• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
berušky končím, musím jít něco dělat. Pa :slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja papa...
15. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ono s těma centrama ,to si fakt člověk nevybere,já už byla ve třech, a všude je to v bledě modrým :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bohužel,hlavní co je zajímá je,aby člověk zaplatil,aby se nějak extra věnovali na to nemaj čas.Hele mě teď volali,že jako ještě od nás z dubna nemaj 35 000 a tak,že by jsme to teda měli zaplatit :angry: To Romana i mě pěkně nasralo,tak jim to dnes faxoval,že my jsem teda platili,ještě,že jsem to nevyhodila ten účet :confused:
15. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Semy no zda Vám na základě toho špatného sperma dělali genetiku?? Berunda byla na 1 konzultaci kdy měli těch 33% dobrých a automaticky je poslali na genetiku zda není problém tam.

Maji to já zatím dobrý tam. Objednací čas sedí vždy.Má vždy štěstí, že jsem tam bud uplně sama a nebo max jedna kočena přede mnou,která už je v tu chvíli v ordinaci.
15. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi tak nás neposlali na genetiku... :unamused:
15. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Semy a ke komu jste chodili na konzultaci? Berundu na to poslala primářka mám pocit. Petr je takovej rozlítanej, ale primářka celkem pečlivá. Aspon u mě tedy jw pečlivá až moc.
15. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodili jsme právě k primářce.....
15. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je divný, že Vám nic nedoporučila. K ní mi to nesedí. Když vidím jak se zabývá mojim FSH... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No což ted je to už jedno. U androuše jste v tomto případě v lepších rukou a těch správných..
15. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
u koho??

no neposlala nikam...když jsem byla na minulé inseminaci a ona mě povídala o tom zhoršujícím se spermiu tak by mě nejradši rovnou napsala na ivf..ani zmínka o jakémkoliv vyšetření....:frowning2:
15. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Semy možná proto že neví co by IVF udělalo. Ono ve většině případech se před 1 IVF neposílá ani na laparku, imuno apod,když k tomu není důvod ani podezření...
15. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím..pdole mě by IVF mělo být až poslední v řadě, když se léčba nepodaří...
ale jak je vidět v gennetu na to mají jiný názor...
15. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Semy to asi všude bohužel. Je to jak na běžícím páse. Ale jak říkám já osobně...O mě pečuje prim tak důsledně až mě to ted už v srpnu hodně vadilo a byla jsem z toh věčnýho testování a čekání otrávená.
15. zář 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to buď šťastná že tě testujou...
15. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Semy no jsem no....Ale už mi to lezlo na bednu.A v tom sprnu už jsem byla rozhodnutá to řešit jinak pokud by to dopadlo zas blbě... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem kobylkám :wink: Nadi,snad je ti už lépe
16. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko také. :wink:

Medu no ještě žádná sláva, ale už je cítit, že je to na ústupu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vydržela jsem jen na čajích.Nechtěla jsem třeba antibiotika, aby mi to nějak nevlivnilo tu stimulku.
16. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak huráááá :wink: že moribundus ustupuje,ale taky tě nějak vykolejil včera ten synarel,tak to je už taky lepší?
16. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu s tím Synarelem je to na hov..Po něm mi je blbě pořád po tom stříkanci. Vždy tak do půl hodiny se mi začne motat hlava a začne se mi zvedat žaludek. Ale co to vydržááám. Ale v pondělí budu zes... až za ušima z toho utz prvního zda tam něco bude... :rolling_eyes:
16. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
si piš,že bude,proč by taky nebylo!!!
16. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No polezu na to lehátko se staženým zadkem.Prvně předtím jsem tam šla nejvíc namistrovaná a pak to byla pěkná sprcha. :frowning2: Ale doufám, doufám, doufáááááááám že to bude ok. :sweat_smile:

Jak Ty? Máš volňase? Já budu makat jak negr od pondělí.Šéf jede pryč na dýl tak tam budu sama. To se mi zrovna vůbec nehodí.
16. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
od pondělka? a jak máš dlouhej protokol?
16. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Nadi mám dovču,ale nepodnikáme nic bohužel,protože Roman má školu a tak se neurve,ale v pá dorazí asi kámoška do neděle.
16. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem se chtěla optat,jak je to s miláškem?
16. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu jo od pondělka.Jako naschvál fakt. Ted jsem doma už víc jak 3 týdny když to nepotřebuju. Mám krátkoš protokol.V pondělí 1 utz zda jsou folíci a počítám tak 28 cca bude OPU.
16. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ,ale může to být i dřív,podle toho jak ti porostou :dizzy_face: a Nadi,nezáleží na kvantitě ,ale kvalitě.tak třeba 2 ale kvalitní,než jich mít tři prdele a k hovnu
16. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu tak co aspon máš klid.Můžeš odpočívat,doma něco podělat...

S broukem jsem zrovna chtěla napsat, že odjel zrovna do práce z čehož nejsem moc ráda. Vypadá jako smrtka,klepou se mu ruce a motá hlava.Myslím,že to podcenil a měl zůstat doma aspn tenhle týden. :unamused:
16. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to měl,je on normální :angry: proboha chce se zničit,ale hned mu dej sodovku až přijde domu :angry: :angry:
Nadi já neudělám nic,jak mám volno jsem hotovej cikán :grinning: jak makám v práci,tak jsem rozjetá a když pčijdu domu pokračuji v uklízení ale takhle?????ne uhniju za živa a to se říká,jak panna je pořádkumilovná :pensive:
16. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu já bych byla šťastná i za jedno jediný oplodněný vájo!!To mi věř.Budu po té koze skákat radostí jestli mi řekne,že je vše ok.
16. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co máš k tomu synarelu?a kolik jednotek.Ten synarel je vlastně něco jako decapeptyl k tomu se musí píchat ještě něco
16. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo gonal jsi psala myslím,už si vzpomínám
16. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek