Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

alarada
10. únor 2015

Holky tak jsem dneska volala do Gennetu a jsem objednaná až na květen. To jsem zvědavá jak dlouho to tam vydrží 😒

hudala
10. únor 2015

@alarada Ahoj, tak jak to dopadlo? Já to v Liberci asi pomalu vzdávám. Sice to máme blízko, ale je to tam teď děs. Pomalu přemýšlím nad Hradcem (do Prahy se manželovi nechce).
Jinak já docela pospíchala, končí mi rodičák na dcerku a v září jde do školky. Jelikož se nemám kam vrátit (firma přestává fungovat) doufala jsem, že to vyjde a já půjdu z jedné mateřské do druhé. Navíc za nějakých pár let (cca 4 roky) nebudu už nikdy moct IVF podstoupit, tak jsem doufala....No, ale hrotit to nebudu. Třeba na mě někde čeká nějaká dobrá práce 😀 a třeba budeme mít jedináčka... ale co, díky za něj 🙂 je to moje láska a jsem šťastná že jí máme 🙂

hudala
10. únor 2015

@alarada už to čtu... no to je mazec....

alarada
11. únor 2015

@hudala My už tak nějak nepospícháme. Dali jsme jiný postup nejdřív odběr a další měsíc KET. Máme blbou genetiku. Jenom jsme chtěli zvládnout OPU před dovčou (začátek července) a na KET jít až po ní. Pěkně zrelaxovat a nabrat síly. Tak uvidíme jak nám to pan doktor naplánuje 🙂

martiina_k
11. únor 2015

@alarada to je teda mazec... do května daleko... to člověk stihne dva pokusy za rok.... roky utíkají.. ještě že jsme se teď rozhodli chvíli počkat. No a nakonec do Liberce se stejně nevrátíme, protože jak se přestěhujeme, tak budem mít Prahu o hodně blíž, tak to zkusíme jinde.

eloana
11. únor 2015

@alarada to je docela sila....zacatky byly celkem super-objednavaci doma maximalne tyden

megara
11. únor 2015

Musím přiznat, že taky uvažuju, o tom že pokud nám to přirozené snažení nevyjde, zkusím nějaký pražský Gennet, pokud nepřijmou do Liberce dalšího lékaře aby mohli fungovat jak mají 🙂 🙂

bonifac
12. únor 2015

Ahoj holky , přežila sem OPU 🙂 lépe než posledně , byla sem jako rybička a žádné bolesti, az sem zirala... Jen nejaky brutální průjem me postihl.
A jelikož jsem poradna slepice, mam 16vajicek :D

megara
16. únor 2015

@bonifac tak to je fajn, že ti nic nebylo 🙂 16 vajuch, to je dobrá úroda 😀 tak pak dej vědět jak válčíte 🙂

bonifac
17. únor 2015

@megara dneska šli miminka na testy, bylo jich z 15ti 7nejlepsich k testům a zamrazeni, ten prijde strašlivé čekání :D az 30.3. Jedem pro výsledky!

alarada
26. únor 2015

Ahoj holky, nevíte co se v tom Gennetu děje. Teď mi volala sestřička že se jim uvolnil termín na 17.března. Že toho 14 května tam nebudou mít doktora. Jinak bych měla termín až na konec května. Tak jí říkám že vezmeme ten březen a že se s doktorem domluvíme (jsem po té laparce) a ona že tam dr. Petr už není, ale je tam dr.Mokrá. Jsem ráda že je tam Mokrá zpátky. Je to naše doktorka.

bonifac
26. únor 2015

@alarada 😲 ze se zase vyměnili??? To je nejaky divny ne?

alarada
27. únor 2015

@bonifac Je je. Doufám že Liberecký Gennet nezrušej

martiina_k
27. únor 2015

@alarada no jsem celkem ráda, že jsme se teď rozhodli to mimčo nechat stranou, protože mít ještě takovéhle starosti, to už by bylo na mě moc... tak držím palce vám, co se aktuálně snažíte, aby to v tom Liberci nějak zase začlo fungovat.

alarada
27. únor 2015

@martiina_k Děkuju. Snad to tam bude v pohodě 😒

bonifac
27. únor 2015

@martiina_k
@alarada
To je fakt divny ... Sem zvědavá co z toho vyleze , jedem az posledního března tak muže byt asi vsecko jinak :D

limlim
2. bře 2015

Dneska jsem volala do G a jdu jen dr.Mokry odnyst vysledky a prej mam prijit az 14.4..kdyby jste nektera mela termin driv a neco vam do toho vlezlo dejte vedet. DIKY

alarada
3. bře 2015

Ahoja, tak já se dnes vracím po laparce do práce. Už se těším. 17.března jedem do Gennetu a přinesu nové informace jak to tam vypadá 😉

hudala
4. bře 2015

@limlim to ještě jde, to i závidím. Já jsem volala min. týden a jsem objednaná na červen ☹

megara
4. bře 2015

Ahoj dámy,
tak to jsem zvědavá co přinesete za novinky z G. Byla jsem na diagnostice, svého zdraví, přístrojem který pracuje s frekvencemi parazitů, atd. Vymyslel to nějaký doktor, jméno si už nepamatuju možná Jonáš. Přístrojem mi bylo zjištěno, že mám roup dětský a roup koňský, v gynekologické oblasti, v játrech a ve střevech. Na netu psali, že roup může způsobit u žen neplodnost, takže si na čištění beru kapičky z ořešáku královského, maliníkové kapičky, kapičky jsou dobrý, i když jsou s alkoholem 🙂 🙂 ještě k tomu všemu beru na spodek měsíčkový olej, a ten je teda extrémě hnusný, tak snad to pomůže 🙂
Snažení zdar 🙂 🙂

martiina_k
5. bře 2015

@megara - no prosím tě, jak jsi k tomu přišla? Roupy dětské si pamatuju, že jsme je měly jako děti. Byly to takoví bílí červíci a svědilo to. Ale ty byly spíš v konečníku než v játrech a střevech. Braly jsme na to takový červený slaďoučký sirup. A i roupa koňského máš ? Jak se k tobě prosím tě dostal? To jsou teda věci... tak třeba je to opravdu důvod, proč nemůžeš otěhotnět. Budu držet palce.

megara
5. bře 2015

@martiina_k Marti,já taky nevím kde jsem k tomu přišla, nic mě nesvědí ani neboli. Ten siru si pamatují. Paní z diagnostiky říkala, že to může být tím, že my holky to máme dole blízko u sebe. Ten roup koňský nám prý někde z louky nebo pastviny, kde byli koně, to klidně může být páč chodíme s pesinama hodně na louky co máme okolo sídliště. Prý mohou vajíčka zůstat v půdě i 10 let připravena k akci 🙂 🙂 tak snad to k něčemu bude 🙂

alarada
5. bře 2015

@megara Ježkovi voči. To by mě ani nenapadlo, že můžou být takhle ve vnitřnostech. Přeji hodně síly na uzdravení a vypudění těch roupů

megara
5. bře 2015

@alarada já doufá,že to k něčemu bude, prý jsou ti paraziti v takovém množství které neohrožuje na životě, ale mohou způsobit problémy, jo ještě mi ta paní říkala že množství těch parazitů je takové které lékaři nezjistili proto mám všechny výsledky testů v pořádku 🙂
Taky říkala, že už tam pár lidí s problémy s neplodností měla a nakonec se jim podařilo otěhotnět 🙂

limlim
5. bře 2015

@hudala teda na cerven... To je sila... Ja tam nesu jen vysledky fakt des..

hudala
6. bře 2015

@limlim Prý si mám zkusit v dubnu zavolat, jestli se něco neuvolnilo... no, děs ☹ než se dostanu na poslední KET taky potrvá ☹ už aby tam přijali někoho dalšího.

alarada
6. bře 2015

@megara Tak držím všechny palce 🙂. Tendle rok se nám to podaří 😉

limlim
6. bře 2015

@hudala me to rikala sestricka taky at si zkusim zavolat. Tak jsem se ji ptala zda maji moznost prednostniho objednani za upltu tak trochu nechapala, protoze treba na imunologii v Praze to maji.

hudala
7. bře 2015

@limlim Ty jsi je chtěla uplatit? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

megara
7. bře 2015

@alarada děkuji, letos se nám to podaří všem 🙂 🙂 Letošní rok bude plný změn a ty mima už na nás čekají, já tou věřím 🙂 🙂 A u mě ještě jedna novinka 18.7.2015 ve 12 hodin se budu vdávat 😀 😀