Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
3. zář 2009

Jeee ten to má hezounký. 🙂 A pokojík fakt veliký. To se vejdou klíďo píďo ještě 2 sourozenci! 😉

Jinak asi zabiju chlapi! Vytáhl mě jeden známý z Jablonce na kafe, že mám být v 6 na Fugnerce tak jedu ještě dřív no a samo že jsem čekala do skoro třičtvrtě na sedm a on nedorazil a telefon měl vypnutý. 🙄

janik8774
3. zář 2009

Dej mi pokoj s dvojčaty.
To by se to nejdříve muselo povést. hahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahah

dvojcata2
3. zář 2009

moc hezkej pokojíček Jani.To já dvojčátka budu mít každý den je hladím a povídám si s nima.A když né ted tak příště 🙂

nadis.h
3. zář 2009

Holky já furt s dvojkama u sebe nevím. 😅 Já se toho celkem bojím. Jednou se bojím a chvilku zas ne. Se to tak pere ve mně.

nadis.h
3. zář 2009

Jani dvojce. Na kolik vychází ten červený kočárek co máš v albu? Ten co je tam samostatně..Ten se mi líbí.

janik8774
3. zář 2009

Janina se asi zapomněla u VKV a nebo Růžovky.Ale asi u Růžovky.To je jí ted blíže. 🙂

nadis.h
3. zář 2009

Já koukám taky na Růžovku. Kouká na ní Kája a poslala jsem ho na pivo tak abych mu mohla poreferovat o co přišel. 😀

dvojcata2
3. zář 2009

no jasně že na ordinaci.Ten je za 8499 je super a je nádhernej ve fialový barvě a autosedačka na to stojí 1500.- 🙂

janik8774
3. zář 2009

Já jsem u Vojty nevěděla,že je možné mít jenom jedno embryo a tak jsem to brala jako osud.
Ale ted nevím co bych dělala.Můžeš si dát jedno a když by to nevycházelo tak si můžeš dát dvě. Víc ti nemůžu poradit.

janik8774
3. zář 2009

Má ta autosedačka nějaký atest?

janik8774
4. zář 2009

Dobré ráno,
tady se ještě spinká. 🙂

Jani,tak jak je? Ještě máš bolení bříška ?

Nadi - byla si naté konzultaci v uterý 1.9. ? Měla si jít?

Já jdu nakupovat,víkend za dveřmi a lednice prázdná. ☹

nadis.h
4. zář 2009

Dobré ránko holenky. 😉

Jani zas tolik se nebojim dvojek,abych jela po jednom. To zas když budou tak budou. A kdyby byl páreček tak budeme doma oba spokojení. 😀

Jani já jdu na konzultaci až v úterý 8.9.

Já musím jít taky nakupit.Jsme jak u vyjedenýho krámu. 😝 Ale mám čas celý den na to. Tak na to ted kašlu.

nadis.h
4. zář 2009

Holky já snad vytáhnu už zimní bundu takovou lehčí. 😖

janik8774
4. zář 2009

Co blázníš? Je tam docela teplo.Já byla jenom v tričku s dlouhým rukávem a bylo mi akorát.(popojížděla jsem autem 😀 )
Ach,jo.Už zase musím do školky.Už aby tam chodil na celý den a já byla doma.To jsem zvědavá jestli se mi tento sen splní.Užívala bych si těhotenství jako za Vojty.Jééééééééé.
Už jsem na nezdar upozornovala rodiče aby se předčasně neradovali z druhého vnoučete. ☹

janik8774
4. zář 2009

Jani Dvojče kde jseš?

nadis.h
4. zář 2009

Ty jo já dnes měla hodně práce... 😝

Jani jaký teplo??? Já jsem zmrzlík. Doma spím v pyžamu a teplých ponožkách a stejně klepu kosu pod peřinou. Dnes už jsem šla v mikině a teplejší vestě a stejně mi byla klendra. 😖

Dvojce je asi už v porodnici... 😀

janik8774
4. zář 2009

Třeba zase trajdá po příbuzných. 😀
Tak už mám první dárek na Vánoce a nebo na narozeniny pro manžela. 😀

meduna
4. zář 2009

Ahoj holky 🙂

nadis.h
4. zář 2009

Nebo zas neco stehuje! 😝

Grüße Dich Medu. 🙂 jak je?

dvojcata2
4. zář 2009

ahojky dnes jsem sádrovala a pomáhala tomu mýmu s topením už jse nám to trošku blíží k zabydlování.Ale když všude vidím ten přeukrutnej binec tak jse mi chce brečet.Holky není minuta abych si nepohladila břicho a nezeptala jse jestli tam ty mimísci jsou ???Už mi začíná hrabat. 😒

dvojcata2
4. zář 2009

jinak mám nahoře asi 4 kg prsa mně bolí jak čert a jsem jak Dolly Baster.

janik8774
5. zář 2009

Ahojky,
dnešní test byl negativní.

dvojcata2
5. zář 2009

Ahojky Jai to mi ani neříkej kolikátý že jsi den po???Radši si udělej ještě jeden třeba zítra.Moc mně to mrzí beruško ale třeba ještě není nic straceného. ☹

ma.ja
5. zář 2009

ahojky berušky, jdu kouknout co nového 🙂
včera mi Mudr.Petr našel 3 folíky, 22 a 2x17, dneska pregnyl a v pondělí 2 kolo inseminace 🙂

nadis.h
5. zář 2009

Ahoj holky,

Jani to mi je moc líto! ☹ Nezkusíš dát při dalším Ketu 2 embryjka?

AHoj Jani dvojce. Tak to se těším jestli mi taky narostou trochu prsa víc. 😀

Maji ahojky. Jak se máš? Držím palečky na IUI! 😵

janik8774
5. zář 2009

ahoj,
dnes je 12den po KET a zítra to mám jakoby dostat.Dělala jsem dva testy po 8h spánku a tak si nemyslím,že by pondělní krev byla jiná.
Už uvažuji o dvouch a přemýšlím jak to skoulit v práci-jestli mít hned neschopenku od listopadu a nebo si to dát přes svátky či snad nový rok.Nevím jak s k tomu postavěj mý nadřízení.To mu jsem se chtěla vyhnout.Když bude neschopenka tak tam zase bude gyn. a nebo Pronatal.Každýmu to dojde.
ještě jsem o tom nemluvila s manželem jak se bude tvářit na mé uvahy.

nadis.h
5. zář 2009

Jani já měla tohle dilema v červnu. Jak to udělat s prací.Jestli jít do práce a říct to, nebo lhát. Nebo nejít do práce,ale pak být nervní... To je strašný tohle řešit. Ale zas na druhou stranu v práci Ti nedokáží proč na gyn chodíš..

dvojcata2
5. zář 2009

Jani a není 12 den moc brzy???Nezapoměn že bylo zmrzlý tak mu to určitě trvá trochu díl.Uvidíš třeba tě to ještě mile překvapí 🙂 😉

janik8774
5. zář 2009

Já mám v plánu neplánovaně přinést neschopenku a at mi vlezou na záda.
Nevím jak se k tomu postaví moje nadřízená a zároven i moje kamarádka a to velice dobrá.Prostě to je vražedná kombinace.Minule jsem měla srdce jim to říct a aby o tom věděli jenom někteří tak jsem musela to i říct s svým kolegům aby se připravili na to že bude marodit a nemusím se už vrátit.

12 den po Ket není brzo.Test se může udělat v den MS a víš na čem jseš.A to je zítra.Dnes je 27den cyklu.
Tím že je byl zmrzlý tak je asi trochu zpomalený a nemůže se zavrtat. 😀
Tělo neoblbneš.Když si zavádím utrogestan tak to jde hladce.U Vojty jsem měla problem si utrogestan tam vůbec nacpat.

janik8774
5. zář 2009

něco jsem našla a tak vám to kopíruji -
pridam moji zkusenost, jsem 10. den po ET. Protoze jsem myslela, ze se nepovedlo a chtela jsem mit jistotu, abych mohla planovat dalsi akce. Tak jsem sla na krev uz 6. den po ET - hcg 15, 9. den po ET - hcg 53, takze u me to vypada, ze jsme vyhrali.