• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Je jich víc těch vět...Ale mě naštěstí minou. :grinning:
9. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře :grinning:
nějak mě bolí podbřišek :frowning2: v teďka při tom třetím IUI jsem to dost cítila, až bolestivě...i jsem trochu špinila, což předtím vůbec...a to nás čeká doma uklízení po oknařích.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Semy a kdo Ti ho dělal? Šiš úklid nezávidím. Nám zateplují barák už od června a to bych mohla uklízet pořád dokola. Teď to trochu šulim, že jsem sama doma... :sweat_smile:

Holky já se tak těšíííím na tu stimulku. Vždy když jdu do lednice a vidím ty pigára tak se tak zasměju. Jsem jak harant mrňavej. :grinning:
9. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi nějaká mladá doktroka..ještě jsem jí tam neviděla..jsem si říkala jestli tam vůbec pracuje :grinning:
jsme myslela že je tam jen primářka a dr. Petr....
9. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a odkdy začínáš stimulku?
9. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to je ta 3,která určitě nemá žádné moc kšefty páč všichni chodí nejvíc k Petrovi a pak k prim... :grinning: Já jí ještě asi neviděla tu mladou.

Měla bych začít 15.9. cca. Ale rozlousknu to v pondělí dle situace s přítelem.Když nebude ok tak to nechám na říjen. Aby se náhodou nestalo, že by nebyl OK při OPU. To je pro mě teď podstatnější, aby byl v pořádku on.
9. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to je jasný že to je nejdůležitější :slight_smile: tak tfuj tfuj ať je brzo v pořádku :slight_smile:))
9. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufááám.Je to depresivní tady bez něho... :frowning2: Ty dej vědět jak jste pochodili u mudra.
9. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím že je...

jj dám vědět...:slight_smile:
9. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta dr. se jmenuje Johanova je mlada ale sikovna pry, jsem se ptala jinde, taky mi 1 IUI delala, kazdy IUI mi delal nekdo jiny jen Petr to delal pod utz a pry to delal, ze si neni jisty jestli je tam ta kanyla spravne jako ze asi nejmin praxe jsem tak pochopila.
9. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě to taky pokaždé dělal jiný..poprvé dr.Petr na sále..normál, pořád říká co dělá, příjemný byl ...:slight_smile: ale že inseminaci moc nevěří že je malá úspěšnost....podruhé to dělala primářka v ordinaci, taky pohoda..oboí bez bolesti ani při ani po tom....a teďka teda dr.Johanová....s bolestí při i po..ale vůbec jsem tím nechtěla říct že za to může...ono tak asi prostě je..každý má z toho různé pocity...a je možné že to je i tím jak už to je potřetí....:slight_smile:
9. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rinuš já na Petra zanevřela. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je mi líto, že jsem dala na špatné reference na prim a nešla k ní hned na začátku.
9. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak vypadá ta Jhanová?
9. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi a kvůli čemu jsi na něj zanevřela?...když chodíme na konzultaci tak jsem se vždfy objednávala k primářce...ale na utz teďka před iui mě to vyšlo na dr. petra...a docela jsem si s ním popovídala..ještě jsem se ptala na více věcí tak mě všechno pěkně vysvětlil a tak....takže z něj mám taky celkem dobrý pocit...přesto mě vadí že se nesnažili najít příčinu špatného spermia... :stuck_out_tongue_closed_eyes: na webovkách o tom mají rozepsaný že udělj všecka vyšetření, popsaný to tam mají..ale pak kde nic tu nic...no to je jedno...ten můj urolog je donrý a má i k běžné urologii poradu přesně na tyhle případy...takže snad pomůže..a manžel má jeho ordinaci kousíček od práce, takže na to to je lepší...
9. zář 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
taková drobnější, hubená, vlasy tmavší asi na ramena...sympatický vzhled..:slight_smile:
9. zář 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak končím, a jedu dom..tak papá :slight_smile:
9. zář 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Semy vůbec ne ve špatném. Jen jsem se prostě vyprdla chodit k němu. S primářkou mi to příjde víc odborný. S ní jsem v ordinaci na konzultaci min půl hodiny a Petr mě vylifroval během 5-10i min. A taky jak mi prim zastavila ten cyklus tak řekla,že nebude se mnou experimentovat jako on..Petr je milej a pokecáš s ním to jo. Ale prim si mě teď více hlídá. I mi volala sama od sebe, aby se mnou probrala zda uděláme další pokus v srpnu nebo až v září a tak.
9. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám takový divný pocit v břiše... :confounded:
9. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Nadi co je?proč ten pocit????a co lásenka tvoje,už je to s ním lepší?
9. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu ahojda. Nevim. Ouplně mi to teď do toho břicha vlezlo. :unamused: Snad ne předzvěst nějaký scheisse zprávy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No lásenka nic.Furt stejný...Musím tam vždy být jen chvilku, abych nebulela jak mi je ho líto. Na sto péro tam bude až do příštího týdne. A nevíme nic. Čeká se na výsledek biopsie..
9. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co se mu stalo?měl vředy
9. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě žádná scheisse Nachricht nepřijde neboj,to máš asi z nervů,protože máš o něho strach :pensive:
9. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu JO grosse scheisse vředy! Včera mi řekl, že to přecházel přes rok a dnes z něj vypadlo, že tak 3 roky!Já mu to říkala už dávno at jde na gastro. No byl chytrej a nešel. Jeden vřed obrovskej tam pořád je a druhý nejspíš prasknul, proto tolik krve zvracel. :pensive: Ale ještě mu nikdo neřekl nic konkrétně.

A co Ty? Byla jsi v práci? Já už v práci nebyla ani nepamatuju. :confused:
9. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo byla,ježiš teď jsem napsala omylem místo byla-blila :grinning: :grinning: :grinning: no tak byla jsem v práci a vlastně bych z toho i blila,ale zítra mám volno a pak jdu v pátek naposled a začíná mi dovča :wink: no to je hrůza,hlavně,že je z oboru!!!!a nejde nikam,teda ty,ty,ty mu udělej až mu bude lépe.Teď si dá dlouhodobou dietku a vše se srovná
9. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Já bych taky blila být v práci. :grinning: Prosím Tě on na mě nedá v ničem! Když jsem ho prosila kvůli spermoňům, aby aspon přestala lézt každý večer do vany na koupačku s neskutečně horkou vodou tak taky nic.O kouření jsem se ani nepokoušela, aby přestal. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ono je to právě nejhorší na tom, že on dobře zná ta vyšetření a např gastro ví jaký je a proto se na něj nehrnul...Občas je lepší fakt vědět kůlo...
9. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni to nemaj rádi,když se jim něco DOPORUČUJE z naší strany :grinning: Romana musít tahat taky heverem,když mu něco je.Taky bych ny gastro nešla,protože vím o co go :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Juknu za chvilku přišla souseda na pokec
9. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla taky na gastru. Ale uspali mě naštěstí jak viděli jak jsem vyjančená... :grinning: A když jsem viděla tu mega tyč co se strká do zad... Strašný vyšetření! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadis ta Johanova je mlada, mensi, ma takovy vlnity vlasy zrz, me prijde sikovna, Petr prej neni donedavna byl obyc gyn se sem prestehoval ci co a dela toto, urcite vi dost, ja se na nej ptala moji gyn tak mi poreferovala prave, nevim, po IUI jsem brala Utrogestan mela jsem tu vyrazku tak mu rikam u 2. IUI at mi napise neco jineho a on dlouze premyslel nevim proc kdyz i ja jsem vedela ze je jeste Duphaston nebo Crinone, jeste se musel divat na pribalovej letak na davkovani tak nevim. Prim je dobra, vi co dela.
Nadis jeste ze ze zvracel a prasklo to dovnitr, kdyby to prasklo na druhou stranu do bricha tak je asi po nem, no ted bude mit dietku, hulit mu taky zakazou tak chvili bude sekat dobrotu :wink:
9. zář 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kdyz mi rekl Petr, ze iIUI teda moc nefunguje, ze teda IVF ale ze se mi pravdepodobne nedelaji vajicka, ze uz jsem starsi 37 fyzicky i psychicky se citim na 30, ale to je jedno, ze bych mela zadat o darovana vajicka, zacal zase s tim zvysenym FSH jako asi u kazdyho, no jsem mu chtela rict, ze se pos.al, proste prachy prachy prachy, tak a ted to mam a zadarmoooo ma smulu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm Rinuš tak tu jsem asi neviděla nebo si jí nevšimla. Prim je fajná. Fakt mě sedla moc dobře.

No a s přítelem mi o tom ani nemluv. V první chvíli mi ani nedošlo jaký hrozný následky to mohlo mít. Já myslím, že i on sám byl z toho vykulený a je rád, že v tom špitále je a že je na živu. A s tím kouřením by to bylo moc dobrý.I to jídlo. Jedl jen večeře a na lačno hulil jak komín a pil litry kafe. Takže když se dá do kupy a bude v pořádku a výjde nám OPU tak musí mít spermonky jako fík. Hlavně díky tomu jestli fakt nebude kouřit. S tím jídlem jsme se dnes domluvili, aby mu napsal nějaký doktor nebo kdo to píše nějaký stravovací program a já budu podle toho vařit.
9. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek