Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

meduna
31. srp 2009

jů, tak to mě by se doma doktor hodil,to já mám každý den nějakou nemoc,ten by byl v pohotovosti pořád 😀 a nosíš brýle?

meduna
31. srp 2009

určitě už malinkatý orangutánci jsou v pelíšku u Dvojčátka

dvojcata2
31. srp 2009

Ahoj kočky jsem ráda že jste na mně mysleli.Tak ted jse budu už jen modlit aby se mimísům u mně líbilo dala jsem jim ted najíst aby nestrádali 😀 Jinak jse oplodnili ještě 3 ale bylo to dost pozdě tak z toho nic není k zamražení nic nemám tak doufám že tyhle tvorečkové se u mně zabydlí.Jinak jsou mi hodně podobný jen holčička je trochu po tatínkovi 😀 😀 😀Dali mi těhu test a za 14 dní uvidíme.Budu věřit že už se do mně zakousli a nechtějí se z mého vypapaného těla dostat pryč.
A co ty Jani nelákal tě už testík???
Nadi taky se ti to krátí,já vůbec nevěřila že dojdem až jsem. 🙂

meduna
31. srp 2009

ahoj mamko 😵 a kolik jich máš?

meduna
31. srp 2009

mohla jsi se na embryjka kouknout?

dvojcata2
31. srp 2009

Mám dvě v sobě jo viděla jsem je i jak je nabírá a do mně vypoští 🙂 Škoda jen že nezůstali k zamražení kdyby náhodou tohle nevyšlo.Moje ségra ,patří ji a dělá v hospodě už tam zapíjí že je teta.Je to prdlouška 😉 !!! 🙂

nadis.h
31. srp 2009

Medu no však já si taky libuju, že mám doma "doktora".. 😀 Furt mi něco píchá a tak na vše má lék ten můj zlatínek. 😀

Ahoj Jani, tak už jsi neprokazatelně těhotná. 😉 A za 15 dní budeš prokazatelně. 🙂 Kdo Ti dělal ET?

sajmona
31. srp 2009

ahoj holky,nejsem z Liberce ale moje kamarádka ano a do genetu v Liberci chodí.Chci se zeptat,jestli některé z vás dělali v genetu laparoskopii???Jde o to,že jí řekli,že ráno jí to udělají a dvě hodky tam poleží a pošllou ji domů.To mě totiž docela překvapilo,tento postup si myslím není moc reálný.Já sama mám po laparoskopii,dělali mě ji ted v červenci,ale v Brně na obilnáku a byla jsem tam 4 dny.A určitě jsem se necítila na to,abych šla domů dřív.Díky za odpovědi 😉

nadis.h
31. srp 2009

Ahoj Sajmon, já teda jsem v Gennetu už celkem dlouho a často, ale o laparce že by tam dělali jsem neslyšela. 😕 Já teda i ze své zkušenosti bych teda domů 2 hodiny nešla ani náhodou. Nechala jsem se ze špitálu pustit 2 dny po i když ve velkých bolestech.To už jsem tak nějak dala,abych se "přetvařovala" na to, že jsem schopná domů jít. 😀 Ale možné to je. Minulý týden jsem mluvila s holčinou co byla na laparce kdee jí brali vejcovody oba a šla taky ten den domů.Šla do privátního centra právě proto, aby nemusela ležet ve špitále. Takže možné to je, ale bude určitě muset podepsat souhlas, že jde na vlastní triko takhle brzy. Já bych se teda bála. 😨 A nejde jen třeba na hysteroskopii? To by tomu odpovídalo.

dvojcata2
31. srp 2009

Zaváděla mně je dr Bydžovská.
Jo Jani jak jsem ti psala tak jsi mně špatně pochopila já ty prášky na zavedení začla brát hned po odběru al nekrvácela jsem,ptala jsem se na to jestli ty prášky v den transféru mám vynechat když to ze mně pak celý den vytéká 😀 😀 😀 až se ve mně bude hrabat aby ze mně netekly rozteklý prášky 🙂

nadis.h
31. srp 2009

Holky já už chci takyyyyyyyyyyyyy. A chci ET a ne že mi to zas zaseknout ještě před OPU. 😠 ☹

dvojcata2
31. srp 2009

neboj to uteče jako voda.Kdyby se mi to nepovedlo za jak dlouho můžu jít na další pokus??

meduna
31. srp 2009

ale ty jedna,fuj,jak nepovedlo 😖

nadis.h
31. srp 2009

Dvojce říká se, že 3 mrchy by měli být a můžeš jít. Ale v jiných CARech jsou i holky co šli do druhého pokusu hned po další mrše. Záleží to asi na těle. Zda nejsou komplikace tak čekat nemusíš. A taky mi Bydžina říkala, že dřív jak po 3 měsících pojišťovna neschválí novou žádost...

meduna
31. srp 2009

Dvojče,tak třeba u mě tělo stávkuje a mrcha-ta mrcha hnusná,si už 4 měsíc dělá co chce a přijde si taky,kdy ona chce 😝

dvojcata2
31. srp 2009

minulý měsíc jsem se modlila aby přišla ted se modlím abych jí už neviděla a mohla kupovat vložky jenom dceři 🙂

meduna
31. srp 2009

no a tak to taky bude 😉

nadis.h
31. srp 2009

To je vždycky tak. Já na ní vždy čekala jak na smilování.A ted v srpnu už mi to bylo jedno jak to dopadne a mrcha nečekaně přišla přesně na den. 😀 Tak jsem zvědavá jak ted, když jí zas budu určo vyhlížet jestlije už za humny. 😝

sajmona
31. srp 2009

Nadis.h: dekuju,je pravda,ze mi vlastne nerekla,jestli ji to budou delat v gennetu a nebo v nem. No ale i tak se mi to nezda. No lapar urcite,hrozi ji nepruch vejcovody. Taky je divny,ze ji to tam rekli ze je ma i kdyz se do ni jeste nepodivali. A to pry proto ze prodelala zanet sl streva.

meduna
31. srp 2009

no,tak to je další,my to máme taky tak viď Nadi

nadis.h
31. srp 2009

Saj já mám oba vejcovody pryč právě ze slepáku zkaženého! ☹ A laparku mi dělali ve špitále. Můj gyndr posílá do Gennetu na spermo apod, ale na laparku poslal mě do špitálu. Kdyby to dělali i v Gennetu tak by mi dal určo vybrat.A nedělali jí zjištění průchdnosti ultrazvukem? To se občas tak dělá...

Medu no my jsme tady všici stejní exoti. 😀 Dvojce je taky bez vajuchovodů a Momani co sem chodí občas taky tak... 😀

Ale upřímně řečeno..Jsem ráda, že pryč jsou. Nechápu někoho kdo si je tam nechá a čeká na zázrak? 😕

sajmona
31. srp 2009

No urcite ma jit na lapar. No me je teda nechali ale mam je taky total nepruchozi. Takze ted po 2 neuspesnych iui jdu na ivf,ve stredu me ceka opu🙂

nadis.h
31. srp 2009

Saj a jaký mají důvod je tam nechat? Já když byla na konzultaci před laparkou tak mi doktor řekl všechna negativa co můžou způsobit a docela šílený. Takže já ani nepotřebovala čas na to zda podepíšu souhlas s odebráním. To trochu nechápu. Nadělají tam strašnou škodu,když se nechají. 😝

Na OPU držím palce!! 😵

meduna
31. srp 2009

já jsem taky ráda,že jsou pryč,měla jsem jen potíže,Sajmon tak tfuj,tfuj,tfuj ať je vše ok

meduna
31. srp 2009

to mě to taky řekl,tak jsem byla rozhodnutá raz dva a hlavně od té doby nemám záněty,bolesti nic

nadis.h
31. srp 2009

Medu já potíže neměla.Já si svým způsobem laparku "vysimulovala" aby byla co nejdřív. Ono to má určitý postup než Tě na ní pošlou, ale já prostě věděla 100% že je problém u mě a nechtěla jsem čekat...

meduna
31. srp 2009

tak to já nemusela,dělal mi ve Frýdlantu,profuky,pak zase a pak dvakrát laparku,chtěl ty srůsty odstranit,ale nešlo to,tak mi je tam ještě nechal,ale tak do roka jsem se nafoukla ajk stará samice a jela jsem na rychlo do špitálu

nadis.h
31. srp 2009

Medu a kde Ti jí dělali?

meduna
31. srp 2009

vše ve Frýdlantu,jezdila jsem k Černému a gyndařku jsem měla v Jablonci-Jorgovou

sajmona
31. srp 2009

Dekuju🙂 no taky jsem se ptala,proc mi je neodstranili. Mam je pry v poradku,jen na zaátku kde usti z delohy ucpane. Proto nebylo treba. Vim jake muzou mit nasledky,podepsala jsem souhlas s prip odstranenim. Vam taky preji hodne stesticka a dekuju. Kdyztak kamosce dam tip na vasi diskuzi. Kdyz je jedna z vas🙂