• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Jeee ten to má hezounký. :slight_smile: A pokojík fakt veliký. To se vejdou klíďo píďo ještě 2 sourozenci! :wink:

Jinak asi zabiju chlapi! Vytáhl mě jeden známý z Jablonce na kafe, že mám být v 6 na Fugnerce tak jedu ještě dřív no a samo že jsem čekala do skoro třičtvrtě na sedm a on nedorazil a telefon měl vypnutý. :rolling_eyes:
3. zář 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dej mi pokoj s dvojčaty.
To by se to nejdříve muselo povést. hahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahah
3. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc hezkej pokojíček Jani.To já dvojčátka budu mít každý den je hladím a povídám si s nima.A když né ted tak příště :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já furt s dvojkama u sebe nevím. :sweat_smile: Já se toho celkem bojím. Jednou se bojím a chvilku zas ne. Se to tak pere ve mně.
3. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dvojce. Na kolik vychází ten červený kočárek co máš v albu? Ten co je tam samostatně..Ten se mi líbí.
3. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janina se asi zapomněla u VKV a nebo Růžovky.Ale asi u Růžovky.To je jí ted blíže. :slight_smile:
3. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koukám taky na Růžovku. Kouká na ní Kája a poslala jsem ho na pivo tak abych mu mohla poreferovat o co přišel. :grinning:
3. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně že na ordinaci.Ten je za 8499 je super a je nádhernej ve fialový barvě a autosedačka na to stojí 1500.- :slight_smile:
3. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem u Vojty nevěděla,že je možné mít jenom jedno embryo a tak jsem to brala jako osud.
Ale ted nevím co bych dělala.Můžeš si dát jedno a když by to nevycházelo tak si můžeš dát dvě. Víc ti nemůžu poradit.
3. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má ta autosedačka nějaký atest?
3. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tady se ještě spinká. :slight_smile:

Jani,tak jak je? Ještě máš bolení bříška ?

Nadi - byla si naté konzultaci v uterý 1.9. ? Měla si jít?

Já jdu nakupovat,víkend za dveřmi a lednice prázdná. :frowning2:
4. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holenky. :wink:

Jani zas tolik se nebojim dvojek,abych jela po jednom. To zas když budou tak budou. A kdyby byl páreček tak budeme doma oba spokojení. :grinning:

Jani já jdu na konzultaci až v úterý 8.9.

Já musím jít taky nakupit.Jsme jak u vyjedenýho krámu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mám čas celý den na to. Tak na to ted kašlu.
4. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já snad vytáhnu už zimní bundu takovou lehčí. :confounded:
4. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co blázníš? Je tam docela teplo.Já byla jenom v tričku s dlouhým rukávem a bylo mi akorát.(popojížděla jsem autem :grinning: )
Ach,jo.Už zase musím do školky.Už aby tam chodil na celý den a já byla doma.To jsem zvědavá jestli se mi tento sen splní.Užívala bych si těhotenství jako za Vojty.Jééééééééé.
Už jsem na nezdar upozornovala rodiče aby se předčasně neradovali z druhého vnoučete. :frowning2:
4. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani Dvojče kde jseš?
4. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo já dnes měla hodně práce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani jaký teplo??? Já jsem zmrzlík. Doma spím v pyžamu a teplých ponožkách a stejně klepu kosu pod peřinou. Dnes už jsem šla v mikině a teplejší vestě a stejně mi byla klendra. :confounded:

Dvojce je asi už v porodnici... :grinning:
4. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba zase trajdá po příbuzných. :grinning:
Tak už mám první dárek na Vánoce a nebo na narozeniny pro manžela. :grinning:
4. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo zas neco stehuje! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Grüße Dich Medu. :slight_smile: jak je?
4. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dnes jsem sádrovala a pomáhala tomu mýmu s topením už jse nám to trošku blíží k zabydlování.Ale když všude vidím ten přeukrutnej binec tak jse mi chce brečet.Holky není minuta abych si nepohladila břicho a nezeptala jse jestli tam ty mimísci jsou ???Už mi začíná hrabat. :unamused:
4. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mám nahoře asi 4 kg prsa mně bolí jak čert a jsem jak Dolly Baster.
4. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dnešní test byl negativní.
5. zář 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jai to mi ani neříkej kolikátý že jsi den po???Radši si udělej ještě jeden třeba zítra.Moc mně to mrzí beruško ale třeba ještě není nic straceného. :frowning2:
5. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berušky, jdu kouknout co nového :slight_smile:
včera mi Mudr.Petr našel 3 folíky, 22 a 2x17, dneska pregnyl a v pondělí 2 kolo inseminace :slight_smile:
5. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jani to mi je moc líto! :frowning2: Nezkusíš dát při dalším Ketu 2 embryjka?

AHoj Jani dvojce. Tak to se těším jestli mi taky narostou trochu prsa víc. :grinning:

Maji ahojky. Jak se máš? Držím palečky na IUI! :dizzy_face:
5. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
dnes je 12den po KET a zítra to mám jakoby dostat.Dělala jsem dva testy po 8h spánku a tak si nemyslím,že by pondělní krev byla jiná.
Už uvažuji o dvouch a přemýšlím jak to skoulit v práci-jestli mít hned neschopenku od listopadu a nebo si to dát přes svátky či snad nový rok.Nevím jak s k tomu postavěj mý nadřízení.To mu jsem se chtěla vyhnout.Když bude neschopenka tak tam zase bude gyn. a nebo Pronatal.Každýmu to dojde.
ještě jsem o tom nemluvila s manželem jak se bude tvářit na mé uvahy.
5. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já měla tohle dilema v červnu. Jak to udělat s prací.Jestli jít do práce a říct to, nebo lhát. Nebo nejít do práce,ale pak být nervní... To je strašný tohle řešit. Ale zas na druhou stranu v práci Ti nedokáží proč na gyn chodíš..
5. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a není 12 den moc brzy???Nezapoměn že bylo zmrzlý tak mu to určitě trvá trochu díl.Uvidíš třeba tě to ještě mile překvapí :slight_smile: :wink:
5. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám v plánu neplánovaně přinést neschopenku a at mi vlezou na záda.
Nevím jak se k tomu postaví moje nadřízená a zároven i moje kamarádka a to velice dobrá.Prostě to je vražedná kombinace.Minule jsem měla srdce jim to říct a aby o tom věděli jenom někteří tak jsem musela to i říct s svým kolegům aby se připravili na to že bude marodit a nemusím se už vrátit.

12 den po Ket není brzo.Test se může udělat v den MS a víš na čem jseš.A to je zítra.Dnes je 27den cyklu.
Tím že je byl zmrzlý tak je asi trochu zpomalený a nemůže se zavrtat. :grinning:
Tělo neoblbneš.Když si zavádím utrogestan tak to jde hladce.U Vojty jsem měla problem si utrogestan tam vůbec nacpat.
5. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco jsem našla a tak vám to kopíruji -
pridam moji zkusenost, jsem 10. den po ET. Protoze jsem myslela, ze se nepovedlo a chtela jsem mit jistotu, abych mohla planovat dalsi akce. Tak jsem sla na krev uz 6. den po ET - hcg 15, 9. den po ET - hcg 53, takze u me to vypada, ze jsme vyhrali.
5. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek