• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
@pikusa jj, polda, sloužím tady v Mimoni, ta penitencírní péče byla tématicky nejblíže mé práci, proto jsem jí zvolila
jenže Angy nejen likviduje výmalbu, ale i vykusuje a vyhrabuje zdi, a to je potom mazec, snad to brzo přejde :grinning:
13. zář 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara sloužíš tady???? super.....
takže znáš i šéfa měštáků....to je manžel mé nej.kamarádky :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tady s slouží dobře, kluci jsou moc fajn :slight_smile: jj Rendu, znám :slight_smile:
13. zář 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara no takže až uvidím ženskou v uniformě,jsi to ty :slight_smile:
nebo vás je tam víc??
13. zář 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jsme tu dvě, ale kolegyně se teď vrátila po 8 letech, takže ještě nemá zbraň a ven nechodí, takže ve dne a v noci zatím sloužím z holek jen já :slight_smile:
13. zář 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara ok když mě "zazkneš" řeknu že jsem to já......z modrého koníka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jdu spát---dobrou noc
13. zář 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jasně, :grinning: dobrou, už taky půjdu, páč jdu zas ráno do rachoty :confounded:
13. zář 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné nedělní ráno kočky :slight_smile:
Co dneska? Bude hezky?
14. zář 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac Tak nevím jestli se dá o neděli mluvit jako o krásné, co jsem v 6 hod. vstala začalo pršet a skončilo to v půl 11, a ještě se nevyjasnilo :frowning2: I když třeba je u vás lépe :grinning: :grinning:
14. zář 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac treba ti to antik. neda, ale u me byly injekce ok ale jak beru antik. tak se me zvecili prsa a ma nalady fakt me z toho zacina hrabosit... :slight_smile: Mam dotaz daji se zamrazit vajicka s tim ze se oplodni az dyl teda pokud bych jich mela vic?
14. zář 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara no ja byla pul den v praci a kdyz sem přijela domu ze budu něco dělat začlo lejt takze bezi tu hezkou neděli zpět :D

@limlim ja si myslim ze ne , ze zamezují jen embrya ... Asi nebe by to neslo ale ze se to nedělá ... Nevím ...
14. zář 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@limlim já myslím, že se to dá udělat, ale nevím, jeslti je to standartní postup - když je nějaký zdravotní problém, kde se očekává, že by žena po léčbě nemusela už vajíčka mít, tak se jí odeberou a zamrazí, ale takhle jen proto, že by ti jich vzali víc? To netuším...

Jak jste se tu ptali na rozmražování - vzpomínám, že nám nabízeli dvě možnosti zamražení - jedno levnější a jedno dražší - u toho dražšího způsobu se zamrazují po jednom a je tedy možné rozmrazit jen jedno. U toho druhého se zamražují po dvou, tak tam to asi nejde...
14. zář 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky uvidime jak to vse dopadne, ale zkousim vsechny moznosti protoze se me opet do narkozy nechce tak se snazim zjistit co se jen da... Tak dobrou noc a hezky pristi tyden :slight_smile:
Buhuzel nebylo co zamrazit, ale byli jsme rozhodnuty zaplatit drazsi metodu, ale jak je to "zda jedno nebo dve" " nevim..
14. zář 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@limlim my taky měli tu dražší protože je k nanuckum šetrnější, zůstali nám dva , zaváděli sme sice oba ale doktorka nám nechala vybrat jestli jedno nebo oba
15. zář 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac při té dražší se zamrazuje stopro po jednom...
15. zář 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme své 2 sněhulky zamražené tou dražší metodou, chtěli jsme aby byla větší šance že přežijí rozmražení, když už jsou jenom 2 :slight_smile:
15. zář 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Jsme si taky rekli, ze si radeji priplatime i kdyz nebylo co zamrazit :unamused:
15. zář 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@limlim vzhledem že to červnové IVF bylo naše 2, a z 9 embryjek nám zůstali naživu jen 4, 2 zavedli a 2 zamrazili,víc nám bohužel nezůstalo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. zář 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dám,
tak mám za sebou kontrolu před IUI, která bude v pátek, zase mám 1 folikul o vel. 18mm na pravé straně, levá strana je zase pomalejší :grinning:
16. zář 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Ahojky, uvidíš, že tentokrát to vyjde, cítím to v kostech :wink:
16. zář 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara hele jak to bere darling ze musí pokaždé do kabiny?:D ten můj by asi trpěl :D
16. zář 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara tak budu moc drzet palce :dizzy_face:
16. zář 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac má z té kabinky srandu :slight_smile: posledně si tam nesl svoje péčko a pak jim ho tam i nechal :grinning: taky si myslím že to tentokrát vyjde, možná že mám ten pocit protože mám dovolenou a páč jedeme na moravu s pesinkama a máme tam rande s pesinkovou ségrou a podíváme se i na chovatelku a rodiče, abychom ukázali jak jejich miminko vyrostlo v mamuta :slight_smile:
16. zář 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara tak to si hezky odpočines a budes myslet na něco jiného takze se bude moct maličké krásne zavrtat ;)
17. zář 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac jj, už se těším,na IUI si budeme brát věci sebou a pojedeme rovnou, však nás čeká cesta do Brna a dál :grinning:
17. zář 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vysledky jsou ok takze za tyden zaciname s Gonalem :dizzy_face: Kdo je na tom stejne?
17. zář 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@limlim no hurá :slight_smile: ted asi budes stimulovat sama ale ja se k tobě brzo pridam
18. zář 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj... teprve se rozhlížím, tak jestli nevadí, že se přidám... Nějak mi to nedá, ale asi se potřebuji někomu svěřit :slight_smile: Podstupujeme umělé oplodnění tak nějak tajně, takže si vlastně o tom nemám ani s kým popovídat . Já mám Gonal naplánovaný až za tři týdny. Teď ještě doberu antikoncepci, pak na 4 dny Luveris a pak Gonal... trošku nerozumím tomu, proč to má každý jinak a navíc mě překvapuje, že ani nemusím čekat do další MS než si začnu píchat, ale asi to tak mám mít. No, hlavně aby to vyšlo :slight_smile: nám všem... :slight_smile: Jinak abych se držela tématu, tak se mi v Libereckém Gennetu moc líbí.
18. zář 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@limlim a kdy zhruba bude transfer? My jedem do gennetu 25. 9. a zhruba za 14 dní od té doby by měl transfer být.
18. zář 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k Marti moc moc držím pěstičky aby to klaplo :slight_smile:
19. zář 2014 v 17:35  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek