Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janik8774
6. srp 2009

nadis.h
Já jsem doma už vlastně 4.rok a jsem spokojená.Hned jak jsem zjistila,že se to povedlo tak jsem to oficialně oznámila v práci a to už mi 14 dní šla neschopenka od punkce.1.11.bych se měla vrátit na svoje místo a jsem z toho na nervy.S dítětem je to jiné,to si to užíváš.Hlavně máš pořád co dělat a neustále se těšíě až usne a uděláš si něco pro sebe.V těhotenství jsem lenošila,chodila po nákupech,kamarádkách.

Hele to si mohla za dvojčetem jít.Podle fotky se to dá poznat.Já jsem tam jednou byla,ale zrovna se s někým bavila a nechtěla jsem rušit.Trochu jsem se i styděla. 😀 😀 😀 😀

Nebudeš v tom mýt zmatek? Já jsem taky Jana. 😀 😀 😀 😀

nadis.h
6. srp 2009

Dvojce ja jsem Nada-Nadisek... 🙂)

Jani ja jsem taky vzdy takova v rozpacich,jak maly harant. 🙂 to prave je pak rozdil,kdyz jsi doma s deckem. Mas co delat porad. Ale kdyz jsi doma jen tak na flus,tak to bylo na provaz uz pak. O to hur,ze ja jsem v Liberci od ledna a krom berusky tu nikoho osobne neznam. 😝
Jani nedelas take nekde v centru? 🙂

janik8774
6. srp 2009

Nadi,
já nedělám v centru a ani tam nebydlím.Vždyt píšu že od 1.11. bych se měla vrátit do práce. 😀 😀 😀 😀
Já bydlím nad přehradou.
Sama bych též nebyla doma.
Dvojče Jana se nám nějak ztratila. 🙂 🙂 Snad už nespí.

dvojcata2
6. srp 2009

ne ne nespím něco jsem tady dělala dělám od rána do večera a bydlím v baráku tak to stíhám jen večer.
Holky klidně se ke mně přihlašte budu ráda když jse poznáme a můžem někdy na kafíčkopoklábosit 🙂

janik8774
6. srp 2009

Jani,
tak až budu mít cestu kolem tak se stavím,vlastně stavíme. 🙂 Synáček se drží máminý sukně.Zavřu ho do domečku co máte na "dvorku" 😀

nadis.h
6. srp 2009

Jani vidis co jsem za streffoo? 😀 ja Ti odepisuju na to,ze jsi dlouho doma a pak se Te zeptam kde delas. 😀 to je z toho nevyspani .😝 hehe pry u prehrady. 😀 ja jsem rada ze trefim na Fugnerku a domu do Pavlovic. Zacatky byly pro me krusny tady. To jsem si tolikrat omylem zajela na takova mista,ze jsem byla jak nekde na konci sveta. Napr.jsem si spletla bus a jela nekam do Harcova? Plno snehu a ja hodinu cekala nez pojede bus zpet. 😀

Dvojce ja Vas taky rada poznam. A na kavicku pujdu rada. Musime se nekdy domluvit vsechny.

dvojcata2
6. srp 2009

Jani nějak jsem nestíhala jak ty to máš Vojtíšek je taky z IVF a ted se pokoušíš o co??

nadis.h
6. srp 2009

A ted se pokousis o co Janisku nas? 😀 o velbloudka treba? 😀 to byla hezky polozena otazka. Tak jako predtim s tou mrskou. 🙂)

dvojcata2
6. srp 2009

Nadi a ty kdy??Jestli mi nepříjde mrcha tak na tebe počkám

nadis.h
6. srp 2009

Holky moje ja uz odpadnu. Dnes to vypada slibne s tim mojim spankem. 🙂 zitra delam doma tak nemusim brzy vstavat,ale musim v pul 6 probudit telefonem draheho,tak budu muset otevrit aspon oko.

dvojcata2
6. srp 2009

Tak dobrou a brzy na viděnou taky jdu do hajan 🙂

nadis.h
6. srp 2009

Jee dvojce to by ses ucekala. Ja jdu az v zari. Zacnu pigarovat kolem 15.zari az. Ted v srpnu jdu zas jen na kontrolu FSH. Dle ovulky vcerejsi uz bych to mela dostat tak jak mam. Za coz jsem rada.

nadis.h
6. srp 2009

Tak ju jdeme. Zitra odepisnu. Hezke sny holcicky.

janik8774
6. srp 2009

dvojče Jani - No přece o sourozence. 🙂 Jo,jo Vojta je z IVF(ET) a ted dobírám eskymáčky.
Vy jste se rozjely.
Tak zítra.

nadis.h
7. srp 2009

Huhuuu..Holky já krásně spala dneska. To byla odměna za ten včerejšek. 😝 Až na to, že jsem usela budit toho mého miláčka to bylo zas něco. Volala jsem mu v kuse od 5.30 do 5.48... 🤐 Ale tak nakonec to dal a vzbudil se. 😀 Dneska musím dělat velký úklid. O víkendu nejspíš půjdu do práce a v neděli se mi manžíleček můj vrátí tak musí být naklizeno. 🙄

ma.ja
7. srp 2009

ahojky holky 🙂 tak to máme za sebou 🙂 teď už jen aby to vyšlo 😉

janik8774
7. srp 2009

Tak ti držíme palečky at ti to vyjde. 🙂

nadis.h
7. srp 2009

Maji taky držím palce! 😵

ma.ja
7. srp 2009

jste hodný dějuju 🙂
dnes byl Mudr Petr jak vyměněnej, ale to čekání bylo šílený. Měli jsme přijít v 7,45, v 8,00 šel Jirka vydat svůj poklad, a měli jsme přijít za hodinu. Ale čekali jsme tam až do 10. Hrůza ☹ Ale pak to byl fofr 🙂 Dokonce máme lepší spermio než minule, to jsme měli 19mil/ml a teď máme 50mil/ml.

nadis.h
7. srp 2009

Holky to mi řekněte čím to je s tím spermiem? Jsem zvědavá na náš další odběr. My to nemáme nijak krušné,ale ani ne 100% dobré tak jsem zvědavá zda to poposkočí k lepšímu. Berunda šla taky na konzultaci, že by popřípadě šli na IUI a spermiogram měli špatný a při druhém odběru už v poho.

janik8774
7. srp 2009

Nadi,na to by ti měli asi odvovědět doktoři.Ty máš taky jeden cyklus v pohodě a druhý" špatný".
Třeba je to nějak ovlivněno stresem,výživou.Nevím,nerozumím to mu.
Když tak koukám na ma.ju tak 19mil/ml je taky dobré.To už by stačilo na oplodnění. 😀 😀 😀

janik8774
7. srp 2009

Jsem zvědavá jak mi dopadnem. 😉

nadis.h
7. srp 2009

My máme taky 19 mil... 😉 Holky na rodině dle těch našich výsledků říkaly, že je to až škoda na IVF.. 😝

ma.ja
7. srp 2009

Jani a v jakým stadiu jste vy? už stimuluješ na IVF? nechce se mi to hledat 🙂

janik8774
7. srp 2009

ma.ja
já mám před KET,jenom čekám až to dostanu což je každým dnem a pak začanu brát hormony a jdu na transfer 🙂
jeden KET už mám za sebou a negativní,zatím dobýrám eskymáčky,mám jich ještě 13 - což je tak na 3x KET
Doufám že tento pokus je poslední. 😀 😀

dvojcata2
7. srp 2009

tak koukám jsme obě dvě Jany obě čekáme na mrchu abychom mohli začít brát hormony ty ale jdeš na KET já IVF.Jinak mně těšilo že jsem tě poznala pak půjdem všici na kafíčko podrbat 🙂

nadis.h
7. srp 2009

Jani kolik jsi měla vajuch? To je pohoda,že jich je tolik. 😉

Holky vy jste se setkaly dneska jo???

janik8774
7. srp 2009

Nadi,už se čeká jenom na tebe. 🙂
Byl to dnes nervák. 😀 Nějaká paní si kupovala u Janiny kočárek a já jsem tam skoro 45minut čekala.
Synátor se vyblbnul v domečku a na skluzavce.

janik8774
7. srp 2009

Nadi,ted jsem si všimla,že se na něco ptáš mě. 😀
Já jsem jich měla asi 30,z toho bylo dobrých a oplodnilo se 23,něco bylo na syna 🙂 a před prvním KET jsem jich měla 18 a rozmrazili jich 5 a vybrali to nejlepší embryjko.Ted jich je 13 a budou asi rozmražovat 5.
Chci jenom jedno zavést.Budu si nechávat dělat as.hatching a tak snad to vyjde.Víc proto nemohu udělat.
Děj se vůle boží. 😀 😀

dvojcata2
7. srp 2009

to jsi tam čekala tak dlouho??Je to mi je líto ale jsi hodná že jsi tak dlouho vydržela akorát jsem na tebe hned vyhrkla :Nada??? 😀 😀 😀 Tak holky já jse tý mrchy nedočkám aspon se zítra vykoupu v bazénu když má bát teplo dělám jenom do 12.