• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Tak holky zítra jedu uskončit neschopenku. Potřebovala jsem se dát ještě tenhle týden dohromady než se objevím v práci. Spíše se na to psychicky připravit. Už se docela těším. A 22.září na kontrolu a uvidíme co bude s náma dělat. Ale chci co nejdřív začít se stimulkou. Už aby se nám to podařilo, todle čekání a všechno kolem je hrozný
28. srp 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alarada je mi líto, že vám to nevyšlo. Je možný, že vás oba pošle doktorka na imunologii a hematologii, jako nás, jestli tam není nějaká skrytá příčina, která se na jejich testech neukáže, a pak hned šupky dupky na další stimulku :slight_smile:
28. srp 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy, tak dnešní zkušební test negativní jsem 14 dní od IUI, tak si ho zopakuju příští týden a uvidíme co bude :confounded:
29. srp 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Víš nejhorší na tom je to, že jsem byla 3x přirozeně těhotná. Z toho 2 probíhaly úplně normálně a kdyby nebylo té vývojové vady tak bych se teď radovala z dětí. Tak jsme si řikaly i dr. to řikala že by u nás neměl být problém s otěhotněním. No nic nemá to cenu řešit, jdeme dál :unamused:
29. srp 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara tebe poslali ještě na další imunologické a hematologické vyšetření? Já když jsem to tomu našemu doktorovi nadhodila, tak mi řekl, že sice imunologie umí zjistit hodně, ale že s tím pak stejně neumí pracovat a že beru nejvyšší dávku, kterou mi může dát, aby tělo embryo neodmítlo. No ale stejně asi jestli nevyjde tenhle pokus, tak na tom budu trvat, protože třeba je u mě nějaká překážka, že to dítě prostě nepřijmu (resp. tělo ho nepřijme) a my jim budeme akorát rvát peníze. Už jstes teda na tom byli?
29. srp 2014 ve 13:13  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (22. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alarada to si byla v klidu, a při tomhle všem co se děje najednou je možný že je to na tebe velký stres. Je to ale divný, že přirozeně ano a s pomocí nic.

@martiina_k Mari, to je moje první imunologické vyšetření, doktorka říkala, že je jí divné, že to nevyšlo když máme všechny testy v pořádku, tak mi nabrali krev znovu na profili, objednanla jsem se na inunologii do prahy, a na hematologii. Dr. říkala že KET nemá cenu dělat, když nemám tahle všechna vyšetření, že by se mohlo stát že zase nebude nic
29. srp 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky ... Omlouvám se ze jsem byla pryč .... Nějak sem nemohla se zúčastnit diskuze a v sobě si ten neúspěch spravovat.myslim ze uz nadešel čas :slight_smile:
31. srp 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac Ahoj, není proč se omlouvat. To je dobře, že už jsi připravená pokračovat :slight_smile: Všem nám to vyjde, v dalším pokusu já to vím :slight_smile:
31. srp 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara tak povídej co se u tebe událo za tu dobu :slight_smile:
31. srp 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky uz jste absolvovali 2. Pokus?jak ten trva dlouho ??? Ptám se kvůli penězům a praci :slight_smile:
31. srp 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac V červnu jsme šli do 2 IVF, z kterého jsme měli na konci 4 embryjka, 2 jsme nechali zavést, a 2 zamrazit, a bohužel nám to nevyšlo. Takže teď mám trochu strach použít mrazáčky, a tak jsem se rozhodla pro IUI, doktorka mi ji nejdříve vůbec nedoporučila a teď s tím neměla, žádný problém, protože jsem jí řekla že bych chtěla zkusit několik IUI a po novém roce kdyby to nevyšlo tak zkusíme ty mrzáčky. Ještě předtím mě ale doktorka poslala na hematologii, kam jsem objednaná 29.9., a taky na imunologii do Prahy, kam jdeme 16.9. a ještě mi brali krev na další testy, páč paní doktorce bylo divné, že to zase nevyšlo i když bylo všechno v pořádku,proto všechny ty nové testy, abychom při KET zbytečně nepřišli o mrazáčky kdyby tam byla nějaká skrytá chyba. Zatím to nevypadá, že by nám IUI vyšla, testovat budu v týdnu, a pak znovu do IUI :slight_smile:
31. srp 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara taky pěkný obstrukce sakrys.... Ty si nebyla hned prve na iminologii?nebo spis doktorka mysli ze se něco neobjevilo ??
31. srp 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac ne, na imunologii jsem ještě nebyla. Jak jsem psala dr. bylo divný, že to nevyšlo když máme všechny testy v pořádku, tak udělala nové a ještě nás poslala na imuno a na hemo. Nevím proč tyhle testy nedělají rovnou :confounded: a dělají je až když něco nevyjde :confounded:
31. srp 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara proto se divím pravé ... Nám imuno dělali hned na zacatku ... Taky tam zjistili příčinu , srazlivost teda lovili jen v genech
31. srp 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac vám našli problém v genetice? my měli genetiku v pořádku a tak nic neřešili :confounded:
31. srp 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara kdepak nás poslali rovnou na iminologii i genetiku a problém našli na imunu
1. zář 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac no tak nás na imuno poslali až teď :confounded:
1. zář 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My také imunologické vyšetření neměli, jen genetiku. A jak už jsem psala, doktor mi říkal, že imunologie sice umí odhalit hodně, ale že s tím stejně neumí pracovat, takže je to zbytečné. Pokud ale nevyjde ani tenhle mrazáček, tak si imunologii prosadíme. Nicméně ale věřím, že to tentokrát vyjde. Fakt tomu začínám věřit :sweat_smile:
1. zář 2014 v 16:02  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (22. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k ahoj Marti :slight_smile: ty si veliká bojovnice ! Ja to srabik musela nejdřív překousnout :slight_smile:
@megara @martiinka_k to je zvláštní a ja myslela ze je to normální ... Asi sme vypadali divné :D
1. zář 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac cos musela překousnout? Proč jsi srabík? Teď si asi nějak sedím na vedení :sweat_smile:
1. zář 2014 v 18:35  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (22. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k myslela sem tím ze sem zmizela,odmlcela se a dlouho se idhodlavala k dalšímu pokusu :slight_smile:
Furt se mi klepou kolena :slight_smile:
2. zář 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám na tu reklamu nahoře,na ten ministar plném vytaminu pro budoucí maminky.nezlousela ste ho nektera?ja sem ted dlouho nic nebrala tak sem si říkala ze zase musím začít a tohle vypadá dobre.
Ze bych to přidala do svoji vitaminovy armády?
2. zář 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac myslím že to brala, nebo bere @jilu04, ale nejsem si na sto pro jistá. Já beru GS Mamavit a Inofolic na střídačku :slight_smile:
2. zář 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara jo jo brala jsem ho a po dobrání krabičky jsem papala Inofolic a k tomu calibrum babyplan, který beru pořád
2. zář 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara
@jilu04 ahojky mamino :slight_smile:
Uz sem si je taky objednala.
Tentokrat to totiž vyjde tak at sem ready :slight_smile:
3. zář 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac Ahojky, určitě to vyjde, já v to věřím, zkoušíte to spont. nebo pořád přes umělé?
3. zář 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 zkoušeli , zkoušeli ... Ale zbytečně
3. zář 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to taky zkoušeli, a myslím že se nám i podařilo, měla jsem ducha na testu, ale šla jsem do práce na přesčas a dostala jsem křeče a pak i MS, takže nic. Zkoušíme to dál, i s pomocí IUI :slight_smile:
3. zář 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac jak to že zbytečně? Podívej se na nás, 7 let nic a teď se to povedlo 2x za sebou normálně, nevzdávej to :wink:
@megara to mě mrzí, musíš na sebe být opatrná a na přesčasy se vykašli, nemůžou tě třeba teď dát někam do kanceláře, když to zkoušíte?
3. zář 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 přes prázdniny nebyli lidi, takže o nešlo :slight_smile: takže teď bud opatrnější a budeme se víc snažit :grinning:
3. zář 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek