Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lena101
13. dub 2016

@monikaxoxo Děkujeme 😊 I Tobě ať se brzy zadaří 😊. Hele Já jsem si tam volala někdy v lednu takže ty 3 měsíce od objednání to zhruba byly.

lena101
13. dub 2016

Děvčata, ještě jsem se chtěla zeptat, komu už se zadarilo. Museli jste jít na rizikové? I přesto, že nemáte třeba nenáročnou práci? Děkuji za odpovědi 😊

erobinka
14. dub 2016

@lena101 V Liberci jsem celkem nespokojena ,zkusim Prahu,nemate zkušenost nekdo?

lendy1
15. dub 2016

@lena101 tak pokud ti v Gennetu nasadí 4 týdny před IVF Medrol nebo Prednison, tak na imuno nemusíš, protože pokud by ti vyšli výsledky blbě, tak ti ho stejně nasadí. Nic jiného se s tím nedělá.
Koukám, že paní dr. je odborník na endometriozu a tuto dg. tam asi sdělují opravdu všem i přez to, že UTZ nejde poznat, jen na určitých místech. No nic no...Já byla u své gynekoložky, která se zhrozila, co se mnou v Gennetu prováděli při OPU. A rozebírali jsem i návrat endometriozy, který ona vyvrátila, minimálně na stejném místě, kde jsem ji měla. Na UTZ sice viděla spoustu hrůz, ale má rozhodně lepší UTZ než v Gennetu a endo mi nepotvrdila. Dr. Holcová mě viděla druhý den a hned, hm: tady něco vidím, to je jasná endometrioza. Následovali dohady, jak to může poznat, když se nedá zjistit UTZ, tak odpověď byla: že si to jen myslí vzhledem k předchozí dg. 😒 Co k tomu dodat?!
Nechci ti brát idee, ale v Gennetu to opravdu není žádná sláva, hlavně co se týká informovanosti a dost často tam z člověka dělají nemocného všema možnýma chorobama a že oni jsou ti jediní, kdo dokáže pomoci.
To, že ti dr. Holcová podá ruku, to považuji za běžný standart u všech lékářů ne jen v Gennetu. Paní dr. omílá pořád dokola to samé, to uvidíš časem sama.
Ale každopádně držím palce, ať to vyjde.
Já začala stimulaci v lednu, v únoru byl neúspěšný IVF, nyní je půlka dubna, mám totálně rozhozený cyklus, na MS čekám už 40dní, dle dr. mám stále čekat. Nemohu se snažit sama, nemůžu jít na KET, nemůžu na IVF. Tak asi tak... 😒

erobinka
15. dub 2016

jasny chapu,ja chodila k dr.Mokre a neochotna,neumi poradit atd.....,proste hruza jdu uz po čtvrte a ani jeden Ket navyšel

1306
17. kvě 2016

Ahoj holky, jak dlouho se čeká na to, než jdeš na IVF? Právě jsem se dozvěděla, že nemám průchodné vejcovody a ještě týden budu čekat na výsledky, co dál, tak jsem si říkala, že se zkusím optat tady...Tak strašně si přeju mimčo a tak strašně mi přijde, že se vše oddaluje a furt se na něco čeká.... ☹

zofka1
31. kvě 2016

Ahoj holky,já mám s pomocí Gennetu jedno dítko a druhé na cestě,zažila jsem dr.Petra,dr.Mokrou a i dr.Holcovou,která mě sedla nejvíc.Nemám srovnání s jiným centrem,ale s Gennetem v Liberci jsem vždy byla spokojená,sestřičky též ok,takže za mě já G chválim.

monikaxoxo
25. črc 2016

Ahoj holky, tak my máme po první návštěvě Gennetu. Dostali jsme dr. Mokrou a byla moc příjemná a ochotná. Udělala mi gyn. vyšetření a ultrazvuk, to prý dobrý, pak nám hned vzali krev na genetiku a já si připlatila ještě AMH. Tenhle týden jde manžel na spermiogram a máme žádanky na chlamydie. Pak jsme dostali žádanku na imunologii do Pha. A vysvětlila mi ty 3 možnosti zjištění průchodnosti vejcovodů, tak ještě počkám na všechny výsledky, chvilku se ještě posnažíme a pak kdyžtak půjdu na laparku. Jo a hormonální profil ten už jsem měla od mojí gyn, ale jinak by mi ho udělala taky. Tam mi vyšla blbě štítka, tak už zobu prášky.

dudysek
1. srp 2016

Zdravím s dotazem mimo téma, ale je to pro mě důležité. Určitě jste tu některá přímo z Liberce. Byli jsme tam o víkendu v Dinoparku (centrum Plaza) a syn tam zapomněl batůžek. Našel se, čeká na nás na recepci, ale my to máme 75 km, tak hledám někoho, kdo by batůžek vyzvedl a zaslal nám poštou. Veškeré náklady s tím spojené uhradím a případně něco navíc. Našel by se někdo takový prosím?

maggie_
18. srp 2016

Ahoj holky 🙂
Abych začala tak nějak od začátku. Bude to skoro rok, co se s přítelem snažíme a je dost možné, že celu dobu bohužel zbytečně. Po 8 letech braní antikoncepce, jsem zjistila, že nejspíše neovuluju.
Foliky vždy jsou a rostou, ale nejspíše neprasknou a vajíčko se neuvolní, proto mi byla vypsána žádanka do Gennetu v Liberci. A teď k mé otázce.
Jdeme tam s přítelem v září a vůbec nevím co čekat. Mám na jednu stranu hroznou radost, že už konečně budeme vědět, kde je problém, ale na druhou stranu mám strach, protože je to pro mě jeden velký otazník.
První návštěva bude prý s Dr. Mokrou a to je tak celé co vím.
Může mi tedy někdo prosím pomoct a napsat, co se bude dít, co mám očekávat a zda třeba má i někdo s touto doktorkou zkušenost? ;) děkuju

monikaxoxo
19. srp 2016

@maggie_ Ahoj, psala jsem druhý příspěvěk nad tebou, jak vypadala naše první návštěva právě u dr Mokré. My s ní byli spokojení. Řekla bych, že vaše návštěva bude vypadat podobně, určitě tě vyšetří a udělá ultrazvuk. Možná vám taky hned vezme krev na tu genetiku. A určitě ti řekne, že máš přijít 1-3DC na krev na hormonální profil, pokud jsi ho ještě neměla a pak vlastně ještě jednou ke konci cyklu, ty odběry by měly být dva. Manžela určitě pošle na spermiogram. Jen pozor na to, pokud budete chtít si k němu připlatit DNA fragmentaci spermií, tak si pohlídej, aby to tam sestra zapsala, protože u nás na to zapomněla a pak nám řekla, že není připravená laboratoř, tak jsme museli přijít jindy, ale manžel naštvanej, protože se na to psychicky připravoval 😀 No a jinak ti snad všechno vysvětlí jako nám, jen o umělém oplodnění jsme se zatim vůbec nebavili, protože viděla, že mam problém s tou štítnou a říkala, že až se ty hodnoty srovnají po pár měsících, tak se nám to třeba povede. A právě kvůli tomu jsem se trochu bála, že nám nebude chtít dělat žádná vyšetření, že to svede na tu žlázu, ale překvapila nás, že nebyl vůbec s ničim problém. Jen o imunologii jsem začala mluvit já a říkala, že si nemyslí, že bysme to potřebovali, ale že jestli teda chceme, tak nás tam pošle.

maggie_
19. srp 2016

@monikaxoxo_ Moc děkuju, za vyčerpávající odpověď 🙂 ....Jsem na to zvědavá, doufám, že to půjde bez komplikací. Podle mě mi bude chybět jen nějaký hormon, aby se vajíčko uvolnilo...No uvidíme, každopádně už jsem klidnější ;)

monikaxoxo
19. srp 2016

@maggie_ Není zač. Snad to bude jen něco takového. Držim palce, ať vám to tam dobře dopadne 🙂

natlinka27
10. led 2019

Ahoj holky v úterý jsme byli v gennetu poprvé brali nám hned krev, zítra jdu na odběry na hormonální profil a příští týden spermiogram +moc a mezi 10-14dc mám přijít na utz nevíte jestli až půjdu na utz jestli mě doktorka napíše třeba nějaké léky? Můj dr mě napsal doporučení a měl psané i ze má podezření na Pcos ale dr říkala že vše se dozví až z výsledku a je možné že mohu mít nedostatek žlutého tělíska že se to hodně stává a pak se nemůže otěhotnět ale vše záleží na výsledcích

lenicka1997
15. bře 2021

Ahoj chci se zeptat ja jdu poprvé do genettu v liberci tak se chci zeptat jestli se platí za konzultaci nebo ne . Děkuji za odpověď