budu testovat. Tak uvidíme
16. srp 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcule @megara Holky to by bylo aby jsme se nedočkaly. Marcule ty jsi nás předběhla a už jsi se dočkala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek